Rolls-Royce Phantom 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nowe Rolls-Royce Phantom 2021 jest potężnym i opracować i obdarzona stałe ręcznie BMW projektuje i elementów technicznych, które obejmują każdy cal jego ogromny zewnątrz i wewnątrz, co czyni go niemal tak komfortowo z fotela kierowcy, począwszy od oparcia siedzenia. Jego mocne strony obejmują nieskończone opcje dostosowywania, wyjątkowo cichą kabinę i cichą jazdę, imponujące osiągi oraz niezrównane wykonanie i jakość materiałów. Datę premiery należy się spodziewać na początku 2021 roku.

Prestigeträchtig, stattlich und ultra-luxuriös sind einige der bestimmenden Attribute, die Sie hier jedes Mal haben, wenn das Rolls-Royce Phantom vorbeifährt. Es ist vielleicht die anpassbarste Maschine auf dem Planeten. Auch ohne die optionalen Pakete und eigenständigen Funktionen reicht die unermüdlich beeindruckende Handwerkskunst, die übrigens größtenteils von Hand gefertigt wird, und die umfassende Verwendung hochwertiger Materialien aus, um Ihnen Luxus und Komfort auf höchstem Niveau zu bieten.

I niezależnie od tego, czy myślisz o dywanikach z owczej wełny lub humidorze na cygara w schowku na rękawiczki, aby były bezpłatne, efektowne lub cudownie bogate, teraz zaprzecza się szykownej doskonałości, jaką może zaoferować Phantom. Ciche wnętrze i jakość jazdy zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy, niezależnie od tego, czy jedziesz po asfalcie, czy po szutrze.


Wnętrza jest pod dostatkiem i nawet milionerom o wzroście sześciu stóp ciężko będzie znaleźć ładniejsze miejsce do siedzenia w korku. Jest po prostu we własnej lidze, niezależnie od tego, czy szukasz wydajności, czy luksusu.

Trudno porównać go z jakimkolwiek innym samochodem na drodze ze względu na jego stan, ale jeśli go potrzebujesz, jest kilka konkurencyjnych pojazdów wartych rozważenia. Należą do nich Mercedes-Benz S-Class 2021 i Bentley Mulsanne 2021. Ten drugi jest w pewnym sensie bardziej sportowy i ma taką samą uwagę jak Phantom, podczas gdy pierwszy wydaje się być okazją i jest atrakcyjnym wyborem, chociaż jakość materiału może być skromna w porównaniu z Phantom .


Wnętrze Serenity i zmiany zewnętrzne Rolls-Royce Phantom 2021

Standardowe wyposażenie Rolls-Royce Phantom 2021 obejmuje przednie i tylne czujniki parkowania, elektronicznie regulowane zawieszenie pneumatyczne, przednie fotele w 10 kierunkach, elektrycznie zamykaną pokrywę bagażnika, adaptacyjne i automatyczne reflektory LED, dwa parasole, kaszmir i wełniane niebo, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, szyberdach i kilka kamer parkowania i manewrowania.

✓ Możesz również sprawdzić:


Standardowa elektronika obejmuje 8,8-calowy wyświetlacz, telefon Bluetooth i łączność audio, radio satelitarne i HD, sterowanie głosowe, wielofunkcyjny interfejs elektroniczny, zmieniarkę na sześć płyt DVD, system audio Harman Kardon Lexico Logic 7, system nawigacji Interfejs iPod / USB i kamera 360 stopni. Oczywiście w dniu premiery należy się spodziewać większej ilości sprzętu.

Jedyną różnicą między Ultra-Luxus a EWB są jego ekskluzywne funkcje, takie jak odwracalne podnóżki, automatyczna czterostrefowa klimatyzacja i dodatkowe 10 cali miejsca na nogi z tyłu.

W oczekiwaniu na dalsze dodatki do daty premiery, dostępna jest obszerna lista opcji dla pojazdu takiego jak Phantom. Lista obejmuje elektrycznie regulowane tylne siedzenia, tylną belkę, środkową ściankę działową, 12-calowe ekrany DVD, wbudowane światła LED imitujące nocne gwiazdy, zamontowane na bagażniku osłony przeciwsłoneczne, kombinacje kolorów, specjalne Rolls-Royce, wstawki z macicy perłowej, widoczne końcówki wydechu, grubsza kierownica, bardziej sportowe zawieszenie i sztywniejsze stabilizatory, fornirowane stoły piknikowe, tylny pasek, humidor na cygara w schowku i „kino tylne”.

Specyfikacje silnika Rolls-Royce 2021 Phantom

Pod maską Rolls-Royce’a Phantom 2021 znajduje się 6,7-litrowy silnik V12 o mocy 453 KM i 531 funtów. ft. moment obrotowy. Silnik jest połączony z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów, która następnie przesyła wytworzoną moc na tylne koła.

Według różnych źródeł, potrzeba czasu około 5,7 sekundy, aby fantom bazowy przekroczył 60 mil na godzinę i około jednej dziesiątej sekundy później dla wersji EWB.

Niezależnie od wybranego stylu nadwozia, zgodnie z EPA, należy spodziewać się zwrotu paliwa w wysokości 11/19/14 mpg w mieście / autostradzie / mieszanej.

Spekuluje się, że jego masa własna wynosi około 5840 funtów.

Rolls-Royce Phantom 2021 – data i cena wydania

Specjaliści z branży niedawno powiedzieli, że Rolls-Royce Phantom 2021 ma być dostępny u naszych dealerów na początku 2021 roku. Oczekuje się, że naklejka na szybę będzie oferowana w sprzedaży od sugerowanej ceny detalicznej wynoszącej około 407 400 euro. Mówi się, że Phantom Drophead Coupé kosztuje 492 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)