Tesla Model S 2021: Informacje techniczne, cena, data wydania

Model S to elektryczny pojazd Tesla, który rzadko można zobaczyć jako pojazd, który otrzymałby specjalny rodzaj ulepszenia. Jednak Tesla Model S 2021 jest remontowany przez Mansory, który w tym roku będzie pojazdem specjalnym.

Mansory ist weltweit dafür bekannt, einige provokante und aufregende neue Stile zu präsentieren, die auf dem neuesten Genfer Salon mit dem Ferrari 488 GTB vollständig ausgestellt und präsentiert wurden. Sie werden vielleicht sehen, wie unglaublich es ist, ein Elektroauto wie das S-Modell umzubauen. Tatsächlich liegt hier das Geheimnis von Mansory. Eigentlich bekommt das Model S Refresh kein lautes Kit, wie man es von anderen Modellen erwarten würde, aber es ist immer noch etwas ziemlich Neues für dieses Auto.

Tesla Model S 2021 jest samo w sobie zupełnie inny rodzaj samochodu, nie tylko ze względu na elektryczny układ napędowy i jego właściwości, ale również ze względu na sposób Mansory wybraliśmy ten projekt. Kierunek, w jakim podążyli, to udostępnienie aktualizacji aerodynamicznych pojazdu, a przede wszystkim skupienie się na zewnętrznej części samochodu. To nie będzie potwór o mocy 1000 koni mechanicznych, jak wiele modeli, które Mansory przerobił wcześniej, ale zupełnie inny rodzaj zwierzęcia.


To, co tu dostajemy, jest dość proste, jest prosty zestaw aerodynamiczny z włókna węglowego, bardzo eleganckie i luksusowe wnętrze, nowy zestaw kołowy, a także doceniane jest to, że Mansory nie przesadził i nie zmienił samochodu w coś które moglibyśmy rozważyć Jako dorosły wojownik uliczny otrzymujemy ładny, przyziemny samochód z bardzo odpowiednią aktualizacją. Przeczytaj więc recenzję i dowiedz się więcej o samochodzie.

Poza Teslą Model S 2021

Aktualizacja zewnętrzna, którą Mansory dał Tesli Model S 2021, jest zaskakująca, gdy spojrzymy na nią i porównamy ją z czymś, co ta firma renowacyjna zrobiła ze swoimi poprzednikami. Subtelny program zewnętrzny, przez który przeszedł pojazd, jest bardzo dobry i dobrze pasuje do tego samochodu. Zmiany nie są tak wyraźne, jak we wszystkich innych modelach, ale oferują bardzo ładne dodatki, które spodobają się fanom oryginalnego modelu. Samochód otrzymał nowy przedni zderzak z większą osłoną i zupełnie nową kratką. Samochód działa całkiem dobrze z nową przednią wargą i wygląda fantastycznie z zupełnie nowym jasnozielonym paskiem wyścigowym, który rozciąga się przez środek samochodu.


✓ Możesz również sprawdzić:

Bok Tesli Model S 2021 ma nowe boczne listwy progowe, które są umieszczone bezpośrednio pod naklejkami pomalowanymi na ten sam jasnozielony kolor. Największa zmiana dotyczy jednak tylnej części samochodu. Wszystko to dzięki nowemu spojlerowi, który został dodany oraz parze dyfuzorów umieszczonych w miejscu podwozia. Dyfuzory mają również jasnozielone akcenty i są ostatnim elementem układanki, jaką dostaje samochód. Może więc coś, czego nie spodziewalibyśmy się od firmy tunerowej, ponieważ samochód nie krzyczy agresywnie, ale ma pewien styl.


Wewnętrzna Tesla Model S 2021

Wnętrze Tesli Model S 2021 również nie jest tak agresywne, jak można by oczekiwać od firmy tunerowej. Wnętrze jest faktycznie pokryte skórą oliwkową, rodzajem skóry garbowanej środkiem z liści oliwnych. Motyw wnętrza wpisuje się w ekologiczny charakter Tesli i faktycznie łączy wnętrze z zieloną polityką, którą prowadzi firma. Takie otoczenie sprawia również, że wnętrze jest świeżym i odpowiednim środowiskiem, które może uspokoić człowieka i sprawić, że będzie bardziej efektywny za kierownicą.

Podobne jasnozielone akcenty można znaleźć również na desce rozdzielczej, dywanikach podłogowych i sportowej kierownicy. W rzeczywistości ten motyw przewija się przez całą kabinę, ponieważ panele i szwy w tym samym kolorze można również zobaczyć na siedzeniach, zagłówkach i panelach drzwi. Pakiety stylistyczne uzupełniają podświetlane progi drzwi i dodatkowe aluminiowe pedały.

Silnik Tesla Model S 2021

Tesla Model S 2021 nie otrzyma żadnych ulepszeń silnika, a silnik pozostanie taka sama, ale będziemy aktualizowane wydajność, gdy samochód ma więcej niż wcześniej. Wszystko to dzięki zestawowi aerodynamicznemu, który otrzymał pojazd, oraz niewielkim ulepszeniom, jakie ma teraz pojazd, dzięki czemu jest znacznie szybszym samochodem i lepszymi osiągami. Oprócz poprawionych liczb, samochód ma mniejsze zużycie, co ma ogromne znaczenie dla miłośników motoryzacji. W ten sposób pojazd będzie mógł wytwarzać 380 koni mechanicznych, 60 kWh trymu i 5,8 sekundy mocy, aby osiągnąć 0-60 mil na godzinę, co w rzeczywistości sprawia, że ​​jest o jedną dziesiątą sekundy szybszy niż model standardowy.

Dane techniczne Tesla Model S 2021

Rozstaw osi: 116,5
długości: 196
szerokości: 77,3 cala Liczba
pasażerów: 95 ft³
Objętość ładunkowa : 26 ft³
Masa własna: 4647 funtów
Maksymalna prędkość: 142 mph
0-60: 5,8 s
MPGe: 101/102 (miasto / autostrada)
Dostępne kolory nadwozia: ciemnoniebieski metalik, ciemnoniebieski metalik, obsydian czarny metalik, perłowo-biały lakier wielokrotny, czerwony wielokrotny lakier, srebrny metalik, jednolita czerń, jednolita biel i tytan metalik Uciąg
: NA lbs

Data premiery i cena Tesli Model S 2021

Ten nowy pojazd będzie dostępny w przyszłym roku, kiedy dostępna będzie data premiery Tesla Model S 2021 . Ceny nie są jeszcze dostępne, ale zostaną zaoferowane, gdy pojazd zostanie wydany, ale będą pewne problemy z dodanymi materiałami i wyposażeniem. Cena faktycznie w dużej mierze zależy od dodanych materiałów, więc doliczana jest tylko dodatkowa cena za podstawowy model Tesli S.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)