Jaguar F-Pace 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nowy Jaguar F-Pace 2021 to nowy model, który oferuje charakterystyczne cechy i tym samym wyróżnia się z tej klasy. Rzeczywiście, może być trudno zignorować go na ulicy, nie tylko z powodu jego ładnej buzi, ale także z uwagi na łatwość prowadzenia i imponującą praktyczność. Co zaskakujące, może również wyruszać w teren. Inne cechy to atrakcyjna jakość jazdy, ponadprzeciętny prześwit, przestronna przestrzeń ładunkowa i przestrzeń na tylnym siedzeniu, silnik z doładowaniem V6 oraz ostrzejsze prowadzenie i wyczucie kierownicy. Czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze informacje na temat daty premiery i ceny.

przejrzeć

Po pierwsze: chociaż powyższe wprowadzenie brzmi niesamowicie imponująco, mamy pewne problemy z badanym pojazdem. Po pierwsze, silnik benzynowy brzmi nieco mniej wydajnie niż konkurenci o podobnych cenach. Również tutaj silnik V6 może być denerwujący w codziennym życiu z powodu głośnego wydechu, a wreszcie jakość jazdy na pokrytych drogach może wydawać się nieco twarda. Poza negatywnymi osobliwościami Jaguar najwyraźniej zaznaczył większość poprawnych przycisków.

Bardzo często piękno i praktyczność wydają się wykluczać, ale Jaguar udowodnił za pomocą F-Pace, że oba mogą równie dobrze działać. Fajnie jest prowadzić, angażować się i oferuje uderzające piękno, którego kulminacją są selfie w wielu postach w mediach społecznościowych. Aby uzupełnić te nieskazitelne właściwości, Jaguar dołożył wszelkich starań, aby osiągnąć imponujący prześwit. Rozstaw osi również został podniesiony. Rezultatem jest lepsze wrażenia z jazdy w terenie, lepsza przestrzeń ładunkowa i pasażerska.


✓ Możesz także sprawdzić:

Dynamika jazdy nie została usunięta z równania. Wykorzystano ten sam wigor, który napędza sedany i samochody sportowe Jaguara. Dzięki tym samym mechanicznym podstawom, które podkreślają zarówno modele XE / XF, jak i odrobinę inspiracji typem F, rezultatem jest płynny i komfortowy styl jazdy najlepszy w swojej klasie. Godna pochwały jest również architektura jazdy RWD, doskonale zmontowany układ zawieszenia i ultra sztywna konstrukcja. Jednak dla niektórych jakość jazdy może być nieco ustalona.


Motywację pod maską zapewnia turbodoładowany 3-litrowy silnik V6 o mocy 340 KM. Jest dostępny dla wszystkich owiewek oprócz modeli 2021 Jaguar F-Pace Firs Edition i S. Jaguar twierdzi, że ta edycja wystarczy, aby przyspieszyć tempo F z 0-60 mil na godzinę do 5,4 sekundy. Wartości zużycia paliwa dla połączonych rejsów po mieście i autostradach wynoszą 20 mpg. Ci, którzy szukają większej mocy, mogą wybrać model F-Pace 20d AWD, który oferuje 2,0-litrowy czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 180 KM i momencie obrotowym 318 funtów stóp. Podobnie jak w BMW X3, bieg od 0 do 60 mil na godzinę zajmuje 8,2 sekundy. Wartości zużycia paliwa dla młyna napędzanego olejem napędowym nie zostały jeszcze opublikowane, ale Jaguar szacuje, że jest on w zakresie 20 MPg.


Jaguar F-Pace 2021 fotografia wewnętrzna i zewnętrzna

Niektóre standardowe akcesoria do modelu podstawowego to bezkluczykowy zapłon i dostęp, 18-calowe koła, owinięta skórą plandeka i teleskopowa kierownica, tylny ekran prywatności, automatyczny ogranicznik prędkości, symulowane skórzane poduszki, 8-calowy interfejs ekranu dotykowego, kamera cofania, USB Połączenie, nagłośnienie Meridian z 11 głośnikami, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, automatyczne wycieraczki, światła LED do jazdy, elektryczna tylna klapa, automatyczne wycieraczki i interfejs odtwarzacza multimedialnego.

Dostępne owiewki

Jaguar F-Pace 2021 dostępnych jest pięć owiewek: R-Sport, Premium, Prestige, Base i S-Modell. Dostępny jest również model First Edition związany z USA. Z wyjątkiem modelu S, reszta jest dostępna ze specyfikacją silnika 20d lub 35t.

Dane techniczne silnika Jaguar F-Pace 2021

Jak już wspomniano, Jaguar F-Pace 2021 jest dostarczany z dwoma silnikami. Pierwszym z nich jest doładowany silnik V6 o pojemności 3,0 l, który jest dobry na 332 funty. ft. momentu obrotowego i 340 koni mechanicznych. Drugi to 2,0-litrowy czterocylindrowy silnik turbodiesel o pojemności 2,0 litra o mocy 180 KM i masie 318 funtów. momentu obrotowego.

Dane techniczne

Rozstaw osi: 9 stóp 5,2 cala (113,2 cala)
Długość: 15 stóp 6,3 cala (186,3 cala)
Szerokość: 6 stóp 9,5 cala (81,5 cala) Pojemność
pasażerska
: 96 stóp³ Pojemność ładunkowa : 34 stóp³
Masa własna: 3913 funtów. Prędkość
maksymalna (C / D EST): 129-155 mph
0-60 (C / D EST): 4,9-7,8 sek.
MPG: 23-31 (Miasto / autostrada)
Dostępne kolory nadwozia: Ciemny Sapphire Metallic, Ebony, Odyssey Red Metallic, Polaris White, Rhodium Silver Metallic …
Obciążenie przyczepy: 5290 funtów.

Data premiery i cena Jaguara F-Pace 2021

Jaguar F-Pace 2021 jest już dostępny na rynku. Data premiery została jednak potwierdzona w pierwszej połowie 2021 r. Ceny zostały ogłoszone, a Jaguar mówi, że F-Pace MSRP zaczyna się od 40 9990 USD. Leasing to również opcja dla tych, którzy chcą spróbować przysmaku przed zamówieniem.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)