Kia Optima 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nowa Kia Optima 2021 oferuje swoim nabywcom silną propozycją wartość, która jest trudnym zadaniem ze względu na jego imponujące funkcje. Krótko mówiąc, robi dobrą robotę, łącząc mocny przyimek i sportowy styl. Poniższy test Kia Optima2021 jest wyczerpujący i obejmuje ważne aspekty Kia Optima, których prawdopodobnie będziesz szukać.

Data premiery i cena Kia Optima 2021

Podczas gdy Kia zdołała ukryć kilka ważnych szczegółów dotyczących Kia Optima 2021 , nasze muły były w stanie pracować potajemnie, aby odkryć niektóre sekrety za żelaznymi zasłonami. Po pierwsze, należy się spodziewać, że Optima 2021 zadebiutuje na rynku amerykańskim jesienią (2016 r.) Lub na początku przyszłego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Z drugiej strony ceny powinny rozpoczynać się od sugerowanej ceny detalicznej wynoszącej około 22 000 EUR.

przejrzeć

Segment średniej wielkości limuzyn oferuje tak wiele opcji, że nie ma sensu go nazywać. Jednak niektóre z nich to Toyota Camry, Honda Accord i Ford Fusion – to tylko kilka z dobrze znanych tabliczek znamionowych. Ale nawet w tak zatłoczonym segmencie Optima wydaje się być godnym szacunku modelem, mimo że brakuje danych uwierzytelniających do rozpoznawania tabliczki znamionowej.


Dopiero niedawno Kia Optima 2021 została podniesiona do godnego pochwały poziomu przez „bezdenną dziurę” tej klasy, pomimo jej długiego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Ale Kia z pewnością zrobiła coś, aby stać się poważnym konkurentem z okazyjnej piwnicy. Po pierwsze, Kia próbowała zmienić postrzeganie marki, które często łączyło się z mniej popularnymi markami, rewitalizując niektóre jej aspekty, w tym wygląd wnętrza i nadwozia.

Wygląd zewnętrzny nie różnił się jednak zbytnio od wyglądu jego bezpośredniego poprzednika. Jednak jest dłuższy, większy i szerszy. Biorąc to pod uwagę, prawdopodobnie zauważenie zmian zajmie dużo czasu. Z drugiej strony wnętrze Kia Optima 2021 zostało zaktualizowane i przeprojektowane i trzeba przyznać, że wysiłki, które zainwestowała Kia, zasługują na aprobatę. Zaktualizowano system informacyjno-rozrywkowy, aby oferować lepszą grafikę, jest szybszy i bardziej responsywny.


✓ Możesz także sprawdzić:

W dziedzinie mechaniki Kia twierdzi, że zastosowała w podwoziu stal o wysokiej wytrzymałości. Według Kia zapewniło to pojazdowi lepszą sztywność strukturalną, stabilność przy dużych prędkościach i lepsze prowadzenie. Pod względem osiągów dostępny, turbodoładowany silnik o pojemności 1,6 litra oferuje imponujące osiągi, a jednocześnie zapewnia imponujące zużycie paliwa.


Kia Optima 2021 przeprojektowana wewnątrz i na zewnątrz

W tej chwili do Kia Optima 2021 dostępne są cztery owiewki: EX, LX, SX i SXL. Kolory nadwozia Kia Optima: szary mech, czarny heban, srebro tytanowe, sangria, perła Królewna Śnieżka, niebieski horyzont i błyszczące srebro. Może być dostępnych więcej kolorów, ale nie możemy o tym wiele powiedzieć przed datą premiery.

Standardowe akcesoria Optimy 2021 LX obejmują system dźwiękowy z sześcioma głośnikami, dodatkowe gniazdo audio, centralny 5-calowy ekran, 6-kierunkowy fotel kierowcy, akcesoria z pełną mocą, 16-calowe felgi aluminiowe oraz satelitarne radio HD, Klimatyzacja, teleskopowa i odchylana kierownica, tempomat, kamera cofania i złącze USB.

Opcje obejmują ustawienia pamięci kierowcy, monitor martwego pola z ostrzeżeniem o cofaniu, laminowane szyby w przednich drzwiach, ośmiokierunkowy fotel kierowcy, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, elektrycznie składane, podgrzewane lusterka i lusterko wsteczne.

Wybierając Kia Optima 2021 LX 1.6T otrzymujesz bezkluczykowy dostęp i zapłon, skórzaną kierownicę, składane lusterka, laminowane szyby w drzwiach przednich i skórzaną kierownicę. Opcje obejmują 8-calowy ekran dotykowy, porty USB z tylko dwoma procesami ładowania, tylne światła LED, system informacyjno-rozrywkowy Uvo firmy Kia, radio HD, otwory wentylacyjne tylnego układu klimatyzacji oraz dwustrefową automatyczną klimatyzację.

Dane techniczne

Rozstaw osi: 9 stóp 2,4
cala (110,4 cala) Długość: 15 stóp 11,1 cala (191,1 cala)
Szerokość: 6 stóp 1,2 cala (73,2 cala) Pojemność
pasażera
: 105 stóp sześciennych Pojemność ładunkowa: 16 metrów sześciennych ft
masa własna: 3399 lb Top
speed: 135 mph
0-60: 7,5 sek.
MPG: 24/35 (miasto / szosa)
Dostępne kolory nadwozia: heban czarny , horyzont niebieski, mchu szary, sangria, śnieg biały perłowy, musujące, srebra, tytanu, srebra …
obciążenie Trailer: N / A.

Dane techniczne silnika Kia Optima 2021

Pod maską Kia Optima 2021 dostępne są trzy silniki: czterocylindrowy 2,4-litrowy silnik o mocy 185 KM i 178 funtów. ft. moment obrotowy; 1,6-litrowy czterocylindrowy silnik turbo dla modelu LX 1.6T o mocy 178 koni mechanicznych i 195 funtostopach. momentu obrotowego; i wreszcie 245 KM wytwarza 245 KM.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)