GMC Yukon Denali 2021: lifting, wnętrze, cena

Nadchodząca gra GMC Yukon Denali na rok 2021 będzie miała kilka znaczących ulepszeń. Najnowsze zdjęcia szpiegowskie tylko potwierdzają te twierdzenia. Prototyp nowej generacji Yukon Denali został odkryty i jesteśmy trochę zaskoczeni. Podstawowy SUV Yukon otrzyma mnóstwo napojów, zwłaszcza z zewnątrz.

Wariant Denali będzie na tym opierał się i wprowadzał kolejne innowacje. Wnętrze jest pełne luksusu i co możesz powiedzieć o przedstawieniach? Owiewka Denali oferuje większy układ napędowy V8 i liczne aktualizacje mechaniczne. To sprawia, że ​​Yukon Denali jest jednym z najmocniejszych SUV-ów w swojej klasie.


Modernizacja Yukon Denali 2021

Baza Yukon otrzyma liczne napoje w 2021 r. Tylne światła w kształcie litery C są początkowo dostępne. Ma ten sam kształt, ale nowe tylne światła wyglądają bardziej nowocześnie i przyciągają wzrok. Ogólnie rzecz biorąc, tylna część wygląda bardziej wyraziście i niepowtarzalnie. GMC Yukon Denali 2021 dostanie taką samą aktualizację. Oczywiście Denali wygląda na bardziej wyrafinowanego i agresywnego.

Ogólnie rzecz biorąc, sportowe imadło jest ponownie dostępne. Niektóre części wyglądają niezwykle stylowo, na przykład przednia kratka i 20-calowe chromowane koła. Nadal możesz wybrać pakiety Ultimate lub Black Edition. Ponadto, tylna klapa głośnomówiąca jest standardem w wariancie wyposażenia Denali.


Projektowanie wnętrz

W ramach planowanej przeprojektowania GM wnętrze zostanie również zmodernizowane w różny sposób. GMC Yukon Denali 2021 może zostać całkowicie zmieniony. Na razie to tylko plotka, ale wygląda na to, że GM podjął decyzję. Nowe wnętrze oferuje najnowszy system informacyjno-rozrywkowy i większe wyświetlacze. Ponadto tym razem wariant wyposażenia Denali będzie jeszcze bardziej luksusowy.


✓ Możesz także sprawdzić:

Będzie ośmioro pasażerów, a komfort jest gwarantowany. Skórzane fotele, kontrastowe szwy, skórzana kierownica i system stop / start są standardem. Cokolwiek, nie tak wiele urządzeń jest opcjonalnych. Konieczne są również duże zmiany w desce rozdzielczej i środkowym stosie. Czekamy tylko na oficjalne szczegóły wnętrza.

Denalis 6,2 litra V8 pozostaje

Podstawowy SUV Yukon będzie nadal używał swojego 5,3-litrowego silnika V8. To urządzenie zapewnia 355 koni mechanicznych i moment obrotowy 385 funtów / stopę. To duża siła, trzeba przyznać. Ale wielu klientów chce czegoś bardziej szalonego. I GMC Yukon Denali 2021 jest właściwym wyborem. Ten specjalny wariant wyposażenia wykorzystuje większy 6,2-litrowy silnik V8. Mocny silnik może wygenerować do 420 KM i skręt 460 funtów / stopę.

Dla porównania: silnik podstawowy wykorzystuje układ 2WD i 6-biegową automatyczną skrzynię biegów. Denali oferuje 10-biegową automatyczną skrzynię biegów i standardową konfigurację AWD. To jednak nie jedyna różnica. Denali V8 o pojemności 6,2 litra jest wyposażony w sterowanie napędem magnetycznym i automatyczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Prowadzi to do lepszej jakości jazdy i bardziej sztywnego prowadzenia.

GMC Yukon Denali 2021 cena i data wydania

Nowy model, nowa cena. GMC Yukon Denali 2021 kosztuje teraz 68,500 euro. Podstawowy Jukon kosztuje 50 000 euro. Pełnowymiarowy luksusowy SUV pojawi się na początku przyszłego roku. Jednocześnie na rynku pojawi się dłuższy model Yukon XL.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)