Maserati Levante Trofeo 2021: dane techniczne, cena, data publikacji

Wersja z wypustkami Maserati Levante Trofeo 2021 została przetestowana całkowicie bez ukrycia. Model ten zostanie przetestowany po raz pierwszy w tym roku i zostanie poprawiony zgodnie z najnowszymi informacjami w połowie cyklu. Zasadniczo nie można rozpoznać żadnych zmian zewnętrznych. Ponadto najważniejsze ulepszenie znajduje się pod maską.

Ten model będzie wyposażony w 4,0-litrowy układ napędowy V8, który zapewnia 590 koni mechanicznych. Wariant GTS oferuje nieco mniejszą liczbę koni. Ponadto zdjęcia szpiegowskie pokazują, że deska rozdzielcza i wnętrze są całkowicie zakryte, dzięki czemu możemy spodziewać się znaczących zmian.

Maserati Levante Trofeo 2021 poczęstunek

Niektórzy fotografowie odkryli nadchodzący prototyp Maserati Levante Trofeo 2021 w północnej Szwecji. Ten model tym razem został złapany bez kamuflażu i wykazuje kilka drobnych zmian zewnętrznych. Większość zmian obejmuje zmodyfikowane przednie i tylne zderzaki, zaktualizowane reflektory i tylne światła.


Nowy SUV Trofeo ma również zoptymalizowaną osłonę chłodnicy i nam się to podoba. Jak już wspomniano, model ten jest wciąż we wczesnej fazie rozwoju i możemy spodziewać się dalszych aktualizacji. Jednak testowany muł nadal ma agresywne ciało i poczwórny układ wydechowy.

Kabina dostanie duże zmiany

Wewnątrz nowy model Maserati Levante Trofeo 2021 otrzyma aktualizacje. Tak jak poprzednio, ten model będzie oferował luksusową kabinę, która pomieści pięciu pasażerów. Na pierwszy rzut oka deska rozdzielcza i wnętrze są całkowicie zakryte. Sugeruje to, że kabina ulegnie poważnym zmianom. Według naszych źródeł poprawiony model otrzyma w pełni cyfrowy zestaw wskaźników i zaktualizowany system informacyjno-rozrywkowy. Będzie też kilka drobnych ulepszeń, takich jak: B. nowe opcje tapicerki i wyposażenia.✓ Możesz również sprawdzić:

Według najnowszych wiadomości Fiat Chrysler zapowiedział poważną aktualizację. Zaktualizowany pakiet będzie zawierał zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy Uconnect oraz nowy 12,3-calowy ekran HD.

Osiągi silnika Maserati Levante Trofeo 2021

Obecny Maserati Levante Trofeo 2021 to SUV wyposażony w 3,8-litrowy napęd V8 wywodzący się z Ferrari. Dzięki temu silnikowi uzyskuje się moc 550 KM i moment obrotowy 538 lb-ft. Dostępna jest również owiewka GTS o mocy 550 KM i 538 funtów na stopę. Ten luksusowy model przyspiesza od 0 do 100 km / hw 3,8 sekundy. Jest w stanie przekroczyć 187 mil na godzinę.

Jednak nadchodzący Levante Trofeo będzie dostępny z potężnym 4-litrowym układem napędowym V8. Ta potężna konfiguracja zapewnia 590 koni mechanicznych. Jest również wyposażony w nową ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów ZF. Według najnowszych plotek Ferrari nie będzie już budować silników dla Maserati od 2021 roku. Jest to więc ostatni silnik Ferrari, który napędza ten SUV.

Maserati Levante Trofeo 2021 – data wydania i cena

Maserati potwierdziło nowy lifting Levante i możemy przypuszczać, że ten model zadebiutuje tego lata. Oprócz poprawionego modelu Quattroporte, producent wprowadzi również hybrydowy model Maserati Ghibli z pierwszej firmy.

Jak można się spodziewać, Maserati Levante Trofeo 2021 jest droższy niż jakikolwiek inny Levante. Cena wywoławcza tego SUV-a będzie wynosić nieco poniżej 160 000 euro. Jeśli porównamy tę cenę z modelem GTS, Trofeo kosztuje 46 000 euro więcej.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)