Toyota Highlander 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Najnowsza Toyota Highlander Hybrid 2021 jest duży SUV że oferty ekonomiczny hybrydowy wydajność. Jak być może wiesz, w przeciwieństwie do C-HR i RAV4, ten model oferuje trzy rzędy siedzeń i wielu techników w środku. Dzięki temu jest idealny dla większych rodzin.

Na podstawie zebranych informacji nowy model przyniesie znaczące ulepszenia i pojawi się w tym roku.

Toyota Highlander Hybrid 2021 jest bardziej atrakcyjna i kanciasta

Podobnie jak wiele modeli w dzisiejszych czasach, producent Toyoty zachowa ten sam rozpoznawalny wygląd. Najnowsza Toyota Highlander Hybrid 2021 nadal będzie atrakcyjna i kanciasta. Panel przedni tej wersji ma bardziej wyrazisty design. Ma zaktualizowaną kratkę, aw szczególności różne reflektory LED.


Z tyłu widzimy podobnie sportową estetykę z szerszymi tylnymi światłami LED. Patrząc z boku, model ten jest standardowo wyposażony w 18-calowe koła, podczas gdy 20-calowe koła mają właściwości limitowane i platynowe.

Wnętrze i bezpieczeństwo Highlander Hybrid 2021

Wewnątrz nadchodzący Highlander Hybrid 2021 oferuje szereg wysokiej jakości materiałów. Główną bronią tego SUV-a jest trzyrzędowy rząd siedzeń. Dzięki temu nowy Highlander stał się jednym z najbardziej pożądanych rodzinnych SUV-ów. Ten model oferuje dużo miejsca dla siedmiu osób. Ponadto jest wyposażony w częściowo cyfrowy zestaw wskaźników, duży centralny 12,3-calowy ekran dotykowy, system Apple CarPlay i automatyczne tworzenie kopii lustrzanych smartfonów z systemem Android, a także cyfrowe lusterko wsteczne zapewniające dobrą widoczność za samochodem.


✓ Możesz również sprawdzić:


Bezpieczeństwo jest zwiększone, a hybrydowy zestaw bezpieczeństwa Highlander obejmuje automatyczne hamowanie awaryjne, adaptacyjny tempomat, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych. Według Toyoty ten SUV zawierał tłumiki na dachu i akustyczną szybę przednią, dzięki czemu Highlander był cichszy niż wcześniej.

Toyota Highlander 2021 Hybrid pod maską

Toyota Highlander Hybrid 2021nowa generacja to potężny SUV, który będzie korzystał z mocnego silnika. Ten SUV oferuje również doskonałą pojemność dla akumulatorów niklowo-wodorkowych. W rzeczywistości model ten będzie wyposażony w 2,5-litrowy silnik benzynowy, który zostanie uzupełniony o dwa silniki elektryczne. Silnik prądu przemiennego z magnesami trwałymi na każdej osi, który zapewnia napęd na wszystkie koła Highlander w razie potrzeby. Zaletą tej wersji jest to, że można ją wybrać z napędem na przednie koła (FWD) lub na wszystkie koła. Nadal nie wiemy, dlaczego ten model ma niższą wydajność niż poprzedni. Jeśli pamiętasz, poprzednia hybryda dostarczyła 306 koni, podczas gdy nowa miała 243 KM. To wyraźny spadek, który można wyczuć na pedale. Jeśli chodzi o zużycie paliwa,hybryda dostarcza 36/35 mpg (FWD), 35/35 mpg (AWD), 35/34 mpg (AWD Limited & Platinum) w mieście / na autostradzie. W przeciwieństwie do modelu niehybrydowego, który może wyciągnąć do 5000 funtów ze standardowym V6, Highlander Hybrid może wyciągnąć maksymalnie 3500 funtów.

Cena i data wydania

Nowa Toyota Highlander 2021 seria jest przeprojektowana. Dodatkowo ten model zachowa ten sam przedział cenowy. Sugerowana cena detaliczna producenta (RRP) zaczyna się od 34 600 euro. Przejście na model hybrydowy z bardziej rozpoznawalnym projektem LE zaczyna się od 38 200 euro, a Platinum kosztuje 48 250 euro.

 
 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)