Nissan Armada 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Jak zapewne wiesz, nowy Nissan Armada 2021 przyjedzie z silnikiem wysokoprężnym. To najważniejsza aktualizacja od lat. Ponadto ten SUV oferuje stosunkowo świeży design i bardzo wysokiej jakości wnętrze. Wiedząc, że Nissan Armada 2021 jest nastawiony na płynny żagiel. Model 2021 wprowadzi naprawdę drobne aktualizacje. Jednak niektórzy fani mają nadzieję na znaczną poprawę.

Nadzieja żyje dzięki najnowszemu nagraniu szpiegowskiemu modelu Nissan Patrol 2021 . Patrol i Armada to w zasadzie te same dwa modele dla różnych rynków. Z tego powodu wielu fanów ma nadzieję, że Armada otrzyma te same zmiany, co Patrol 2021. Niemniej jednak Armada jest dostępna w trzech poziomach wyposażenia i oferuje trzyrzędową konfigurację siedzeń.


Aktualizacje Nissana Armady 2021

Wygląd zewnętrzny nowego Nissana Armada 2021 jest w dużej mierze zachowany. Spodziewamy się tylko drobnych zmian konstrukcyjnych. Modele z silnikiem Diesla i benzyną będą dokładnie takie same. SUV Armada wygląda jednocześnie solidnie i ostro. Niektóre części wyglądają agresywnie i sportowo.

Ogólnie jest to bardzo ciekawy i wyjątkowy projekt Nissana. Kratka pozostaje razem z reflektorami. Na przednim końcu może pojawić się niewiele chromowanych elementów, które są ledwo widoczne. Z tyłu znajdują się te same tylne światła LED, co wcześniej.


Profil boczny wygląda subtelnie, a Armada będzie nadal oferować standardowe 18-calowe koła. Decydując się na wariant wyposażenia SL lub Platinum, otrzymujesz większe 20-calowe koła. Pełnowymiarowy SUV jest wymiarowo taki sam jak jego poprzednik. Oznacza to, że Armada ma nadal 208,9 cala długości, 80,4 cala szerokości i 121,1 cala wysokości.

✓ Możesz również sprawdzić:

Rodzeństwo Armady, Nissan Patrol, zostało uchwycone przez kamery. Nowe zdjęcia szpiegowskie pokazują nam liczne zewnętrzne ulepszenia. Fani mają nadzieję, że SUV Armada otrzyma te same zmiany. Jednak Patrol wkrótce wejdzie w następne pokolenie. To główny powód, dla którego uważamy, że Armada pozostanie niezmieniona w 2021 roku.


Komfort w kabinie

Zachowano również wnętrze Nissana Armady 2021 . To powiedziawszy, nie będzie żadnych zmian we wnętrzu ani projekcie. W trzech rzędach siedzeń jest miejsce dla ośmiu osób. Kabina wygląda elegancko i nowocześnie.

Komfort jest naprawdę świetny, szczególnie w wyższych wersjach wyposażenia. A skoro o tym mowa, Platinum Trim oferuje imponującą listę standardowych funkcji. Ponadto model Platinum oferuje nieco lepszą przestrzeń na nogi. Powodem tego jest konfiguracja siedmioosobowa. Jedyne aktualizacje, jakie mogliśmy zobaczyć w Armadzie 2021, to aktualizacje systemów technicznych.

Napęd i prędkość holowania Nissana Armady 2021

Nadchodzący Nissan Armada 2021 nadal będzie napędzał 5,6-litrowy silnik V8. To najmocniejszy silnik benzynowy w gamie SUV-ów Nissana. Zapewnia 390 koni i moment obrotowy 395 lb-ft. Armada wyciągnie około 8500 funtów. Starzejące się urządzenie V8 niestety dostarcza tylko 16 mpg. Silnik o pojemności 5,6 litra jest wyposażony w 7-biegową automatyczną skrzynię biegów i opcjonalny napęd na wszystkie koła.

Najnowszym odświeżeniem Nissana jest 5-litrowy diesel V8. Ten układ napędowy jest dostępny na rynku amerykańskim. Natomiast diesel V8 jest zapożyczony z Nissana Titan XD. Zapewnia 320 koni mechanicznych i moment obrotowy 555 lb-ft. Dzięki nowej opcji z silnikiem wysokoprężnym SUV Armada może wyciągnąć do 12 000 funtów.

Nissan Armada 2021 cena i data wydania

Najnowszy model Nissana kosztuje 44 800 euro. Wyposaż go w silnik wysokoprężny, a cena zaczyna się od 48 600 euro.

Zupełnie nowy Nissan Armada 2021 pojawi się w drugiej połowie 2020 roku. IT będzie konkurować z Fordem Expedition, Chevroletem Tahoe, Toyotą Sequoia i GMC Yukon.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)