Renault Espace 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Francuska firma opublikowała ostateczne zdjęcia przeprojektowanego nowego Renault Espace 2021 . Zmiany są niewielkie i wydają się większe w kabinie niż na zewnątrz. Gama pod maską obejmuje silnik wysokoprężny, ale dwa warianty wydajności i silnik benzynowy. Sprzedaż ma rozpocząć się wiosną 2020 roku za 3-5 miesięcy.

Zmiana projektu Renault Espace 2021

Przeprojektowanie nie jest tak wyraźne, ale można je opisać jako łagodne. Największą nowością są z pewnością adaptacyjne reflektory matrycowe LED. Szczerze mówiąc, nie pamiętam pojazdu Renault, który ma to w głównym obszarze. Dalsze zmiany widać na kołach, przednich i tylnych zderzakach oraz przeprojektowanych światłach hamowania w technologii LED.

Najnowsze systemy wspomagające kierowcę:


 • Adaptacyjny tempomat
 • Pomoc w centrowaniu toru
 • Rozszerzony asystent parkowania
 • System ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu
 • Aktywny system hamowania awaryjnego
 • Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
 • Ostrzeżenie przed martwymi punktami

Wnętrze Renault Espace 2021

W kabinie jest zmiana i to ci się spodoba. Easy Connect jako system multimedialny najnowszej generacji z 9,3-calowym ekranem zawiera funkcje Apple CarPlay i Android Auto. Przód kierowców jest teraz ustawiony na 10,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i nawigację 3D.

Wszystkie warianty standardowo posiadają duży szklany dach. Masz do wyboru wersje od 5 do 7 miejsc. Konsola środkowa zawiera teraz dwa porty USB i 2 kosze na butelki. Montaż okien laminowanych bocznie powinien poprawić izolację akustyczną kabiny.✓ Możesz również sprawdzić:

Dla tych z głębszą kieszenią, którzy zdecydują się na zakup wersji Initial Paris, ponieważ większość luksusów oferuje kilka zalet. Niektóre z nich są wykonane z czarnego tytanu i jasnoszarej skóry nappa, podgrzewane i chłodzone siedziska, regulowane w 10 kierunkach oraz funkcja masażu.

Silnik Renault Espace 2021

Ciekawą decyzją jest wybór między 2 silnikami diesla i benzyną pod maską. Linia benzynowa to tylko 1,8-litrowy silnik turbo z bezpośrednim wtryskiem i 4 cylindrami, w połączeniu z siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem. Występ to 225 koni.

Linia silników wysokoprężnych oferuje 2,0-litrowy silnik Blue DCi o dwóch różnych mocach. Pierwsze 160 koni i moment obrotowy 360 N / m przy 1500 obr./min. Po drugie, 200 koni i moment obrotowy 400 N / m przy 1750 obr./min. Obie wersje współpracowały z dwusprzęgłową sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Zostały specjalnie opracowane, aby zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2.

Możesz kupić napęd na wszystkie koła w połączeniu z adaptacyjnym zawieszeniem i 3 trybami jazdy: Eco, Comfort i Sport.

Data premiery i cena Renault Espace 2021

Model ten nie pojawił się na rynku długo, bo zaledwie 4 lata, ale te zmiany były konieczne. Nowo zaprojektowana wersja pojawi się w salach wystawowych wiosną 2020 roku.

 

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)