Jeep Wrangler 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Najmocniejszy samochód terenowy Jeep Wrangler 2021 Unlimited SUV zostanie wkrótce przeprojektowany. Według najnowszych wiadomości nowa generacja Jeepa Wrangler Unlimited 2021 wprowadzi wiele poczęstunków. Ten SUV jest znany jako najbardziej komfortowa i różnorodna wersja, jaka kiedykolwiek nosiła legendarną etykietę Wrangler. Dzięki doświadczeniu na świeżym powietrzu i dziwnemu projektowi jest również wyjątkowy na rynku.

Ponadto poprawiona wersja będzie oferować również więcej standardowych funkcji i możemy spodziewać się zaciętej walki między Jeepem Wrangler Unlimited 2021 a nowym modelem Ford Bronco.

Jeep Wrangler 2021 Nieograniczone designerskie przekąski

Pod względem wzornictwa Jeep Wrangler 2021 Unlimited to wyjątkowy SUV, który przyciąga określoną liczbę kupujących. Ten model wygląda dziwnie i jest bardziej wytrzymały niż wszystkie dzisiejsze SUV-y. Dzięki temu łatwo jest zobaczyć na ulicy.


Das neue Modell wird neben einem erfrischten Look auch ein verbessertes Fahrverhalten und Stabilität erhalten. Eine weitere Kuriosität, die dieses Modell einzigartig macht, sind abnehmbare Türen, eine zusammenklappbare Windschutzscheibe und Optionen für Soft- oder Hardtop-Dächer. Darüber hinaus können Türen leicht entfernt werden, da sie aus leichtem Aluminium bestehen und das Verdeck dank des vereinfachten 2-Stufen-Klappsystems abgenommen werden kann. Rubicon-Modelle werden noch mehr Änderungen bringen. Dieser Offroader ist mit röhrenförmigen Felsschienen und einem fortschrittlichen Allradsystem ausgestattet.

Wygląd kabiny

Podobnie jak wygląd zewnętrzny, wnętrze również tworzy dziwny wygląd. Ponadto kabina jest modernizowana i jest wygodniejsza niż wcześniej. Ten SUV jest również nowoczesny w środku i oferuje wyrafinowany design i przejrzysty układ. Model podstawowy jest również dobrze wyposażony. Jednak luksus przenosi się tylko na wyższy poziom.


✓ Możesz także sprawdzić:


Ultimate Wrangler to czterodrzwiowy SUV z wystarczającą ilością miejsca dla 5 pasażerów i dodatkową przestrzenią bagażową. Model podstawowy jest wyposażony w rozbudowany system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym i alpejski system audio. Jednak wybierając model Rubicon, kupujący mogą otrzymać różne konfiguracje hardtopów, aktualny 8,4-calowy system multimedialny Uconnect oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak czujniki martwego pola.

Jeep Wrangler 2021 Unlimited nie wprowadzi nowego silnika

Nadchodzący Jeep Wrangler 2021 Unlimited jest napędzany dwoma silnikami benzynowymi, dieslem i hybrydą. Standardowym silnikiem dostępnym w całej gamie jest Pentastar V6 o pojemności 3,6 litra, oferujący 285 KM i 260 lb-ft momentu obrotowego. Ten silnik jest mocny i przekazuje moc przez 6-biegową manualną lub 8-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Opcjonalnie można uzyskać 2,0-litrowy 4-cylindrowy układ napędowy z turbosprężarką, która wypompowuje 268 koni i 295 lb-ft momentu obrotowego. Silnik ten będzie dostępny z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Sahara 4-drzwiowa będzie również dostępna z tym silnikiem, ale będzie wykorzystywała system hybrydowy eTorque mild hybrid. Ostatnim silnikiem w tym modelu jest diesel. Producent z najnowszego raportu zastosuje 3,0-litrowy układ napędowy V6, który poprawia oszczędność paliwa. Jednak do tego czasu Jeep nie podał dokładnych numerów taryfowych tego modelu.

Jeep Wrangler 2021 Unlimited – data premiery i cena

Zmieniony Jeep Wrangler 2021 Unlimited pojawi się jeszcze w tym roku. Cena detaliczna zalecana przez producenta jest taka sama jak poprzednio. Nadchodzący Jeep Wrangler Sport z 2 drzwiami będzie kosztował mniej niż 28 000 euro, wliczając w to docelową opłatę w wysokości 900 euro.

Jednak cena 4-drzwiowego Wranglera Rubicona wzrośnie do 40 000 euro. Jeśli chcesz kupić wszystkie gadżety za pomocą 4-drzwiowego Wranglera Rubicon, cena zwykle przekracza wartość 52 000 euro. Nadchodzący Jeep Wrangler Unlimited 2021 zostanie zaktualizowany i pojawi się kilku bezpośrednich konkurentów, takich jak Toyota 4Runner, Ford Explorer i Subaru Outback.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)