GMC Yukon XL 2021: Informacje techniczne, cena, data wydania

General Motors wkrótce wypuszcza na rynek nową GMC Yukon XL 2021 . Ten pełnowymiarowy SUV nadal napędza piątą generację. Jest to bardzo niezawodny model, który ma tradycję. Zwykłe modele GMC Yukon XL 2021 i Yukon zostaną wkrótce poddane poważnym zmianom. Obejmuje to przeprojektowanie na zewnątrz i wewnątrz.

Ponadto GM zapewni nowe funkcje i napoje w każdej kategorii. Nagrania Szpiega są dostępne, a większość ulepszeń jest widoczna na pierwszy rzut oka. Yukon XL to dziewięcioosobowy SUV, który jest większy niż zwykły model i oferuje więcej przestrzeni wewnętrznej.

Przeprojektowanie GMC Yukon XL 2021

Nowy GMC Yukon XL 2021 jest obecnie przeprojektowywany. Najnowsze nagrania szpiegowskie są dowodem, na który czekaliśmy tak długo. Jednak niektóre części zewnętrzne są w ogóle niewidoczne. XL pozostaje pełnowymiarowym SUV-em o wyrafinowanym designie. Spodziewaj się jednak dalszych ulepszeń premium w 2021 r. Przede wszystkim nowe arkusze oraz nowe panele przednie i tylne są w trakcie prac. Z tyłu przeprojektowano nowe tylne światła w kształcie litery C. Od teraz tylne światła sięgają do tylnej klapy.


Cztery układy wydechowe również wyglądają sportowo. Nowe osłony i reflektory są dostępne na panelu przednim. Nowa, podnosząca się linia okien została zapożyczona z nowych modeli Canyon i Acadia. Dostępny jest również wariant AT4, który ma dwa dodatkowe cale prześwitu. Ponadto AT4 oferuje różne resory pneumatyczne.

Kabina wygląda imponująco

Pełnowymiarowe wnętrze SUV-a oferuje naprawdę niesamowity poziom komfortu. Lista standardowego wyposażenia jest imponująca, a GMC Yukon XL 2021 oferuje dużo miejsca w kabinie. Model 2021 otrzymuje nową tapicerkę i być może nowe kolory wnętrza.Dostępny jest również nowy system informacyjno-rozrywkowy. General Motors poprawia również jasną grafikę i będą dostępne większe wyświetlacze. Kabina wygląda naprawdę wyjątkowo, a wariant XL oferuje miejsce dla dziewięciu pasażerów. Następna generacja Yukon XL powinna doświadczyć pewnych ulepszeń na desce rozdzielczej i konsoli środkowej.

Szczegóły silnika GMC Yukon XL 2021

Zupełnie nowy GMC Yukon XL 2021 nie wprowadza żadnych zmian pod maską. To powiedziawszy, zwykła wersja pełnowymiarowego SUV-a znów oferuje 5,3-litrowy silnik V8. Ten silnik benzynowy zapewnia 355 koni mechanicznych i moment obrotowy o wartości 384 funtów-stopę.

✓ Możesz także sprawdzić:

Oprócz standardowego napędu na dwa koła dostępna jest 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów. Pełnowymiarowy SUV oferuje 16 mpg w mieście i 23 mpg na autostradzie. Jeśli chcesz więcej mocy, wariant wyposażenia Yukon XL Denali jest wyposażony w 6,2-litrowy silnik V8. Ten mocny silnik zapewnia do 420 KM.

Cena i data wydania

Nadchodzący GMC Yukon XL 2021 będzie kosztował 55 000 euro. Jeśli chcesz jeszcze więcej luksusu, AT4 zaczyna się od 68 000 euro, a wariant wyposażenia Denali od 75 000 euro. Sprzedaż rozpocznie się później w 2020 r., Prawdopodobnie w ostatnim kwartale. Silnik wysokoprężny jest jedną z opcji, a my damy Ci znać, gdy pojawią się nowe informacje.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)