Ford Fiesta 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nowy Ford Fiesta 2021 pojazd jest wśród liczba samochodów ma zostać wydany w przyszłym roku. Fiesta jest jednym z najpopularniejszych pojazdów, które Ford ma za pasem i ma już szeroką publiczność, która z czasem będzie się powiększać wraz z wydaniem nowego modelu. Najnowsze pogłoski mówią, że planują wypuszczenie wysokowydajnego sprzętu, który będzie pasował do innych samochodów o dużej objętości, które również ogłosił Ford.

Oto, czego dowiedzieliśmy się o najnowszym Fordzie Fiesta News 2021, i dodaliśmy go tutaj specjalnie dla Ciebie w naszej recenzji.

Zewnętrzny Ford Fiesta 2021

Wygląd zewnętrzny Forda Fiesta 2021 będzie bardzo zdrowy. Ponieważ jesteśmy prawie pewni, że nowa Fiesta będzie marką RS, zastąpi ona kilka wskazówek stylizacyjnych z poprzedniego modelu. W rzeczywistości odnosi się to do aerodynamiki samochodu, ponieważ poprzedni model miał całkiem niezłą konfigurację, jeśli chodzi o zdolność latania w powietrzu. Zakładamy, że również pożyczą coś od modelu WRC i zabiorą to tutaj. Z przodu będzie duża trapezowa kratka, a niektóre fartuchy zostaną przymocowane po bokach, które są wyposażone w przeprojektowane boczne zapory powietrza. Do tego dochodzi wystający odłamek, który jest wykonany z włókna węglowego.


✓ Możesz także sprawdzić:

Z tyłu samochodu pojawi się masywny spoiler, który zapewni kontrolę nad stabilnością pojazdu. Spoiler będzie większy niż w Fiesta ST, ale mniejszy niż wersja WRC. Zderzak został również przeprojektowany i wyposażony w zintegrowany dyfuzor. Zamiast oczekiwanej konfiguracji podwójnej rury, faktycznie otrzymamy podwójny układ wydechowy. Ogólnie rzecz biorąc, dzięki lekkim kołom i nowym bocznym spódnicom, ten model rzeczywiście będzie miał krępy wygląd.


Wnętrze Forda Fiesta 2021

Wnętrze Forda Fiesta 2021będzie w dużej mierze oparty na wersji Focus RS. Wnętrze będzie sportowym wnętrzem i będzie przypominało środowisko wyścigowe. Będzie zawierać pedały sportowe i przeprojektowaną dźwignię zmiany biegów. Mówi się także o dodaniu dodatkowego zestawu wskaźników do górnej części konsoli środkowej, ponieważ najprawdopodobniej będą one oferować opcję łączności SYNC z 8-calowym ekranem dotykowym. Poprzedni pojazd Ford otrzymał to bardzo dobrze, więc ten model również z niego skorzysta. Wreszcie, samochód otrzyma również charakterystyczne fotele kubełkowe RS Recaro owinięte mikrofibrą do sportów motorowych, aby zapewnić Ci świetne wrażenia przy wyższych prędkościach i dłuższych podróżach.


Silnik Ford Fiesta 2021

Wszyscy ludzie zakładają, że Ford Fiesta 2021będą postępować zgodnie z poprzednim wzorem udpated pojazdu i będą się kurczyć pod maską samochodu. Przykładem najnowszego Focus RS jest to, że otrzymał on mniej wydajny silnik niż marka ST, ale nie widzimy tego tutaj. Dlatego dodano turbodoładowany czterocylindrowy silnik o pojemności 1,6 litra, którego konstrukcja została ulepszona i dodano nowe funkcje. Obecny silnik może wytwarzać 197 kucyków i moment obrotowy o wartości 202 funtów, ale mają nadzieję poprawić osiągi Forda Fiesta RS 2021 do 240 KM i momentu obrotowego o wartości 250 funtów. Następnie patrzymy na 6-sekundowy samochód, który jest potrzebny do przyspieszenia do 0-60 mph. Ostatnie pytanie dotyczy dodania opcji AWD, której nie spodziewamy się.Ponieważ Focus RS jest już oferowany z napędem na wszystkie koła, dodanie nowego spowoduje tylko więcej problemów w sprzedaży, więc pomimo tego, że brzmi dobrze, raczej nie nastąpi.

Dane techniczne Ford Fiesta 2021

Rozstaw osi: 98,0 cali
Długość: 173,5 cali
Szerokość: 67,8 cali
Ruch pasażerski: nie dotyczy
Maksymalna ładowność: 12,8 m3.
Masa własna: 2627 funtów
Prędkość maksymalna: 120 km / h
0-60: 8,7 s.
MPG: 27/36 (miasto / autostrada)
Dostępne kolory nadwozia: niebieski Kona, metaliczny magnetyczny, metaliczny stopiony pomarańczowy metaliczny, trójwarstwowy cień czarny…
Udźwig: N / A

Data premiery i cena Forda Fiesta 2021

Cena Forda Fiesta RS 2021 nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Ponieważ jednak wiemy, że podstawowa cena detaliczna Forda Fiesta ST wynosi 20 945 euro, możemy się spodziewać, że najnowszy model będzie oferowany za około 25 000 euro. Data premiery planowana jest na przyszły rok. Samochód ma pojawić się w połowie 2021 r.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)