Ford Excursion 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nadchodzący Ford Excursion 2021 to pełnowymiarowy SUV, który zostanie ulepszony w przyszłym roku. Obecnie jest to największy SUV, a jego powrót planowany jest na 2020 rok. Będzie działał na nowym silniku benzynowym, dostępna będzie również wersja z silnikiem wysokoprężnym.

W 2021 r. Wycieczka otrzyma wiele nowych urządzeń, niewielkie ulepszenia optyczne i nowe kolory zewnętrzne. Wycieczka oparta jest na przetworniku F-250 i dlatego będzie miała wiele wspólnego z tym legendarnym modelem o wysokiej wydajności. Ogólnie rzecz biorąc, Excursion jest ustawiony na nowy rozdział, który zachwycił fanów na całym świecie.


Zewnętrzny lifting twarzy

Producent samochodów Blue Oval ponownie zaprezentuje tradycyjny design najnowszego SUV-a. Ford Excursion 2021 przeprowadzi wiele starych pamięciach. Jest to idealne połączenie oldschoolowego wyglądu i nowoczesnego stylu. Wycieczka ponownie podzieli wiele rzeczy z pickupem Forda F-250. Obejmuje to platformę, funkcje zewnętrzne i wiele innych. F-250 działa na lżejszej platformie, więc wycieczka musi się zmieścić.

Model 2020 wyznacza początek wyprawy nowej generacji. Jednak wycieczka otrzyma kolejne ulepszenia w 2021 r. Nic znaczącego, ponieważ większość elementów zewnętrznych jest w dużej mierze zachowana. Z drugiej strony, nowe opcjonalne koła, kolory zewnętrzne i dodatkowe wyposażenie są w trakcie prac. Powinno to zmniejszyć wyjątkowość pełnowymiarowego SUV-a. Mimo to wycieczka do 2021 r. Będzie trudna i wredna.


Wnętrze Ford Excursion 2021

Wnętrze nowego Forda Excursion 2021 jest również oparte na wnętrzu pickupa F-250. Wnętrze będzie wyglądać wyjątkowo, głównie od deski rozdzielczej i materiałów od wewnątrz. Wycieczka to wyjątkowo duży SUV, więc nie musisz się martwić o wnętrze. Możesz wybierać między modelami z ośmioma i dziewięcioma miejscami.

✓ Możesz także sprawdzić:

Chwyt jest imponujący i jeśli chcesz, możesz wsadzić słonia w plecy. Podczas gdy na zewnątrz wygląda solidnie, wnętrze jest bardzo subtelne i nowoczesne. Dzięki licznym wariantom wyposażenia górne wyposażenie oferuje więcej niż wystarczająco luksusu. W 2021 r. Excursion otrzyma WiFi, nowe kolory wnętrza i więcej systemów wspomagania kierowcy.


Specyfikacje silników benzynowych

Nadchodzący Ford Excursion 2021 będzie nadal oferował duży silnik V8 o pojemności 6,2 litra. Ten zespół napędowy pojawi się w modelu 2020 i będzie kontynuowany w 2021 r. Potężny V8 zapewnia 385 KM i moment obrotowy 430 funtów / stopę.

Wielu fanów ma nadzieję na silnik turbo z jeszcze większą mocą. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy Blue Oval wprowadza specjalny wariant, taki jak Raptor.

2021 Wycieczka olejem napędowym

Nadchodzący pełnowymiarowy SUV będzie również oferował silnik wysokoprężny. Niektóre rzeczy wciąż nie są oficjalne. Jednak 2021 Ford Excursion oferuje 6,7 litra V8. Ten silnik generuje do 450 KM. Co ważniejsze, wartości momentu obrotowego są ustawione na 925 funtów / stopę.

Przy tych liczbach wycieczka nie będzie miała prawdziwej konkurencji. Tak, możemy wspomnieć Jeep Grand Cherokee Trackhawk o mocy 707 KM. Mimo to Jeep koncentruje się na przyspieszeniu i maksymalnej prędkości. Ford to bardziej użyteczność i holowanie.

Uciąg

To interesujący temat z różnych powodów. Jednak nowy Ford Excursion 2021 z pewnością będzie nowym królem holowania w mieście. Silnik benzynowy wyniesie około 9 000 funtów. Z drugiej strony silnik wysokoprężny jest mocniejszy.

Wiedząc, że Excursion Diesel przyniesie około 18 500 funtów. Nowa 10-biegowa automatyczna skrzynia biegów z pewnością pomoże wycieczce osiągnąć te liczby.

Cena i data wydania

Cena jest w tej chwili wielką zagadką. Nadchodzący Ford Excursion 2021 z pewnością będzie kosztował około 50 000 euro. Wiedząc, że wyprawa ma cenę 52 000 euro, wycieczka może dodać jeszcze kilku gigantów.

To jest tylko prognoza, a nie oficjalna informacja. Wariant z silnikiem wysokoprężnym będzie kosztował nieco więcej, ale nadal mniej niż 60 000 euro. Nowy pełnowymiarowy SUV będzie dostępny w drugiej połowie 2020 r.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)