Subaru Forester 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nowy Subaru Forester 2021 jest dodatkowo poprawiona. Ta informacja została już potwierdzona przez producenta samochodu. Nadchodzący SUV zostanie zmieniony zarówno optycznie, jak i mechanicznie. Obejmuje to dyski hybrydowe i liczne zewnętrzne ulepszenia.

Dodatkowo wnętrze jest dopracowane i wygląda lepiej. Ponadto kabina oferuje teraz lepszy komfort i więcej technologii. Subaru ponownie zaoferuje wersję Forester STI, która dostarczy około 300 koni.


Modernizacja zewnętrzna Forester 2021

Nie spodziewamy się większych ulepszeń z zewnątrz. Zarówno projekt, jak i projekt są w dużej mierze zachowane. Oczywiście na pewno nastąpią drobne zmiany. Nowe Subaru Forester 2021 pojawi się pod kątem, a jego kształt jest nieco zmodyfikowany. W ofercie jest więcej listew chromowanych, które są widoczne na pierwszy rzut oka. Siatka jest powiększona, ale nie jest niezbędna.

Ponadto przednie i tylne zderzaki wyglądają odważniej niż wcześniej. Tym razem Nowy Forester będzie jeździł na większym rozstawie osi. Prowadzi to do większej ilości miejsca na nogi we wnętrzu, zwłaszcza dla pasażerów z tyłu. Dostępnych będzie kilka poziomów wyposażenia, dzięki którym będziesz mógł bardziej sportowo swoje nowe urządzenie Forester. Jeśli lubisz luksus, to kolejna opcja.


✓ Możesz również sprawdzić:

Technika wewnętrzna

Wnętrze to kolejny dział, w którym Subaru nie dokona żadnych drastycznych zmian. Nadchodzący Subaru Forester 2021 będzie miał więcej miejsca na nogi. Teraz pasażerowie z tyłu mogą cieszyć się dużą ilością miejsca na nogi. Ten SUV otrzyma również więcej technologii. To powiedziawszy, możemy spodziewać się długiej listy standardowych funkcji. Forester oferuje dwustrefową klimatyzację, nawigację, Bluetooth oraz liczne porty USB.


Ten SUV jest opcjonalnie wyposażony w wysokiej jakości system dźwiękowy Harman Kardon, podgrzewane siedzenia i kierownicę. W ofercie dostępny jest 8-calowy ekran dotykowy, otwieranie bez kluczyka, Android Auto i Apple CarPlay. Ze względów bezpieczeństwa Subaru oferuje imponujące funkcje wspomagające kierowcę. Obejmuje to automatyczne hamowanie awaryjne, aktywną kontrolę pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i monitorowanie martwego pola. Dzięki nowej tapicerce z tkaniny komfort jest teraz jeszcze lepszy.

Hybrydowe spekulacje, specyfikacje, transfer

Nowy Forester będzie nadal jeździł ze standardowym 2,5-litrowym silnikiem benzynowym. Jednostka ta wytwarza 170 koni i moment obrotowy 174 lb-ft. Chociaż ten silnik nie jest tak mocny, ma prędkość 42 km / hw mieście i 33 km / h na autostradzie. Mówiąc o zużyciu paliwa: Subaru Forester 2021 ma dostarczyć zupełnie nowy napęd hybrydowy.

Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale wiarygodne źródła przewidują niesamowite kilometry i ponad 220 koni mechanicznych. Możesz również spodziewać się tego samego opcjonalnego 2,0-litrowego silnika turbo, który wytwarza 250 KM i 260 lb-ft momentu obrotowego. Podobnie jak w przypadku obecnego modelu, Subaru zaoferuje skrzynię biegów CVT.

Subaru Forester STI

Logicznie rzecz biorąc, Subaru planuje kontynuować wysokowydajny wariant STI Forester. Nadchodzący Subaru Forester STI 2021 będzie wykorzystywał czterocylindrowy silnik o pojemności 2,5 litra, który znajdziemy w aktualnym modelu Impreza WRX STI.

Ten silnik dostarcza około 300 koni i możesz spodziewać się bardziej sportowego prowadzenia i niższej wysokości jazdy. Ponadto poprawiono aerodynamikę, a wszystko w tym modelu wydaje się i wygląda sportowo. Wnętrze otrzyma więcej standardowych funkcji i więcej odznak STI.

Subaru Forester 2021 cena i data premiery

Mamy nadzieję, że ceny pozostaną nienaruszone. Subaru Forester 2021 najprawdopodobniej będzie kosztować tyle samo co jego poprzednik. Oznacza to, że możesz kupić tego SUV-a za około 22 700 euro. Kiedy przybywa Forester Hybrid, kosztuje blisko 27 800 euro. Subaru planuje wypuścić swój najnowszy SUV w drugiej połowie 2020 roku.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)