Jeep Grand Cherokee 2021: cena, dane techniczne, zdjęcia

Zobacz nowego Jeepa Grand Cherokee 2021 . Pełne dane techniczne, cena Jeepa Grand Cherokee 2021 0 km, kup nowy Jeep Grand Cherokee 2021 .

Projekt i wygląd Jeep Grand Cherokee 2021

Panoramiczny szyberdach: szyberdach Jeep Grand Cherokee 2021 CommandView ma stałą tylną szybę i przesuwany przedni panel, za pomocą którego można regulować ciepło i świeże powietrze. Jednym kliknięciem można otworzyć całkowicie lub częściowo i jeszcze bardziej rozszerzyć przestrzeń swoich przygód i emocji.

20-calowe felgi: wyrafinowanego i sportowego efektu Jeep Grand Cherokee 2021 nie można poprawić za pomocą zestawu polerowanych 20-calowych felg z wgłębieniami w kolorze mineralnej szarości.


✓ Możesz także sprawdzić:

Szczegóły Chrome: imponujące podczas skręcania i parkowania. Wybór błyszczącego chromu emanuje niezwykłym stylem. Wyrafinowane wykończenie, chromowane elementy zostały zastosowane na każdej części pojazdu, dając poczucie zaufania i wyrafinowania.


Drewniane wnętrze: wykwintne w każdym szczególe. Wnętrze jest spektaklem samo w sobie, boazeria wykonana jest z matowego drewna, a satynowe metalowe ramy przekształcają Twoje wrażenia w Jeep Grand Cherokee 2021 .

Technologia i łączność Jeep Grand Cherokee 2021

Silniki: PENTASTAR V6 3,6 l – Silnik Pentastar 3,6 l o mocy 286 KM i 35,5 kg / m zapewnia idealną równowagę między mocą i wydajnością, z opcją napędu na wszystkie koła. Pentastar został trzykrotnie uznany za jeden z najlepszych silników i łączy w sobie wydajność i efektywność.

3,0-litrowy V6 ECODIESEL: 3,0-litrowy silnik V6 EcoDiesel zapewnia wydajną, mocną i dynamiczną jazdę. Ma 241 KM i moment obrotowy 56 mkgf. Silnik Jeepa to szybko rozwijający się silnik, który oferuje czystą technologię, zmniejszoną emisję oraz połączenie osiągów i wydajności.

8-biegowa automatyczna skrzynia biegów: Ekskluzywna 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów Jeepa Grand Cherokee 2021 zapewnia płynniejszą zmianę biegów i niskie zużycie paliwa, zarówno w przypadku amortyzatorów asfaltowych, jak i pojazdów terenowych.

Tryb Eco: jazda ekonomiczna czy sportowa? Wybierz żądany tryb za naciśnięciem przycisku. Tryb Eco optymalizuje zmianę biegów i oszczędza paliwo i można go wyłączyć w dowolnym momencie, jeśli chcesz jeździć bardziej sportowo.

Klimatyzacja dwustrefowa: w Jeepie Grand Cherokee 2021 klimat jest zawsze idealny. Dzięki dwustrefowej klimatyzacji kierowca i pasażer z przodu mogą indywidualnie ustawiać temperaturę powietrza. Każdą stronę można ustawić osobno za pomocą polecenia głosowego, dotykając ekranu multimedialnego lub obracając przyciski.

Centrum multimedialne: aby zintegrować smartfon z Jeepem Grand Cherokee 2021 , nowy Uconnect8.4 “Media Center ma Apple Car Play i Android Auto, systemy udostępniające określone funkcje dla każdego systemu operacyjnego, takiego jak Waze, WhatsApp, Spotify i wiele innych .

Deska rozdzielcza: Na pokładzie Jeepa Grand Cherokee 2021 masz kontrolę nad każdym szczegółem przed sobą. 7-calowy pulpit nawigacyjny TFT podaje informacje o funkcjach, takich jak ciśnienie w oponach, temperatura różnych komponentów i nie tylko.

Quadra-Trac II: nowoczesny i wytrzymały system Quadra-Trac II kontroluje przyczepność przy dużych prędkościach, rozdzielając moc na oś o największej przyczepności. W trudnych warunkach dwubiegowa skrzynia rozdzielcza szybko zapewnia, że ​​pojazd pozostaje w ruchu.

Wybór terenu: Jeep Grand Cherokee 2021 oferuje legendarną pojemność 4X4. Istnieją 4 różne konfiguracje trakcji, które zapewniają najlepszą stabilność sterowania podczas dostrajania różnych systemów, w tym kontrola przyspieszenia, skrzynia biegów, skrzynia rozdzielcza, kontrola trakcji i stabilność.

Trakcja 4X4: Trakcja jest istotnym punktem, jeśli chodzi o jazdę w terenie. Każdy rower musi spełniać swoją funkcję, jeśli chodzi o pokonywanie wyzwań. Dostępne systemy Jeep Grand Cherokee 2021 zapewniają w razie potrzeby dokładną przyczepność każdej opony.

Komfort i bezpieczeństwo Jeep Grand Cherokee 2021

Komfort i wyrafinowanie: Jeep Grand Cherokee 2021 oferuje wnętrze ze skórzanymi fotelami i ogrzewaniem, GPS, dwustrefową klimatyzacją, cyfrową i automatyczną. Doskonałość od obitych skórą drzwi po deskę rozdzielczą i konsolę środkową. Wersja limitowana ma boczne krawędzie i drewniane detale o otwartych porach, ozdobione unikalnymi miedzianymi lub chromowanymi elementami.


Aktywna redukcja szumów: ciesz się ciszą. Aktywny system redukcji hałasu to prawdziwy prezent dla lubiących ciszę i spokój, ponieważ zmniejsza poziom hałasu z zewnątrz w kabinie i prawie nie odczuwa hałasu ulicznego.

Fotele modułowe: komfort i wyrafinowanie. Dostosuj siedzenia zgodnie z własnymi życzeniami i szybko zapisz pozycje za naciśnięciem przycisku. 2021 Jeep Grand Cherokee także wyposażony jest w ogrzewanie fotela i wentylację, aby podróż bardziej komfortowe.

Elektryczny bagażnik: bagażnik został również opracowany, aby zapewnić większy komfort i wyrafinowanie. Elektroniczny system otwierania bagażnika umożliwia otwieranie i zamykanie bagażnika jednym dotknięciem.

Poduszki powietrzne: wszyscy są chronieni na pokładzie Jeepa Grand Cherokee 2021 . Wyposażony w 7 poduszek powietrznych, w tym 2 z przodu, 2 z boku, 2 na kurtynę na tylnym siedzeniu i 1 na kolanach kierowcy.

Większe bezpieczeństwo: Jeep Grand Cherokee 2021 jest wyposażony w stabilizację (ESC) i kontrolę przechyłu (ERM) oraz kontrolę trakcji (TC). Hamulce tarczowe posiadają ABS i hydrauliczny system kompensacji (HBC).

Kamera asystenta parkowania: Kamera asystenta parkowania ma asystenta parkowania tyłem. Jeśli włączysz bieg wsteczny, linie wyświetlacza dostosują się do zakrętów lub jeśli rozpoznasz przeszkodę wskazującą dostępne pole działania.

Czujnik deszczu i zmierzchu: czujniki deszczu i zmierzchu potwierdzają bezpieczeństwo i praktyczność Jeepa Grand Cherokee 2021 . Czytanie otoczenia automatycznie włącza wycieraczki przedniej szyby, gdy pada deszcz i reflektory, gdy wykryte zostaną zmiany natężenia światła.

Reflektory ksenonowe: wydajniejsze, trwalsze i bliższe światłu dziennemu. Jeep Grand Cherokee 2021 posiada biksenonowe reflektory HID (High Intensity Discharge), które nie tylko większe bezpieczeństwo, ale także charakterystyczny i uderzającą cechą w ich konstrukcji.

Mocne strony Jeep Grand Cherokee 2021

2021 Jeep Grand Cherokee ma pewne zalety, które są ważne dla konsumentów i są powszechnie uznawane:

 • Krzepkość;
 • Trwałość;
 • Komfort;
 • Wyposażenie;
 • Wymieniać się.

Słabości Jeep Grand Cherokee 2021

Niektóre negatywne punkty, które konsumenci muszą wziąć pod uwagę w odniesieniu do Jeepa Grand Cherokee 2021, to:

 • Mała sieć dealerska;
 • Ceny części;
 • Drogie ubezpieczenie;
 • Konsumpcja.

Dane techniczne Jeep Grand Cherokee 2021

 • mechanika
 • Silnik: 3,6 / 3,0
 • Paliwo: benzyna / olej napędowy
 • Wydajność (CV): 286/241
 • Moment obrotowy (kgf.m): 35,5 / 56
 • Transmisja: automatyczna
 • Trakcja: 4 × 4

Zawieszenie przednie: wielowahaczowe i przednie ze stabilizatorem, pojedyncze koła i sprężyny śrubowe.

Zawieszenie tylne: Oś poprzeczna (wspornik) i zawieszenie tylne ze stabilizatorem, sztywne koło i sprężyny śrubowe.

Hamulce: Cztery hamulce tarczowe z dwoma wentylowanymi tarczami.

 • Wymiary
 • Wysokość (mm): 1,866
 • Szerokość (mm): 1,819
 • Długość (mm): 4,496
 • Waga (kg): 1.867
 • Zbiornik (L): 70
 • Rozstaw osi (mm): 2649
 • Pień (L): 883
 • Mieszkańcy: 5

Cena Jeep Grand Cherokee 2021

Nowy Jeep Grand Cherokee 2021 jest dostępny w cenie podstawowej, która w zależności od wersji wynosi w przybliżeniu:

 • Jeep Grand Cherokee Długość geograficzna: 36.400 euro.
 • Jeep Grand Cherokee Limited: 39.630 euro.
 • Jeep Grand Cherokee Trailhawk: 42.850 euro.

Zdjęcia Jeep Grand Cherokee 2021

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)