Subaru Ascent 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Zupełnie nowe Subaru Ascent 2021 będzie jak dotąd najlepsze. Trzyrzędowe SUV-y stały się jednymi z najpopularniejszych pojazdów na świecie. Każdy producent samochodów oferuje przynajmniej jeden taki model. Subarus Ascent to bardzo wszechstronny SUV, który otrzymuje dodatkowe ulepszenia.

Usługi są doskonałe, Ascent wygląda bajecznie, a wnętrze jest bardzo ekskluzywne. Mimo to modelowi brakuje niektórych udogodnień, a wnętrze mogłoby być lepsze. Ascent 2021 oferuje cztery warianty wyposażenia. Jeśli więc szukasz więcej luksusu, Subaru jest dla Ciebie.


Zmiany zewnętrzne Subaru Ascent 2021

Ascent to dotychczas największy SUV firmy. Trzyrzędowy SUV otrzyma pewne ulepszenia. Jednak Subaru Ascent 2021 w dużej mierze otrzyma funkcje regulujące osiągi, w dużej mierze zachowując projekt. Lusterka składane elektrycznie są teraz standardem i zawierają nowe zintegrowane kierunkowskazy. Rama Ascent jest stosunkowo nowa i oferuje lepsze właściwości jezdne niż kiedykolwiek.

✓ Możesz również sprawdzić:


Dzięki dodatkowej obróbce aluminium Ascent SUV trochę straci na wadze. Nowością jest również funkcja power gate, a 18-calowe koła są standardem. Przednia ramka nadal zapewnia ostrzejszy wygląd i wysokiej jakości funkcje, takie jak reflektory i kratka.

Wnętrze

Do wyboru jest model siedmio- lub ośmiomiejscowy. Subaru Ascent 2021 jest zarówno praktyczne i przestronne wnętrze. Przestrzeń nad głową i na nogi jest duża w pierwszych dwóch rzędach. Przestrzeń ramion w trzecim rzędzie jest poniżej średniej dla tego segmentu.


Za nim przestrzeń ładunkowa ma 86,5 stóp sześciennych ze złożonymi tylnymi siedzeniami. Wnętrze również wygląda nowocześnie w modelu podstawowym. Jeśli chodzi o innowacje, Ascent 2021 będzie miał system ostrzegania o pamięci tylnego siedzenia. Zaktualizowano także system informacyjno-rozrywkowy i wyświetlacze.

Niezawodny silnik

Czterocylindrowy 2,4-litrowy nadal jest dostępny. Ta konkretna wydajność jest bardzo stała i zapewnia dużą wydajność. Wykorzystuje standardowy system Subaru AWD, dostępna jest również przekładnia CVT. Silnik ten zapewnia moc 260 koni mechanicznych i moment obrotowy 278 lb-ft. Jeśli chodzi o oszczędność paliwa, Subaru Ascent 2021 osiąga 23 mpg.

Ponadto ten trzyrzędowy SUV może uciągnąć 5000 funtów. To potężny SUV o doskonałej wydajności. Rise ma również prześwit 8,7 cala. Jedynym problemem dla niektórych klientów jest hałas silnika, który można by poprawić w przyszłości. Ponadto wielu fanów oczekuje opcjonalnego młynka. Jednak nie nastąpi to wkrótce.

Poziomy wyposażenia, cena i data premiery Subaru Ascent 2021

Możesz kupić nowe wejście w czterech różnych konfiguracjach. Podstawowy model jest dostarczany ze standardowym materiałem i kosztuje 31 100 euro. Wariant wyposażenia premium obejmuje trójstrefową klimatyzację, większy ekran dotykowy i elektrycznie regulowane fotele.

Z tego powodu Subaru Ascent 2021 Premium zaczyna się od 35 300 euro. Model turystyczny o największym zasięgu nie ma żadnego specjalnego wyposażenia. Jest to model bardzo wysokiej jakości w cenie ponad 44 600 euro. Nowy Ascent zostanie uruchomiony w ostatnim kwartale 2020 roku.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)