Seat Ateca 2021: Informacje techniczne, cena, data publikacji

Nadchodzący Seat Ateca 2021 jest szpiegowany i wydaje się, że nowy model skrywa łagodny lifting. Na otrzymanych zdjęciach widzimy, że najnowszy wariant z naszywką na przednim i tylnym siedzeniu ma kolory moro.

Oprócz nowego Ateca, nadchodzący SUV Tarraco również przeszedł testy. Chociaż z przodu jest dużo kamuflażu, najnowsza Ateca pokazuje nowy wzór kratki i bardziej atrakcyjny tył. Ponadto nowo zaprojektowany zderzak nie zawiera już świateł przeciwmgielnych.

Seat Ateca 2021 prezentuje nowy wzór kratki

nowej siedzibie Ateca 2021 zwrotnicy pokazuje wiele kamuflażu na froncie. Jednak możemy przejrzeć niektóre napoje. Producent zastosował nowy wzór kratki i przeprojektowany zderzak, w którym nie ma już świateł przeciwmgielnych. Kratka wygląda atrakcyjnie i ma kształt sześciokąta z tym samym wzorem siatki co hatchback Leona. Reflektory pozostają takie same jak w modelu przed liftingiem.


Z tyłu nadchodzący Seat Ateca 2021 ma ten sam atrakcyjny wygląd, co przód. W tylnych światłach zastosowano najnowsze diody LED, a producent stosuje ten sam układ wydechowy, co model koncepcyjny.

Wnętrze

Nie spodziewamy się większych zmian w nowym Seacie Ateca 2021 . Kabina jest aktualizowana zgodnie z najnowszymi informacjami w trakcie cyklu. System informacyjno-rozrywkowy zostanie zaktualizowany, a nowy model z pewnością zapewni większy komfort. Ponadto SEAT prawdopodobnie wprowadzi więcej zestawów zabezpieczających i będzie zawierał więcej standardowych funkcji. Faktyczny biznes będzie się odbywał na wyższych granicach. Ten pakiet oferuje więcej opcji tapicerki.


✓ Możesz również sprawdzić:


Ciekawie będzie zobaczyć, co producent doda w ostatecznej wersji. W standardowym pakiecie oferowane są takie rzeczy, jak przełącznik DSG typu fly-by-wire i ekrany tabletów. Według pewnego źródła producent doda też więcej korekt i jeszcze więcej opcji kolorystycznych.

Pod maską

Brakuje informacji, co będzie napędzać nowy model Seata Ateca 2021 . Według niektórych stron internetowych nadchodzący SUV może otrzymać hybrydowy układ napędowy typu plug-in i łagodną technologię hybrydową do niektórych silników benzynowych, aby zmniejszyć zużycie paliwa i emisje.

SUV z rejestracją miejsca najprawdopodobniej będzie wyposażony w silnik benzynowy o mocy 296 KM. Jednak według niektórych informacji z innych forów, producent zrobi dodatkowe 10 KM i łącznie 306 KM, aby dorównać nowemu Cupra Leon ST z napędem na wszystkie koła. Jednak firma Seat nie potwierdziła jeszcze tej informacji.

Data premiery i cena Seat Ateca 2021

Nowy Seat Ateca 2021 jest SUV z atrakcyjnym i eleganckim wyglądem. Ten model jest również wyposażony w silnik benzynowy i prawdopodobnie hybrydowy układ napędowy typu plug-in.

Producent fotelika nie opublikował żadnych informacji o dacie premiery i cenie. Jednak niektóre spekulacje sugerują, że ten model może zostać wydany jeszcze w tym roku. Cena nie jest jeszcze znana i możemy tylko czekać na więcej informacji.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)