Infiniti QX30 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Według najnowszych informacji, które otrzymaliśmy, nadchodzący Infiniti QX30 2021 będzie ostatnim zwrotnicą subkompaktowym producenta. Z powodu niewystarczającej sprzedaży firma nie planuje już kontynuować produkcji tego modelu. Jednak nowy Infiniti QX30 2021 nadal oferuje doskonałe bezpieczeństwo i unikalny wygląd zewnętrzny.

Obecny model jest wyposażony w wiele standardowych funkcji, a dzięki najnowszym możemy spodziewać się jeszcze więcej. Ogólnie rzecz biorąc, ten subkompaktowy crossover jest jednym z najlepszych w swoim segmencie. Jeśli szukasz małego samochodu miejskiego, ten model jest dla Ciebie wymieniony. Nadchodzący Infiniti QX30 2021 pojawi się w ostatnim kwartale tego roku z niską ceną początkową.

Przeprojektowanie Infiniti QX30 2021

Nadchodzący i niestety ostateczny model Infiniti QX30 2021 nie powinien mieć żadnych specjalnych zmian na zewnątrz. Możemy więc oczekiwać tego samego znanego projektu, który zostanie rozpoznany. Nowy crossover jest dostarczany z tym samym podwoziem i silnikami.


Ponadto, ten mały SUV ma doskonałe właściwości jezdne i kierownicze dzięki swoim wymiarom. Ponadto Infiniti QX30 2021 bardziej przypomina uderzającego hatchbacka niż konwencjonalny SUV. Jest wyposażony w błyszczącą czarną kratkę i czarne obudowy lusterek i zapewnia prześwit 20 cm.

Funkcje kabiny

Kabina Infiniti QX30 2021 będzie świetna dzięki lepszej jakości materiałom i technologiom. Tradycja trwa, a QX30 2021 ma dwa rzędy siedzeń. Przód tego crossovera jest imponujący i przestronny. Niestety, nie możemy powiedzieć tego samego w drugim rzędzie, ponieważ jest to niewygodne w porównaniu do konkurentów w tej samej klasie. Kolejny zarzut dotyczy pojemności ładunkowej, która wynosi tylko 19,2 stopy sześcienne za tylnymi siedzeniami. Można go jednak powiększyć do 34 stóp sześciennych i złożyć.


✓ Możesz także sprawdzić:


Innowacje w standardowym wyposażeniu będą minimalne. Większość technologii pozostanie. Obecny model oferuje 7-calowy ekran dotykowy, radio satelitarne, radio HD, system stereo z sześcioma głośnikami, dwa porty USB itp. Ponadto model ten można wyposażyć w panoramiczny dach, który wygląda fantastycznie, hotspot WiFi i WiFi Ładowanie urządzenia i zestawu stereo Bose z 10 głośnikami.

bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, lista jest dłuższa niż wcześniej. Mówiąc dokładniej, nowy model Infinity QX30 2021 będzie zawierał ostrzeżenie przed kolizją , automatyczne hamowanie awaryjne i kamerę cofania.

Ponadto kupujący otrzymują liczne funkcje, takie jak monitorowanie martwego pola, czujniki parkowania z przodu iz tyłu, kamera z widokiem przestrzennym, automatyczne światła drogowe, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, adaptacyjny tempomat itp.

Infiniti QX30 2021 dane techniczne zespołu napędowego

Jeśli chodzi o układ napędowy, nowy Infiniti QX30 2021 jest oferowany z dwoma znanymi urządzeniami. Po pewnych spekulacjach, wersja amerykańska będzie się składać z 2,0-litrowego czterocylindrowego silnika z turbodoładowaniem, który może uzyskać 210 koni mechanicznych i moment obrotowy o wartości 258 funtów stóp. Układ napędowy jest niezawodny i dostępny z 7-biegową automatyczną skrzynią biegów. Wydajność paliwowa jest imponująca, a ten mały crossover zapewnia 24 MPG w mieście i 33 MPG na autostradzie.

Kolejnym jest turbodiesel o pojemności 2,2 litra, który będzie dostępny wyłącznie dla Europy. Ten zespół napędowy wytwarza nieco mniej mocy niż powyższa jednostka. Ten model zapewnia 170 koni mechanicznych i 258 funtów stóp momentu obrotowego. Ponadto możemy spodziewać się lepszego zużycia paliwa.

Data wydania i cena

Najnowsza edycja Infiniti QX30 2021 została zaktualizowana i możemy spodziewać się jeszcze bardziej agresywnego projektu niż wcześniej. Jeśli chodzi o datę premiery, urzędnik wskazuje koniec tego roku. Dokładna cena nie jest jeszcze znana, ale według niektórych ekspertów modele podstawowe powinny kosztować około 27 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)