Infiniti QX70 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nowe Infiniti QX70 2021 zostało potwierdzone i możemy spodziewać się lepszego wyglądu niż wcześniej. Jak zapewne już wiesz, QX70 2021 został przerwany kilka lat temu. Po kilku plotkach nowy model zostanie przeprojektowany i wydany w przyszłym roku.

Jednak słynna firma utrzymuje większość szczegółów w tajemnicy, ale nie mamy wątpliwości, że crossover QX70 będzie miał wiele wspólnego z QX80. Oba modele będą atrakcyjne i podzielą się wieloma wskazówkami. Zwłaszcza jeśli szukasz SUV-a, który wygląda sportowo i oferuje wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich pasażerów, nadchodzący QX70 jest idealnym wyborem.

Przeprojektowanie Infiniti QX70 2021

Zbliżający się Infiniti QX70 2021 będzie się różnił na wiele sposobów od poprzedniej generacji. Model ten oparty jest na popularnym Nissan Pathfinder. Ponadto oba modele mają tę samą platformę D. Jednak najnowsze wiadomości pokazują, że oba modele zostaną przełączone na nowszą platformę CMF. Ta platforma oferuje lepsze prowadzenie i wygodniejszą jazdę.


Jak zapewne już wiesz, niedawno wprowadzono na rynek zupełnie nowy QX80, a QX70 ma podobne podejście projektowe. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że nowy model będzie w pełni zgodny z językiem projektowania marki. Spodziewamy się więc nic poza pięknymi krzywymi liniami i mocniejszymi zderzakami. Pod względem wielkości nowy Infiniti QX70 2021 będzie mniejszy niż QX80. Będzie miał krótsze zwisy, co oznacza również krótszą długość całkowitą.

Wnętrze i bezpieczeństwo

Podobnie jak na zewnątrz, wewnątrz będą odbywać się przekąski. W Infiniti QX70 2021 oferuje lepsze materiały i ogólnie wyższej jakości. Podobnie jak najnowszy model QX50, nowy QX70 powinien mieć ten sam układ. Oznacza to, że będzie mnóstwo wysokiej jakości materiałów, a my możemy spodziewać się nowego systemu informacyjno-rozrywkowego. QX70 otrzymuje ten sam system informacyjno-rozrywkowy co QX80 z wiarygodnego źródła.✓ Możesz także sprawdzić:

Pod względem technicznym nowy model będzie wyposażony w system nawigacji, elektryczną klapę tylną, trzystrefową klimatyzację, szyberdach, podgrzewane przednie fotele i kierownicę, elektrycznie uchylną / teleskopową kierownicę, hamowanie awaryjne oraz wszechstronny monitor widoczności z poruszającym się przedmiotem. Będzie dużo bezpieczeństwa, a pakiet ProAssist oferuje ostrzeżenie o martwym polu, zapobieganie kolizjom z tyłu, asystenta kontroli odległości, aktywny tempomat, zapobieganie zjechaniu z pasa itp.

Układ napędowy Infiniti QX70 2021

Zgodnie z najnowszymi raportami nadchodzący Infiniti QX70 2021 jest napędzany nowym 2,0-litrowym silnikiem turbo z czterema silnikami. Ten układ napędowy jest dość silny i zapewnia 270 koni mechanicznych. Jest podłączony do sześciobiegowej automatycznej skrzyni biegów. Co ważniejsze, dzięki zmiennej kompresji możemy spodziewać się lepszych ocen MPG niż wcześniej.

Jeśli jednak to ci nie wystarczy, będzie coś mocniejszego. Urzędnicy potwierdzili 3-litrowy silnik turbo V6, który będzie dostępny w dwóch wariantach wydajności. Będzie model o mocy 300 lub 400 KM. Niestety nie ma informacji o tym, z której transmisji skorzysta ten wariant.

Data wydania i cena Infiniti QX70 2021

Zmieniony Infiniti QX70 2021 otrzyma odświeżenie. Czekamy również na oficjalne wiadomości. Wiele raportów wskazuje, że nowy SUV zostanie wydany w następnym roku.

Jeśli chodzi o cenę, zakładamy, że podstawowa wersja zaczyna się od 45 000 do 50 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)