Lamborghini Urus 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Wysokowydajne Lamborghini Urus 2021 jest oficjalne. Zgodnie z otrzymanymi informacjami, nadchodzący model nie ulegnie żadnym większym zmianom. W całym cyklu pojawią się odświeżenia i ulepszenia, które możemy sklasyfikować jako aktualizacje.

Ogólnie rzecz biorąc, nowy model będzie nadal wyglądał sportowo i agresywnie, jak wcześniej. Ponadto druga generacja jest napędzana tym samym V-8 z podwójnym turbodoładowaniem, który wytwarza 641 KM. Dzięki temu silnikowi model Urus rozpędza się od 0 do 60 mil na godzinę w zaledwie 3,2 sekundy.

Przeprojektowanie Lamborghini Urus 2021

Nie ma nic do powiedzenia na temat wyglądu zewnętrznego tego SUV-a. Podobnie jak poprzedni model, nowe Lamborghini Urus 2021 ma ten sam atrakcyjny wygląd. Podoba nam się jego sportowa sylwetka i przednia owiewka, która dominuje dzięki atrakcyjnej osłonie chłodnicy w kształcie plastra miodu i reflektorom, które są w pełni diodowe.


Lamborghini wykonało fantastyczną robotę z projektem Urus i nie są wymagane żadne większe zmiany. Podobnie jak sportowy super sportowy samochód Huracan, najnowszy Urus ma również sześciokątny motyw, który jest odtwarzany wewnątrz i na zewnątrz w całym samochodzie. Profil boczny pokazuje bardziej agresywne podejście z 22-calowymi kołami, które kosztują dodatkowe 700 USD i czarnymi zaciskami, które można dodać za dodatkowe 1100 USD.

bezpieczeństwo

Te nowe Lamborghini Urus 2021 oferuje szereg technologii wspomagających kierowcę. Standardowy pakiet obejmuje kamerę noktowizyjną, adaptacyjny tempomat z technologią stop-and-go, monitorowanie martwego pola, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu i system ostrzegania o opuszczeniu pasa.


Zapierające dech w piersiach wnętrze

Wewnątrz nadchodzący Lamborgini Urus 2021 nie będzie się różnił od innych kabin Lambo. Ten model będzie zawierał wiele wskazówek dotyczących projektowania myśliwców odrzutowych i wiele najnowszych technologii. Podoba nam się przycisk startu, który ukryty jest pod czerwoną klapką oraz dźwignia zmiany biegów, która wygląda jak pedał gazu. Ponadto w całej kabinie znajdują się liczne panele z imitacji zamszu i włókna węglowego.


✓ Możesz także sprawdzić:

Najnowszy system informacyjno-rozrywkowy i rekonfigurowalne wyświetlacze są podobne do Audi Q8. Ogólnie rzecz biorąc, możemy dostrzec wiele podobieństw między tymi SUV-ami. Oprócz w pełni cyfrowego zestawu wskaźników, nowy model ma dwa ekrany dotykowe zintegrowane w środkowym stosie. Ten system zawiera elementy sterujące systemem klimatyzacji, systemem audio i nie tylko.

Fotele są bardzo wygodne, a drugi rząd może pomieścić trzy osoby. Urus oferuje również 22 stopy sześcienne w ładowni. Jednak dodanie opcjonalnego obciążenia tylnego siedzenia kubełkowego zmniejsza się o dwie kostki.

Pod maską

Wie die erste Generation wird auch der kommende Lamborghini Urus 2021 den gleichen Antriebsstrang einsetzen. Es wird weiterhin von einem Twin-Turbo-V-8 angetrieben, der 641 PS leistet. Das gleiche System wird verwendet und der Urus wird mit Allradantrieb und einem Achtgang-Automatikgetriebe ausgestattet sein. Dank dieses Setups liefert dieses Modell eine fantastische Beschleunigung.

Najnowszy Urus przebiega od zera do 60 mil na godzinę w zaledwie 3,2 sekundy. Przełamał również ćwierć mili przy 121 mil na godzinę w 11,4 sekundy. Ogólnie rzecz biorąc, ten SUV jest jednym z najszybszych na rynku. Lamborghini szacuje prędkość maksymalną 190 mph. Ponadto standardowe hamulce węglowo-ceramiczne zapewniają, że Urus hamuje od 100 km / h do zatrzymania po 200 m. Jeśli chodzi o zużycie paliwa, picie nowego modelu z pewnością sprawi przyjemność. EPA szacuje 12 mpg w mieście, podczas gdy na autostradzie model ten jest oceniany na 17 mpg.

Lamborghini Urus 2021 data premiery i cena

Oficjalnie potwierdzone Lamborghini Urus drugiej generacji 2021 otrzyma łagodną aktualizację. W literaturze nie są obecnie wymagane żadne istotne zmiany. Ten model wygląda agresywnie i ma mocny silnik. Zgodnie z ostatnimi plotkami zaktualizowany wariant zostanie wprowadzony jeszcze w tym roku.

Nie możemy jednak podać dokładnej daty premiery, ale spodziewamy się, że nastąpi to w przyszłym roku. Cena nie jest jeszcze dostępna, ale możemy się spodziewać, że będzie o kilka tysięcy dolarów więcej niż dotychczas. Obecny model zaczyna się od 211 000 euro.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)