GMC Terrain 2021: Informacje techniczne, cena, data wydania

GMC Terrain 2021 SUV został złapany testowanie i jest silnie pokryte w kolorach maskujących. Jednak według zdjęć szpiegowskich nadchodzący kompaktowy crossover został zaktualizowany i reprezentuje nową generację. GMC Terrain to doskonale zaprojektowany SUV, który jest bezpośrednim konkurentem dla modeli tej samej klasy co Honda CR-V i Toyota RAV4.

Ponadto nadchodzące tereny będą zawierać drobne przekąski, w tym nową ramkę i bardziej standardowe funkcje. GMC Terrain jest wyposażony w dwa silniki benzynowe z turbodoładowaniem pod maską.


GMC Terrain 2021 Zmiany i aktualizacje zewnętrzne

Jak już pisaliśmy, nowa GMC Terrain 2021 jest szpiegowana i przynosi przekąski. Nie należy się jednak spodziewać większych zmian, ponieważ model ten zostanie nieco zmieniony. Szpiegowskie obrazy ujawniły przeprojektowany panel przedni i bardziej stylową kratkę. Jak poprzednio, widzimy, że producent stosuje prawie takie same stylizowane reflektory z akcentami LED.

Z tyłu zastosowano tylne światła LED i zderzak w tym samym kolorze nadwozia. 17-calowe felgi aluminiowe są standardem jak poprzednio, a górne owiewki mają bardziej atrakcyjne 18-calowe felgi. Obróbka tylnego słupka pozostaje i sprawia wrażenie pływającego dachu.


Wewnętrzne plotki

Niektóre raporty wskazują, że GMC Terrain 2021 zawiera więcej standardowych funkcji. Ten model jest również modny, a kabina jest bardziej zorientowana na kierowcę. GMC Terrain ma standardowe funkcje, takie jak bezkluczykowy wjazd / zapłon, skórzana kierownica, aktywna redukcja hałasu, 7-calowy system informacyjno-rozrywkowy z telefonem Bluetooth i strumieniowym przesyłaniem muzyki, integracja ze smartfonem samochodowym Apple CarPlay / Android, cztery porty USB i przypomnienie o tylnym siedzeniu.


Panele SLE i SLT oferują więcej aktualnych funkcji. Oba mają 8-calowy ekran dotykowy, radio satelitarne, elektrycznie regulowane / podgrzewane przednie fotele i skórzaną tapicerkę. Denali to ostatnie wykończenie. Ten model jest jednym z najdroższych. Obejmuje system audio Bose, podgrzewane tylne siedzenia, wentylowane przednie fotele, ustawienia przechowywania po stronie kierowcy, nawigację, system kamer 360 stopni i wiele więcej.

Szczegóły GMC Terrain 2021 Powertrain

Pod maską SUV GMC Terrain 2021 jest oferowany z tymi samymi dwoma układami napędowymi, co poprzednio. Więc wszystko pozostanie nienaruszone. Standardowa Sierra jest wyposażona w 1,5-litrowy silnik Inline-4 z turbosprężarką, która zapewnia 170 KM i moment obrotowy 203 funtów / stopę.

✓ Możesz także sprawdzić:

Następnym silnikiem jest opcjonalna 2,0-litrowa turbodoładowana benzyna. Ten silnik oferuje lepszą wydajność niż pierwszy. Wytwarza 252 koni mechanicznych i moment obrotowy 260 funtów / stopę. 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów będzie dostępna w modelu benzynowym, a 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów jest standardem w wersji Diesel. Układ napędu na przednie koła jest również standardem, a napęd na wszystkie koła jest opcjonalny, jak poprzednio.

Wniosek, cena i data wydania

Nowy GMC Terrain 2021 zostanie uruchomiona w połowie 2020 r. Nadchodzący model zostanie nieznacznie zaktualizowany na następny rok. Ponadto ten model będzie wyglądał mocniej i bardziej atrakcyjnie. Producent doda także inne standardowe funkcje.

Podstawowy model jest nadal dostępny. Cena wynosi 27 000 euro, w tym opłata docelowa. Wyposażenie SLE zapewniające większe bezpieczeństwo, takie jak adaptacyjny tempomat, monitorowanie martwego pola z ostrzeżeniem o ruchu krzyżowym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu i czujniki parkowania zaczyna się od 30 000 euro. Wykończenie Denali to kolejna atrakcja oferty. Ta cena zaczyna się od 40 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)