Lexus RX 450h 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Szybko sprzedający się średniej wielkości Lexus RX został poprawiony na rok modelowy 2020 i wyposażony w nowy ekran dotykowy z funkcjami Apple Car Play i Android Auto. Zaktualizowany model jest również dostępny z rozszerzoną listą aktywnych systemów bezpieczeństwa. Dzięki tym ulepszeniom model pozostaje na ulicach bez większych ulepszeń, aż do następnego całkowitego przeprojektowania. Lexus 450h 2021 , który jest zasilany przez jednostkę hybrydową, nie oczekuje się, że to znaczne aktualizacji albo.

RX 450h poprawia zużycie paliwa w porównaniu do niehybrydowego wariantu RX 350 i jednocześnie zapewnia stałą jakość jazdy. Model poddał również wysokiej jakości materiałom wyjątkową obecność i kabinę. Od samego początku został wyposażony w funkcje premium, w tym ogromny ekran dotykowy ze zgodnością ze smartfonami oraz szereg aktywnych, aktywnych systemów bezpieczeństwa. Dzięki dostępnym pakietom model oferuje dodatkowy poziom wyrafinowania i luksusu. Wersja F Sport oferuje pewne informacje sportowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, połączone ze sportowym prowadzeniem i sterowaniem.

Lexus RX 450h 2021: projekt

Lexus jest znany z niekonwencjonalnego podejścia do projektowania, a modele RX średniej wielkości nie są wyjątkiem. Dzięki masywnej wrzecionowej maskownicy z przodu, kanciastym reflektorom, kanciastym narożnikom i ostrym fałdom model nie może pozostać niezauważony. Lexus RX to kolejny model z wyglądem, który kochasz lub nienawidzisz.


Kolejny Lexus RX 450h 2021 zachowuje ten sam kształt pod względem wzornictwa. Jak sugerują raporty, mogło być tylko kilka dodatkowych opcji kolorów i nowych wzorów kół.

Nadchodzący model trafi do sprzedaży po aktualizacji w zeszłym roku i nie będzie żadnych znaczących zmian w projekcie do następnego przeprojektowania. W najnowszej aktualizacji zakupiono nowe reflektory i zderzak, aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd.


Wewnętrzny:

Ostatnia aktualizacja przyniosła zmiany w stylizacji, zawieszeniu i technologii, ale nie wprowadzono żadnych znaczących zmian w konstrukcji kabiny. Nie zmieni się to, gdy do sprzedaży trafi kolejny Lexus RX 450h 2021 .

Jak każdy Lexus, RX 450h ma również luksusową kabinę z wyjątkowego materiału i wykonania. Marka znana jest również z wyjątkowego komfortu. RX 450h ma wygodne siedzenia w obu rzędach. Model oferuje 18 stóp sześciennych na ładunek za tylnymi siedzeniami.

RX 450h wykorzystuje atrakcyjne i wysokiej jakości materiały. Kabina łączy w sobie dwukolorową tapicerkę z eleganckimi metalowymi i drewnianymi wstawkami. W kabinie oferowane są ciemne i jasne wzory.


✓ Możesz także sprawdzić:

Ekwipunek:

Nadchodzący model ma standardowe funkcje, takie jak dwustrefowa klimatyzacja, elektryczna klapa tylna, sztuczna skórzana tapicerka itp. Model ma również 8-calowy ekran dotykowy z Apple Car Play i Android Auto oraz dziewięć głośników w standardzie. Standardowe wyposażenie bezpieczeństwa obejmuje automatyczne hamowanie awaryjne, ostrzeganie przed kolizją z przodu, aktywną kontrolę pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i automatyczne światła drogowe.

Dostępne pakiety, takie jak Premium i Luxury, oferują takie funkcje, jak skórzana tapicerka, podgrzewane i wentylowane siedzenia, szyberdach i wiele więcej.

Model podstawowy można rozbudować o pakiet nawigacyjny, który obejmuje ogromny 12,3-calowy ekran dotykowy, system dźwiękowy Mark Levinson z 15 głośnikami i nawigację.

F Sport standardowo otrzymuje bardziej sportowy design i zawieszenie, a także więcej funkcji premium. Wnętrze tego modelu zyskuje unikalne detale i sportowe przednie siedzenia. Pakiet Performance oferuje adaptacyjne amortyzatory zawieszenia i nowo dostrojony układ kierowniczy.

Lexus RX 450h 2021: układ napędowy

Lexus RX 450h 2021 powraca z tej samej konfiguracji układu napędowego. Model oparty jest na jednostce hybrydowej w celu zmniejszenia emisji i zmniejszenia zużycia paliwa.

Model wykorzystuje 3,5-litrowy silnik V6, taki jak niehybrydowy RX 350, ale wersja cykliczna Atkinsona. Silnik działa w połączeniu z konfiguracją silnika elektrycznego i przekładnią bezstopniową. Model jest standardowym napędem na cztery koła. Dwa generatory silników elektrycznych napędzają przednie koła, trzeci odpowiada za tylną oś. Łączna moc wynosi 308 KM.

Na poziomie wydajności RX 450h łączyło 31 mpg w mieście, 28 autostradach i 30 w ostatnich testach EPA. To samo powinno być z nadchodzącą wersją.

Lexus RX 450h 2021: wydanie, cena

Lexus RX 450h 2021 oczekuje się trafić do sklepów w tym upadku. Cena powinna pozostać blisko obecnego przedziału. Hybryda RX powinna kosztować około 45 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)