Ford Mach E 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Ford planuje dostarczyć nowy elektryczny crossover. Może pojawić się pod nazwą Ford Mache E 2021 . W pełni elektryczny model wprowadzi design inspirowany Mustangiem. Według najnowszych wiadomości ten crossover oferuje zasięg 350 mil na jednym ładowaniu.

Ten model ma pojawić się pod koniec przyszłego roku. Oferowany będzie zarówno napęd tylny, jak i napęd na wszystkie koła. Możemy spodziewać się nowoczesnego i agresywnego designu, a wnętrze będzie na innym poziomie. Jeśli chodzi o wycenę, oczekujemy, że Mach E będzie pasował do reszty konkurencji od 2021 r .


Wygląd Ford Mach E 2021 wygląda atrakcyjnie, sportowo i agresywnie

Przedstawiciele Forda powiedzieli już, że nowy model będzie inspirowany Mustangiem. Jednak wygląd będzie wyjątkowy i będzie się różnić od modelu Mustanga. Możemy spodziewać się podobnych elementów i funkcji stylu. Co ważniejsze, oczekujemy, że Blue Oval dostarczy wiele nowych produktów. Ford Mach E 2021 będzie wyglądać atrakcyjnie, sportowy i agresywny.

Futurystyczny wygląd wyraźnie wskazuje na całkowicie elektryczny układ napędowy pod skorupą. Niektóre raporty sugerują crossover podobny do Explorera o mniejszych wymiarach. Ten model i jego konstrukcja są nadal zagadkowe. Blue Oval właśnie powiedział, że możemy spodziewać się kształtu przypominającego hatchbacka z większym prześwitem. Będzie dostępnych wiele funkcji sportowych. Obejmuje to linię dachu Fastback, koła i zderzaki. Opcjonalne spoilery są również dostępne w niektórych raportach. Pojazdy elektryczne w ogóle nie oferują grilla przedniego.


Platforma

Ze względu na w pełni elektryczny układ napędowy producent Blue Oval musi wybrać nową architekturę. Platforma S650 Mustanga będzie niedostępna z wielu powodów. Nowy Ford Mach E 2021 najprawdopodobniej będzie napędzany nową architekturą.

 

✓ Możesz także sprawdzić:

Ford planuje przenieść wszystkie globalne modele na pięć różnych platform. Ten crossover to tylko jeden z modeli, który zapewni nową platformę EV. Podkonstrukcje te są przeznaczone do przechowywania akumulatorów i dwóch silników elektrycznych.


Wnętrze inspirowane jest modelem Mustanga

Jeśli uważasz, że to, co na zewnątrz jest tajemnicą, wnętrze kryje jeszcze więcej szczegółów. Dosłownie nie ma dowodów na możliwy wygląd kabiny. Deska rozdzielcza może wyglądać dokładnie jak model Mustanga. Oczywiście nowy i niepowtarzalny obrys jest opcją. Ponieważ mamy do czynienia z całkowicie elektryczną zwrotnicą, dźwignia zmiany biegów nie będzie dostępna.

Konsola środkowa powinna siedzieć wyżej i różnić się od tego, do czego byliśmy przyzwyczajeni od producenta Blue Oval. Nowy system informacyjno-rozrywkowy, nowoczesny design i nowe funkcje są koniecznością. Ford z pewnością wprowadzi nową grafikę na większych wyświetlaczach. Kierownica z płaskim dnem i siedzenia Alcantara są również standardem. Oczywiście możesz wybrać tapicerkę o jeszcze wyższej jakości, która jest opcjonalnie dostępna.

Pojemność silnika elektrycznego i akumulatora

Nowy Ford Mach E 2021 będzie całkowicie elektrycznym crossoverem. Możesz więc zapomnieć o konwencjonalnych silnikach i układach hybrydowych. Ford użyje akumulatora i pary silników elektrycznych / generatorów. Dwa silniki, jeden z przodu i jeden z tyłu, oferują opcjonalny napęd na cztery koła. Po spekulacjach urządzenie napędowe na tylne koła powinno być standardowe.

Dzięki akumulatorowi o mocy 100 kWh Ford obiecuje 350 mil na jednym ładowaniu. Nadal czekamy na pełne szczegóły układu napędowego. Obejmuje to informacje dotyczące przyspieszenia, mocy i momentu obrotowego.

Ford Mach E 2021 cena i data wydania

Nowy crossover zaczyna się od 45 000 euro. Ford Mach E 2021 będzie coś zupełnie nowego w zakresie pojazdów Forda. W pełni elektryczny crossover będzie konkurował z wieloma konkurentami. Należą do nich Tesla Model Y, Kia Niro EV i Hyundai Kona Electric. Nadchodzący Mach E 2021 zostanie wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2020 r.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)