Dodge Challenger 2021: dane techniczne, cena, data wydania

W porównaniu ze swoimi rywalami, nowy Dodge Challenger 2021 może nie mieć możliwości pokonywania zakrętów , ale ma wyjątkowy komfort, praktyczność i obsługę. Najważniejsze cechy to doskonały interfejs dotykowy, stosunkowo płynna jazda, wysoki stopień adaptacji, przestrzeń dla dorosłych, mocne silniki, 707 Hellcat i wiele standardowych funkcji, nawet w przypadku modelu podstawowego. Data premiery została ustalona na pierwszy kwartał 2021 r.

Für 2021 sind einige geringfügige Änderungen und neue Funktionen installiert, einschließlich, aber nicht beschränkt auf neue Rad- und Ausstattungsoptionen. Auch die Farbe Plum Crazy ist für das Modell 2021 zurückgekehrt. Wenn Sie daran denken, sich eines zu besorgen, müssen Sie Folgendes wissen: Es ist heute das am meisten gehypte amerikanische Muscle-Car. es reitet und fühlt sich raffiniert an; und es ist das meiste Auto, das modernes und klassisches Design kombiniert. Überraschenderweise ist es möglicherweise nicht das agilste.

Challengerowi udało się pozostać popularnym hitem od debiutu prawie siedem lat temu. Naszym zdaniem najbardziej atrakcyjnym aspektem Challengera jest jego praktyczne zastosowanie i niekoniecznie oczywista atrakcyjność lub stylistyka samochodu muscle. Dorośli mogą faktycznie wygodnie siedzieć na tylnym siedzeniu, co jest rzadkością w samochodach z mięśniami.


Fronty funkcjonalne i technologiczne są pełne nowych i ulepszonych frontów, od komfortu, wygody, bezpieczeństwa high-tech po przedmioty rozrywkowe. Nawet V6 imponuje doskonałymi wartościami zużycia paliwa.

Tutaj możesz zobaczyć samochód, który jest wygodny w prawie każdej sytuacji, od kiedy twoje dzieci chodzą do szkoły, uczestnicząc w zawodach wypalenia zawodowego, po prostą podróż po kraju.


Kolory nadwozia i zdjęcia wewnętrzne – Dodge Challenger 2021

SXT jest wyposażony w sześciokierunkowy fotel kierowcy, automatyczne reflektory, bezkluczykowy wjazd i zapłon, automatyczną klimatyzację (dwustrefowa), 18-calowe koła, dwukolorowe skórzane wnętrze i wyposażenie wywrotki. i teleskopowa kierownica, telefon Bluetooth i łączność audio, światła LED do jazdy, tylne otwory wentylacyjne, dzielone tylne siedzenia w proporcji 60/40, tempomat, 5-calowy ekran dotykowy, gniazdo kart SD, złącze USB, skórzana kierownica, podgrzewane lusterka, dodatkowe audio – Gniazdo i automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne.


Wybierając grupę Cold Weather, otrzymujesz dodatkowe funkcje, takie jak łopatka zmiany biegów na kierownicy, wysokiej klasy system dźwiękowy z sześcioma głośnikami, krótszy przełożenie tylnej osi i mocniejszy alternator.

Dzięki lusterku wstecznemu, spojlerowi tylnej klapy, ulepszonym hamulcom i 20-calowym kołom R / T dystansuje się od listy funkcji SXT.

Następna jest owiewka R / T Shaker, która jest wyposażona w specjalne dwukolorowe skórzane tapicerowane siedzenia, funkcje Super Track Pak i większy wlot zimnego powietrza.

✓ Możesz także sprawdzić:

R / T Scat Pack opiera się na owiewce wytrząsarki R / T i ma podgrzewaną sportową kierownicę, opony Performance Brembo, ulepszony układ wydechowy i większe 392 V8.

Jeśli wybierzesz wersję plus powyższych paneli, otrzymasz światła przeciwmgielne, 8,4-calowy interfejs dotykowy, kamerę cofania, radio satelitarne i HD, kierownicę ze wspomaganiem, skórzaną tapicerkę i 20-calowe koła .

Nadal jesteś z nami? Opcjonalnie dostępny Super Track Pak ma komputer pokładowy, optymalizację wydajności, krótszy przełożenie osi, 20-calowe koła i zegar 0-60.

Specyfikacja silnika – Dodge Challenger 2021

SXT jest napędzany 3,6-litrowym silnikiem V6 o mocy 305 koni mechanicznych i 268 funtów momentu obrotowego. Napęd na tylne koła jest tak samo standardowy jak ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów. Wszystkie modele R / T są wyposażone w silnik V8 o pojemności 5,7 litra, który oferuje moment obrotowy 410 funtów i moc 375 koni mechanicznych.

Pod maską opakowania Scat Pack i owiewek SRT 392 zainstalowano 6,4-litrowy silnik V8 o mocy 485 KM i momencie obrotowym 475 funtów.

Gdy wydajność znajduje się na szczycie listy priorytetów, najlepszym wyborem jest 6,2-litrowy silnik V8 o mocy 707 koni mechanicznych i momencie obrotowym 650 funtów.

Cena Dodge Challenger 2021 data premiery

Dodge Challenger 2021 jest dostępna na sprzedaż na RRP zaczynając od € 26.995. Spodziewaj się daty wydania pojazdu w pierwszym kwartale przyszłego roku.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)