Hyundai Palisade 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Data premiery nowego Hyundai Palisade 2021 jest ustalona na ten rok. Ten średniej wielkości trzyrzędowy SUV wygląda lepiej i będzie nadal dzielił swoją strukturę, silnik i większość swoich funkcji z rodzeństwem, Kia Telluride. W przeciwieństwie do większości SUV-ów tej samej klasy, nadchodzący SUV trzyrzędowy oferuje przestronną kabinę dla siedmiu osób.

Niemniej jednak niektóre funkcje pozostają takie same jak układ napędowy. Nowa Palisada będzie dostępna z tym samym 3,8-litrowym silnikiem V6, który wytwarza 291 koni i moment obrotowy o wartości 262 funtów / stopę.

Hyundai Palisade Mocny wygląd zewnętrzny

Nadchodzący Hyundai Palisade 2021 to SUV, na którym oparta jest platforma Kia Telluride. Dzięki temu model ten charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem i dużą proporcją. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, wszystkie modele Palisades mają takie same żywe reflektory LED, światła LED do jazdy i kratkę, która tym razem jest zaakcentowana bardziej chromem. Preferujemy średniej wielkości owiewki SEL, które zastępują koła wiertnicze eleganckimi modelami 18-calowymi.


Jak widać, nadchodzący Hyundai Palisade 2021 ma duży potencjał, aby być najlepszym wyborem w segmencie średniej wielkości. Jednak naszym wyborem pozostaje Kia Telluride, który dzieli wiele wskazówek i silników z palisadą. Poza osobowością oba modele są doskonałym SUV-em przyjaznym rodzinie.

Opcje przycinania

Kabina Hyundai Palisade 2021 pozostaje stylowa. Ten trzyrzędowy SUV jest wyposażony w najnowsze materiały techniczne i wysokiej jakości. Tak jak poprzednio, dostępne będą trzy owiewki SE, SEL i Limited. Niższy koszt SE oferuje długą listę funkcji, w tym 8-calowy ekran dotykowy, Apple CarPlay i Android Auto, pięć portów USB, tylne czujniki parkowania, zdalne sterowanie bezkluczykowe, zapłon za pomocą przycisku, adaptacyjny tempomat w pełnym zakresie i moc. składane ławki drugiego rzędu i składane siedzenia trzeciego rzędu z podziałem 60/40.


✓ Możesz także sprawdzić:


Jednak przy zalecanej obudowie SEL nabywcy otrzymują bezkluczykowe wejście, podgrzewane przednie fotele, fotele kapitana drugiego rzędu, skórzaną kierownicę, dwustrefową automatyczną klimatyzację, regulowany elektrycznie fotel kierowcy i monitor martwego pola z ostrzeżeniem o ruchu z tyłu.

Owiewka o ograniczonym zasięgu z największym zasięgiem jest najlepiej wyposażona i najdroższa. Owiewka będzie wyposażona we wszystkie wyżej wymienione funkcje i podwójny szyberdach, tapicerkę skórzaną premium, wentylowane siedzenia w przednim i drugim rzędzie, wyświetlacz head-up, cyfrowy zestaw wskaźników, nastrojowe oświetlenie we wnętrzu i premium 12- Głośniki zapewniają system dźwięku przestrzennego Harman Kardon.

bezpieczeństwo

Do wyboru będzie także rozszerzony pakiet zabezpieczeń obejmujący wiele funkcji. Pakiet ten zawiera automatyczne ostrzeganie przed światłami drogowymi, kolizją do przodu z automatycznym hamowaniem awaryjnym i asystentem utrzymania pasa ruchu.

Palisada Hyundai pod maską

Hyundai palisada 2021 to samochód, który będzie dostępny w trzech wersjach: SE, SEL i Limited. Wszystkie modele będą korzystać z tego samego 3,8-litrowego silnika V6, który wytwarza 291 KM i moment obrotowy o wartości 262 funtów / stopę.

Podobnie jak poprzedni model, nowa Palisada będzie korzystać z tej samej ośmiobiegowej automatycznej skrzyni biegów. Napęd na przednie koła jest standardem, a napęd na wszystkie koła jest opcją.

Hyundai Palisade 2021 data wydania i cena

Nadchodzący Hyundai Palisade 2021 to trzyrzędowy SUV, który będzie dostępny w sprzedaży w tym roku. Jak zapewne wiesz, ten model zastąpił Hyundai Santa Fe XL i stał się jednym z flagowych modeli linii SUV Hyundai. Ceny różnią się w zależności od wyposażenia, a standardowy model kosztuje 31 000 euro, podczas gdy wariant wyposażenia może osiągnąć nawet 46 000 euro.

 
 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)