Nissan Qashqai 2021: cena, dane techniczne, zdjęcia

Zmieniony crossover Nowy Nissan Qashqai 2021 został oficjalnie zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Genewie, które tradycyjnie rozpoczęły się w pierwszej połowie marca. Nowy Nissan Qashqai 2021 otrzymał zaktualizowany wygląd, lepszą kabinę i półautonomiczny system jazdy. Ponadto, aby poprawić sterowność, inżynierowie firmy nieznacznie zmienili ustawienia zawieszenia, ignorując linię zasilania.

Sprzedaż SUV-ów w Europie rozpocznie się latem 2020 roku. Samochód trafi na rynek rosyjski najwcześniej jesienią, zaraz po rozpoczęciu produkcji w zakładzie pod St. Petersburgiem. Według wstępnych prognoz, podstawowe koszty nowego modelu pozostaną na poziomie sprzed reformy, tj. Nie przekroczą 1,2 mln rubli. Zdjęcia, kompletne zestawy i ceny przetestujemy dla cech technicznych nowego Nissana Kashkay w nadwoziu z 2021 roku na kursie z obecnego testu.

✓ Możesz również sprawdzić:


Od razu zauważamy, że kompaktowy japoński crossover nowego Nissana Qashqai 2021 jest bardzo popularny wśród lokalnych kierowców. Pod koniec 2021 roku model zajął 21. miejsce w Rosji z 18753 sprzedanymi pojazdami i stracił tylko kilku kolegów z klasy, takich jak Renault Duster (44 001 sztuk), Hyundai Creta (21 929 sztuk) i Kia Sportage (19 003 sztuki). .) W Europie Kashkay korzysta z równie stabilnego popytu: w 2020 roku sprzedano ponad 233 000 kopii.

Wygląd nowego Nissana Qashqai 2021

Główne aktualizacje korpusu przeprojektowanej wersji crossovera skupiły się na jego dziobie. Ekskluzywna osłona chłodnicy w kształcie litery V w samochodzie otrzymała nieco inną konstrukcję, powiększoną i całkowicie poszerzoną w zderzaku. Sama owiewka została zasadniczo zmieniona i otrzymała inną, bardziej złożoną i złożoną konfigurację elementów aerodynamicznych i świateł przeciwmgielnych.


Wygląd reflektorów nowego Nissana Qashqai 2021 znacznie się zmienił ze względu na pojawienie się nowego modelu elementów oświetleniowych, w tym eleganckich i jasnych detali świateł nawigacyjnych LED. Reflektory adaptacyjne są montowane w drogich kompletnych zestawach, które są dobrze widoczne w ciemności.

Zdjęcia Nowy Nissan Qashqai 2021 przeprojektowany

Za transformacją kryje się znacznie mniejsza skala niż wcześniej. Tylna część została wyposażona w nowo pomalowane latarnie z doskonałą trójwymiarową grafiką oraz lekko zmodyfikowany zderzak, który został częściowo pokryty elementami ozdobnymi.

Widok z boku nie wykazuje zauważalnej zmiany w profilu modelu. Zmiana stylizacji pokazała tylko nowe koła, które różnią się rozmiarem od 17 do 19 cali. Odcienie ciała gamma zostały nieco zmienione, tworząc dwa nowe odcienie emalii: jasnoniebieski i brązowy brąz. Nie nastąpiła poprawa właściwości aerodynamicznych – współczynnik Cx zachował poprzednią wartość 0,31.


Ulepszony salon Nissan Qashqai 2021

Wewnętrzna rewizja nowego Nissana Qashqai z 2021 r. Doprowadziła do doraźnych ulepszeń w kilku kierunkach. Poprawiła się jakość materiałów wykończeniowych, poprawiła się izolacja akustyczna (tylna szyba stała się grubsza), kierownica przybrała inny kształt, nowy kompleks multimedialny Nissan Connect otrzymał nową powierzchnię. Rozszerzone wyposażenie firmy Tekna + obejmuje teraz instalację krzeseł z tapicerką ze skóry nappa. Zwrotnicę można za dopłatą wyposażyć w system akustyczny Bose z siedmioma głośnikami.

Projekt wnętrza Nissan Qashqai 2021

Na liście asystentów elektronicznych nowy Nissan Qashqai 2021 dodał system Cross Cross Traffic Alert i autopilota ProPilot. Półautonomiczny system sterowania jest oczywiście szczególnie interesujący, ponieważ stanowi kolejny krok w kierunku w pełni automatycznego sterowania. Na terenie kompleksu możesz zaufać samochodowi tylko wtedy, gdy jedziesz jednym pasem. Maszyna sama utrzymuje swoje położenie, przyspiesza i zwalnia po rozpoznaniu pojazdów. W przyszłości nowy Nissan planuje uczyć niezależnej od crossovera rekonstrukcji między pasmami, a następnie wprowadzić pełnoprawnego autopilota.

Powyższe systemy uzupełniają szereg istniejących asystentów, w tym hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych, asystent parkowania, monitorowanie martwego pola, śledzenie linii, wykrywanie znaków drogowych i widok kontrolny kierowcy.

Cechy nowego przestylizowania Nissana Qashqai 2021

W nowym Nissanie Qashqai 2021 jest sprzedawany ze znanymi generatorami na maszynie przed reformingiem. To są:

  • Silnik benzynowy 1.2 DIG-T 115 KM (190 Nm);
  • „Atmosferyczna” benzyna 2.0 o mocy 144 KM (200 Nm);
  • Silnik wysokoprężny 1.6 dCi doładowany o mocy 130 KM (320 Nm).

Dostępna skrzynia biegów – 6-biegowa manualna i wariator. Napęd na wszystkie koła jest przeznaczony tylko do konwersji z silnikiem 2,0 litra i przekładnią bezstopniową.

Uchylenie zaktualizowanego Qashqai 2021 ma ten sam całkowicie niezależny schemat, ale tylko producent deklaruje kilka innych parametrów. Kierownictwo otrzymało inną kalibrację z podwoziem.

Zdjęcia nowego Nissana Qashqai 2021

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)