Chrysler Aspen 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Legendarny Chrysler Aspen 2021 powraca obecnie. Według najnowszych raportów nowy model pojawi się w tym roku. Jednak z uwagi na wybuch Covid 19 uważamy, że data premiery może zostać przesunięta na następny rok. Grupa FCA publikuje tylko niektóre rysunki i uważamy, że SUV nowej generacji będzie piękny i nowoczesny. Jak zapewne już wiesz, Chrysler Aspen nie był wówczas najlepiej sprzedającym się SUV-em w języku niemieckim. Producent ma jednak nadzieję, że ten model zostanie przywrócony w najbliższej przyszłości.

Pod względem wzornictwa nadchodząca Aspen będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie i, jak widzimy, będzie dzieliła wiele rzeczy ze słynnym Dodge Durango. Mamy nadzieję, że oferuje on bardziej przestronną kabinę i na pewno wprowadzi lepsze wnętrze.

Detale zewnętrzne Chrysler Aspen 2021

Nadchodzący Chrysler Aspen 2021 będzie bardziej atrakcyjnym i eleganckim SUV-em niż model Durango. Ponieważ jednak oba modele mają te same podstawy, możemy spodziewać się wielu podobieństw. Ogólnie rzecz biorąc, nadchodzący SUV otrzyma lżejsze materiały niż Durango, a dzięki temu nowemu SUV-owi będzie lżejszy. Chrysler wprowadzi również lepszą aerodynamikę, która z pewnością wpłynie na oszczędność paliwa.


Ponadto nadchodzący SUV będzie niezwykle nowoczesny i będzie miał przedni panel z kratką podobną do modelu F-Pace. Aby pozostać konkurencyjnym, Aspen zastosuje reflektory LED, nieco większe zderzaki i nowe, eleganckie koła.

Luksusowe wnętrze

Nowy Chrysler Aspen 2021 to SUV, który oferuje nowoczesne i stylowe kabiny. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu, nowy model otrzymuje więcej funkcji i aktualizacji. Ponadto kabina jest podniesiona, a ten trzyrzędowy SUV oferuje doskonały układ wnętrza.Jedną z głównych atrakcji poprzedniego Chryslera Aspen była przestronna kabina. Tak więc możemy spodziewać się tego samego z nowym. Według niektórych plotek w nadchodzącym modelu mogą wystąpić pewne zmiany, w tym wirtualny kokpit i materiały lepszej jakości. Ponadto na pewno będzie wyposażony w najnowszy system informacyjno-rozrywkowy, Apple CarPlay, automatyczną obsługę Androida i ulepszoną listę funkcji pomocy kierowcy.

występ

Pod względem wydajności nowy Chrysler Aspen 2021 jest napędzany przez niektóre opcje silnika. W podstawowej wersji nowy model będzie wykorzystywał tę samą mocną i dobrze znaną jednostkę Pentastar V6 3,6 litra. Jednak obecnie nie mamy informacji, czy ten silnik zostanie wzmocniony i dostarczy więcej koni niż wcześniej. Obecny wariant z tym samym silnikiem zapewnia 287 koni mechanicznych i 262 funtów stóp. W tym modelu zastosowano również 9-biegową automatyczną skrzynię biegów.

✓ Możesz także sprawdzić:

Kolejną opcją może być również konfiguracja hybrydowa wtyczki Pacifica. System ten łączy silnik 3,6 litra z dwoma silnikami elektrycznymi. Ten model ma również akumulator 16 kWh pod tylną platformą.

Cena Chryslera Aspen 2021 i data premiery

Nowy trzyrzędowy SUV firmy Chrysler Aspen 2021 powraca stylowo. Ten model będzie lepszy i będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie. Będzie również dostępny do kupienia pod koniec tego roku.

Jeśli chodzi o cenę, nie mamy dokładnych liczb, ale będą pochodzić z niektórych plotek, które są nieco poniżej 50 000 $. Nowy flagowy model Aspen Chryslera zostanie wprowadzony na rynek w tym roku, a sprzedaż rozpocznie się na początku 2021 r.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)