Ford Flex 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Zupełnie nowy Ford Flex 2021 będzie najlepszy w historii. To ciekawa historia, ponieważ podobno ten model był w sprzedaży w 2020 roku. Teraz wydaje się, że Flex będzie kontynuował produkcję. Model 2021 będzie nadal aktualizowany. Nowy pełnowymiarowy SUV będzie borykał się z niską sprzedażą w ostatnich latach. To odważny krok od Blue Oval i teraz nie możemy się doczekać, aż zobaczymy zupełnie nowego Flexa.

Projekt otrzyma wiele aktualizacji. Ponadto wnętrze jest gotowe do remontu, co obejmuje dodatkową modernizację. Usługi są również ulepszone. Będzie siedem miejsc dla siedmiu pasażerów i teraz możemy spodziewać się lepszego komfortu.


Kolory Ford Flex

Nadchodzący pełnowymiarowy SUV oferuje imponującą gamę kolorów. Ford Flex 2021 pochodzi z dziewięciu kolorach nadwozia. Blue Oval z pewnością wprowadzi nowe kolory i zastąpi niektóre z istniejących. Klienci mają obecnie dziewięć różnych opcji. Dostępne są kolory Oxford White, White Platinum i Stone Grey.

Dostępne są również kolory niebieski i agatowy czarny. Rubinowy czerwony, magnetyczny, wlewki srebra i bordowy aksamit są opcjonalne. Flex oferuje również dwa kolory wnętrza. Kupujący mogą wybierać między kolorami Charcoal Black i Dune.


Specyfikacja silnika

Nadchodzący Ford Flex 2021 utrzyma obecny asortyment silników. Wszystko zaczyna się od standardowego 3,5-litrowego silnika V6. To urządzenie jest standardowe i oferuje 287 KM i moment obrotowy 254 funtów-stopę. Opcjonalny 3,5-litrowy EcoBoost V6 jest mocniejszy. Opcjonalny układ napędowy generuje 365 koni mechanicznych i moment obrotowy 350 funtów / stopę. Bez względu na to, którą opcję kupisz, dostępna jest 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów.


✓ Możesz także sprawdzić:

Flex SUV to także pojazd z napędem na przednie koła. Niemniej jednak Blue Oval oferuje opcjonalną konfigurację napędu na wszystkie koła. Flex ma solidne liczby pod względem oszczędności paliwa. Standardowy silnik ma 16 mpg w mieście i 23 mpg na autostradzie. Opcjonalny silnik jest mniej więcej taki sam i zapewnia 22 mpg na autostradzie.

Warianty wyposażenia

Nadchodzący Ford Flex 2021 oferuje tylko trzy poziomy wyposażenia. Model SE jest opcją podstawową. Ma dość regularne funkcje, takie jak reflektory HID i tapicerka z tkaniny. Dodano również tylne światła LED i 17-calowe koła. Jeśli potrzebujesz więcej sprzętu, przełącz się na wariant urządzenia SEL. Dzięki Flex SEL otrzymujesz większy ekran dotykowy, 18-calowe aluminiowe koła i większy komfort.

Jeśli jednak chcesz luksusu, oferuje go tylko Limited Trim. Najwyższy model ma skórzaną tapicerkę, regulowane elektrycznie i podgrzewane siedzenia. Ponadto oferowany jest system dźwiękowy premium, szyberdach i błyszczące czarne 20-calowe felgi.

Cena Ford Flex 2021 i data premiery

Flex zobaczy niewielki skok cen. Nowy Ford Flex 2021 teraz kosztuje 31.000 euro. Wariant wyposażenia SEL kosztuje 34 000 euro. W końcu Flex Limited kosztuje 41 000 euro. Najnowszy pełnowymiarowy SUV Forda kontynuuje produkcję i pojawi się w sprzedaży w 2020 roku.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)