Infiniti QX50 2021: aktualizacje, kolory, zużycie paliwa

Nadchodzący Infiniti QX50 2021 będzie kontynuowany z ulepszeniami. Model 2020 zostanie przeprojektowany, a 2021 zapewni dalsze aktualizacje. Ten crossover oparty jest na koncepcji inspiracji QX Sport. Wiele wskazań pochodzi z wymienionej koncepcji.

Obejmuje to nową technologię silnika, która ma poprawić ogólną wydajność. Niedawno przeprojektowana obudowa wygląda bardzo nowocześnie i jest wysokiej jakości. Wnętrze oferuje wiele luksusu, a usługi są więcej niż satysfakcjonujące.


Zmiany zewnętrzne

Zupełnie nowy Infiniti QX50 2021 będzie wyglądał niesamowicie. Nowa generacja zdecydowanie wygląda bardziej sportowo i nowocześnie. To niewątpliwie imponujący styl Infiniti. Przedni grill ma szerokie otwory i jest dostępny w kolorze czarnym. Taśmy LED są stosunkowo nowe, a tama powietrzna jest powiększona. Ten sam standard dla otworów wentylacyjnych narożnych.

Nowy QX50 zachował wymiary i kształt. Niektóre raporty mówią, że model 2021 będzie nieco mniejszy. To jednak tylko plotka. Rufa nie będzie już hostować ulepszeń w 2021 r. Opadający dach wygląda fantastycznie i jest jedną z głównych atrakcji.


✓ Możesz także sprawdzić:

QX50 2021 kolorów

Nadchodzące Infiniti QX50 2021 otrzyma nowe kolory nadwozia. Do tej pory producent nie określił, które kolory będą dostępne. Obecny crossover QX50 oferuje sześć różnych kolorów. Wszystkie sześć kolorów pozostaje, a Infiniti może dodać dwie lub trzy nowe opcje. Black Obsidian, Graphite Shadow i Chestnut Bronze są obecnie dostępne. Dostępne są również: biały księżycowy, płynna platyna i błękit Hermosa.

Android Auto i Apple CarPlay wciąż brakuje we wnętrzu

Jeśli chodzi o wnętrze, Infiniti dostarczy kilka aktualizacji. Kabina Infiniti QX50 2021 jest bardzo wygodna i luksusowa. Z drugiej strony technologia to zupełnie inna historia. Używane są dwa wyświetlacze. Górny ekran służy do nawigacji, a dolny wyświetlacz jest w rzeczywistości panelem sterowania z ekranem dotykowym. Android Auto i Apple CarPlay nie są dostępne.


Wyświetlacze są dostępne w różnych rozdzielczościach, dziwne ha? Niemniej jednak od wewnątrz wszystko wygląda nowocześnie. Skórzane podkładki są niesamowite, a komfort gwarantowany. Przestrzeń na nogi jest duża, a przestrzeń ładunkowa dla segmentu jest powyżej średniej. Dwustrefowa klimatyzacja i WiFi są opcjonalne w podstawowej konfiguracji. Wreszcie możemy się spodziewać nowych funkcji wspomagających kierowcę.

Nowa technologia silnika, lepsza wydajność

Ponownie dostępny jest czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 litra. Ten model został niedawno wprowadzony na rynek, a klienci są bardzo zadowoleni. Turbodoładowany silnik benzynowy VC zapewnia moc 268 KM i moment obrotowy 280 funtów / stopę. Infiniti wykonało doskonałą pracę pod względem współczynnika kompresji. Z technologicznego punktu widzenia jest to doskonała innowacja dla firmy. W rzeczywistości technologia ta wymaga ulepszenia.

Wydajność jest lepsza, ale Infiniti obiecał lepsze liczby. Infiniti QX50 2021 udaje się dostarczyć 24 mpg w mieście i 30 mpg na szosie. Doskonałe statystyki, bez wątpienia. Najnowsza technologia kompresji Infiniti z pewnością pomoże nadchodzącemu QX50 Hybrid na wiele sposobów. 2,0 litr wykorzystuje przekładnię CVT. Ponadto ten crossover biegnie od 0 do 60 mil na godzinę w 6,2 sekundy.

Infiniti QX50 2021 cena i data wydania

Nowa sieć crossoverów firmy będzie teraz kosztować nieco ponad 38 000 EUR. To dużo pieniędzy. Jednak QX50 2021 jest pojazdem luksusowym. Z tej perspektywy niektórzy z was mogą znaleźć dla QX50 okazja. Nadchodzący Infiniti QX50 2021 będzie dostępny na początku 2021 r.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)