Mitsubishi Eclipse Cross 2021: Specyfikacje, zmiany, data wydania

Nadchodzący Mitsubishi Eclipse Cross 2021 to kompaktowy crossover, który może pomieścić pięciu pasażerów. Producent ma duże plany co do tego modelu. Będzie to jeden z najbardziej atrakcyjnych modeli w tym roku. Pojawi się później w 2020 roku. Ten crossover nadal zaczyna się pod Nissan Rogue, Honda CR-V i Hyundai Tucson.

Projekt wygląda wyjątkowo, a Mitsubishi oferuje również wspaniałą gwarancję. Niestety, model z 2021 roku nie zostanie poddany przeglądowi. Obecny model wprowadził już najnowsze poczęstunki. Kompaktowy crossover oferuje doskonałą jakość jazdy i doskonały komfort. Pod względem wydajności Eclipse Cross nie wypuści nowych silników.


Mitsubishi Eclipse Cross 2021 oferuje unikalny design

Przychodząca kompaktowa zwrotnica zachowuje swój unikalny design. Wygląd zewnętrzny jest bardzo wyrazisty, zwłaszcza przedni panel. Charakterystyczny design podkreślają sportowe reflektory i atrakcyjny grill. W Mitsubishi Eclipse 2021 Krzyż działa na tej samej platformie, jak wcześniej. Jednak ta sama architektura stanowi podstawę obecnego SUV-a Mitsubishi Outlander.

Ogólnie rzecz biorąc, sportowy design został w dużej mierze zachowany. Mitsubishi wprowadziło już lifting na 2020 rok. Z tego powodu model 2021 pozostaje nienaruszony. Pochylony tył i dodatkowe chromowane akcenty są łatwe do zauważenia na pierwszy rzut oka. Tylne światła są podzielone, a poszczególne paski świetlne w tylnej szybie wyglądają idealnie w nocy.


✓ Możesz również sprawdzić:


Wnętrza

Zupełnie nowy Mitsubishi Eclipse Cross 2021 oferuje wysoki poziom komfortu. Wnętrze wygląda bardzo nowocześnie i praktycznie. Wnętrze jest proste, a kabina przestronna. Mitsubishi oferuje również imponującą listę funkcji standardowych. 7-calowy wyświetlacz Infotainment jest standardem. W standardzie oferowane są również Apple CarPlay i Android Auto.

Z drugiej strony skórzana tapicerka i panoramiczny szyberdach są opcjonalne dla modelu podstawowego. Mitsubishi przedstawi zaktualizowaną wersję systemu dźwiękowego Rockford Fosgate. Odchylane tylne siedzenia są tak praktyczne, że można zmienić kolejność wnętrza. Eclipse Cross może pomieścić pięciu pasażerów w dwóch rzędach siedzeń.

Specyfikacje silnika, przekładnia, zużycie paliwa

Pod maską ten kompaktowy crossover oferuje pojedynczą jednostkę napędową. To ten sam czterocylindrowy silnik o pojemności 1,5 litra. Ten silnik jest wyposażony w turbosprężarkę i przekładnię CVT. Do standardowego wyposażenia należy również napęd na przednie koła. Moc wynosi 152 KM i moment obrotowy 184 lb-ft. Konfiguracja napędu na wszystkie koła jest opcjonalna w modelu podstawowym.

Jak widać, Mitsubishi Eclipse Cross 2021 nie oferuje zbyt wielu osiągów. Nacisk kładziony jest na zużycie paliwa. Ten crossover dostarcza 26 mpg w mieście i 29 mpg na autostradzie. Ten czterocylindrowy silnik może uciągnąć do 1500 funtów. Na niektórych rynkach Eclipse Cross oferuje silnik wysokoprężny. Jest to 2,2-litrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem. Jednak ten silnik nie dotrze do Stanów Zjednoczonych.

Mitsubishi Eclipse Cross 2021 cena i data wydania

Cena przyszłego Mitsubishi Eclipse Cross 2021 zaczyna się od 23 500 euro. Istnieje do czterech wariantów wyposażenia. Okładzina SEL w najwyższym zakresie kosztuje 33 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)