Ford Mustang 2021: ceny, zdjęcia, wyposażenie, dane techniczne

Zobacz nowy Ford Mustang 2021 . Kompletne dane techniczne, cena Forda Mustanga 2021, kup nowego Forda Mustanga 2021.

Zaprojektuj i zobacz Ford Mustang 2021

Na zewnątrz i wewnątrz: nie ma nic porównywalnego z projektem Mustanga. Jego szybka sylwetka przypomina historię, którą wszyscy szanują gdziekolwiek się udają.

Samochód, który mówi wszystko na pierwszy rzut oka: Ford Mustang 2021 jest zły z każdej strony. Przednia osłona chłodnicy i światła stopu to dwa znaki rozpoznawcze samochodu, które zyskały więcej osobowości i detali LED.


✓ Możesz także sprawdzić:

Silna osobowość: w każdym szczególe Forda Mustanga 2021 można zrozumieć, dlaczego stał się on ikoną. Od aluminiowego pedału po skórzane fotele, możemy zobaczyć i poczuć osobowość tej maszyny, która od lat jest wyznacznikiem sportowego i wyrafinowanego charakteru.


Technologia i łączność Forda Mustanga 2021

Twoja dzienna dawka adrenaliny: w sercu Forda Mustanga 2021 znajdujemy niepowtarzalny ryk słynnego silnika 5.0 V8 o mocy 466 KM. 10-biegowa automatyczna skrzynia biegów i funkcja blokady linii pokazują agresywność i wydajność tego długo wyczekiwanego symbolu.

Najbardziej zaawansowany Mustang w historii: z detalami zaprojektowanymi przy użyciu najwyższej technologii, Ford Mustang 2021 pojawia się z łącznością i bezpieczeństwem zaprojektowanym pod kątem wydajności i kontroli.

12-calowy wyświetlacz cyfrowy na desce rozdzielczej: 12-calowy wyświetlacz LCD na desce rozdzielczej jest pierwszym w pełni cyfrowym wyświetlaczem, jaki kiedykolwiek oferowano w Mustangu. Oznacza to, że masz pełną kontrolę nad wszystkim, co widzisz. Dostosuj kolory. Wybierz preferowane wskaźniki i dostosuj każdy tryb jazdy do wyboru, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia z jazdy. Jest łatwy do przeglądania, szybki i intuicyjny.

SYNC3: SYNC 3 to innowacyjny i ekskluzywny system multimedialny Forda, opracowany w celu umożliwienia intuicyjnej interakcji z pojazdem. Ma 8-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia sterowanie funkcjami rozrywki, klimatyzacji, telefonu i nawigacji GPS. System posiada również porty USB, łączność Bluetooth, łączność z Android Auto i Apple Carplay i AppLink, a także polecenia głosowe, które pozwalają kierowcy nawiązywać / odbierać połączenia, sterować funkcjami audio i przeglądarki bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Mój tryb: 12-calowy ekran LCD na desce rozdzielczej pozwala skonfigurować preferowane ustawienia. System My Mode przypomina o następnym zasiadaniu za kierownicą. Obejmuje to dostosowanie preferencji zawieszenia i kierowania.

Śledzenie aplikacji: Ford Mustang 2021 zawiera wskaźniki wydajności na 12-calowym wyświetlaczu przyrządów, który oprócz automatycznego startu i odliczania, pokazuje również boczne i wzdłużne siły G, czasy przyspieszania i okrążenia. Blokada linii jest również uwzględniona.

Regulowany elektryczny układ kierowniczy w zależności od trybu jazdy: Możesz wybrać trzy ustawienia jazdy, aby uzyskać pożądany rodzaj sterowania w dowolnym momencie. Komfort: przy minimalnym wysiłku związanym z kierowaniem. Idealny do codziennej jazdy. Sport: wymaga większego wysiłku przy sterowaniu i zapewnia bardziej bezpośrednie połączenie z drogą. Normalny: To ustawienie zapewnia równowagę między trybem komfortowym a sportowym.

Sterowanie na kierownicy: najlepsza technologia zapewnia bezpieczeństwo kierowcy bez odrywania rąk od kierownicy. Za pomocą Forda Mustanga 2021 można przy użyciu poleceń głosowych lub naciśnięcia przycisku wywoływać różne elementy sterowania mocą, tablice przyrządów, multimedia, nawigację GPS i telefon.

System dźwiękowy premium systemu Bang & Olufsen (z 12 głośnikami): Maszyna z dźwiękiem silnika V8 wymaga odpowiedniego systemu audio. Jest to najwyższej klasy system B&O PLAY, który oferuje ekscytujące wrażenia dzięki 12 głośnikom, w tym tylnemu subwooferowi. Ma również odtwarzacz CD i technologię radia HD. Wszystko to sprawia, że ​​Bang & Olufsen jest jednym z najwyższej jakości systemów dźwiękowych na świecie.

10-biegowa automatyczna skrzynia biegów: Ford Mustang 2021 jest wyposażony w 10-biegową automatyczną skrzynię biegów, opatentowaną przez Forda technologię, która została opracowana z myślą o lepszym sterowaniu i oferuje dokładniejszą i szybszą zmianę biegów. Wraz z silnikiem osiągana jest idealna równowaga między osiągami a osiągami. Zmiana ręcznych biegów na kierownicy zapewnia sportowy charakter i kontrolę podczas jazdy.

Podwójny wydech z czterema chromowanymi końcówkami i aktywnym ustawieniem zaworu: jest to w pełni zmienny układ wydechowy, za pomocą którego możesz regulować objętość swojego Forda Mustanga 2021 , np. B. cichy start z programowalnym timerem.

Komfort i bezpieczeństwo Ford Mustang 2021

Sicherheit: Wenn es um Mustang geht, geht es nicht nur um Kraft und Design. Es repräsentiert auch das, was Ford in Bezug auf Sicherheit mit halbautonomen Technologien am weitesten fortgeschritten hat.

Adaptacyjny autopilot z alarmem kolizji: Adaptacyjny autopilot (Adaptive Cruise Control) automatycznie dostosowuje prędkość, aby zawsze zachować bezpieczną odległość między Mustangiem a pojazdem z przodu. W przypadku wykrycia wolniejszego pojazdu prędkość jest automatycznie zmniejszana. Jeśli ścieżka jest czysta, zaprogramowana prędkość zostanie przywrócona. Jeśli istnieje ryzyko kolizji pojazdu, ostrzeżenie o kolizji z przodu informuje kierowcę o czerwonych diodach LED na przedniej szybie i ostrzeżeniach akustycznych, które zwiększają bezpieczeństwo. Ponadto hamulce są wstępnie napięte, aby w razie potrzeby kierowca mógł szybko zareagować.

Asystent autonomicznego wykrywania pieszych: Asystent autonomicznego wykrywania pieszych informuje kierowcę czerwonymi diodami LED na przedniej szybie i ostrzeżeniami dźwiękowymi pieszych przed pojazdem. Ponadto hamulce są wstępnie napięte, aby w razie potrzeby kierowca mógł szybko zareagować. Jeśli kierowca nie podejmie żadnych działań naprawczych i nastąpi kolizja, hamulce mogą uruchomić się automatycznie i zminimalizować uderzenie.


System utrzymywania pasa ruchu: ten system identyfikuje pasy ruchu za pomocą czujnika skierowanego do przodu. Kiedy pojazd zjeżdża z pasa, kierowca jest ostrzegany przez hałas i wibracje na kierownicy.

8 poduszek powietrznych: Ford Mustang 2021 jest wyposażony w 8 poduszek powietrznych (2 przednie, 2 boczne, 2 zasłony i kolana dla kierowcy i pasażera z przodu).

Adaptacyjne elektroniczne zawieszenie MagneRide: W MagneRide amortyzatory wykorzystują lepki płyn elektromagnetyczny i czujniki, aby natychmiast dostosować zachowanie zawieszenia i zaoferować najlepszą reakcję w każdej wybranej sytuacji i stylu jazdy. System zapewnia 1000 razy wskazanie warunków terenowych i dostosowuje swoje zachowanie do warunków drogowych i potrzeb kierowcy. Rezultatem jest większy komfort na prostych i lepsze osiągi w zakrętach.

Niezależne zawieszenie tylnego koła: Niezależne zawieszenie tylnego koła minimalizuje nierówności na drodze i zapewnia bardziej precyzyjne sterowanie.

Tryby jazdy: jeśli chcesz spersonalizować swoje wrażenia z jazdy w Fordzie Mustang 2021 , dostępne są różne tryby jazdy: Normal, Snow / Wet, Sporty, Sporty +, Lane, Pull lub My, w których możesz wybrać dynamikę jazdy. Czasy odpowiedzi są dostosowywane w zależności od dokonanego wyboru. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk na panelu środkowym i wybrać żądany tryb.

Dane techniczne Ford Mustang 2021

  • mechanika

Silnik: 5.0

paliwo gazowe

Osiągnięcie (CV): 466

Moment obrotowy (kgf.m): 56,7

Prędkość maksymalna (km / h): 250

Czas 0-100 (s): 4.3

Zmiana biegów: automatyczna z ręcznym 10-biegowym trybem

Trakcja: tylna

Układ kierowniczy: elektryczny

Przednie zawieszenie: McPherson i przednie zawieszenie ze stabilizatorem, niezależnym kołem i sprężynami śrubowymi.

Tylne zawieszenie: wieloramienne i tylne zawieszenie ze stabilizatorem, pojedynczym kołem i sprężynami śrubowymi.

  • Wymiary

Wysokożć (mm): 1,382

Szerokość (mm): 1916

Długożć (mm): 4,789

Waga (kg): 1,783

Zbiornik (L): 61

Rozstaw osi (mm): 2720

Mieszkańcy: 4

Cena Ford Mustang 2021

Nowy Ford Mustang 2021 jest dostępny na rynku w cenie początkowej około 41 300 euro .

Zdjęcia Ford Mustang 2021

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)