Cadillac XT6 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Zupełnie nowy Cadillac XT6 2021 to doskonale wyważony trzyrzędowy SUV, który pojawia się z licznymi napojami. Ten luksusowy SUV znajduje się między 2-rzędowym SUV-em crossover XT5 a 3-rzędowym modelem Escalade w oryginalnym rozmiarze. XT6 jest popularny na całym świecie i oferuje pierwszorzędny design i dużo luksusu w środku.

Wnętrze powinno zapewniać jeszcze większy komfort niż XT5, a dostępnych jest więcej funkcji wspomagających kierowcę. Podobnie jak model pierwszej generacji, nowy model będzie nadal dostępny z 3,6-litrowym silnikiem V6, który wytwarza 310 koni.

Zewnętrzny lifting Cadillac XT6 2021

Nadchodzący Cadillac XT6 2021 zostanie zmieniony z zewnątrz. Większość części pozostaje taka sama, a jedyne widoczne zmiany są na panelu przednim. Zmieniona dobrze znana osłona w kształcie tarczy i poziomy reflektor są bardziej atrakcyjne dzięki ostrzejszemu wyglądowi. Widzimy również bardziej agresywny zderzak. W każdym razie ten model ma wiele cech konstrukcyjnych ze swoimi crossoverowymi odpowiednikami SUV XT4 i XT5.


✓ Możesz także sprawdzić:

Jest podobny projekt z tyłu XT6 jak poprzednio. Wyposażony jest w przekształcone tylne światło, które wygląda lepiej dzięki zastosowaniu oświetlenia LED. Wymiarowo ten SUV ma rozstaw osi, który mierzy 112,8 cala. Wybierając modele sportowe, kupujący otrzymują czarną kratkę o strukturze siatki, ciemniejszą stronę nadwozia, a także listwy okienne i przyciemniane szyby o neutralnej gęstości na tylnych światłach.


Wnętrza

Nadchodzący Cadillac XT6 2021 będzie wyposażony w najnowsze dostępne technologie. Ten siedmioosobowy SUV ma jeden z najlepszych projektów wnętrz w swoim segmencie. Z łatwością pokonuje modele takie jak Lincoln Aviator, Audi Q7 i Mercedes-Benz GLS.


Komfort jest gwarantowany, a producent poszerzył listę standardowych i opcjonalnych udogodnień. Ponadto kabina XT6 jest wyposażona w takie udogodnienia, jak skórzane fotele, podgrzewane przednie fotele w 8 kierunkach, podgrzewana kierownica, elektryczny szyberdach, trzystrefowa klimatyzacja, tylna klapa w trybie głośnomówiącym i dotykowy 8 cali. System informacyjno-rozrywkowy ekranu z integracją Android Auto i Apple CarPlay.

bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o asystentów kierowcy, XT6 2021 jest standardowo wyposażony w alarm kolizji do przodu, przednie hamowanie pieszego, powolne automatyczne hamowanie do przodu, asystent parkowania z przodu i tyłu, ostrzeżenie o ruchu ulicznym i martwe pole.

Oferta jednosilnikowa

Następna generacja Cadillaca XT6 2021 będzie nadal oferować jeden napędowy opcji . Ten niezawodny SUV jest wyposażony w 3,6-litrowy układ napędowy V6, który zapewnia moc 310 KM i moment obrotowy 271 funtów / stopę. Jednak według niektórych plotek ten silnik może uzyskać dodatkowe konie.

Te same układy napędowe napędzają modele takie jak GMC Acadia lub Chevy Traverse. Niezależnie od tego, który zespół napędowy przekazuje moc za pośrednictwem 9-biegowej automatycznej skrzyni biegów, układ napędu na przednie koła musi być używany standardowo, natomiast układ AWD jest opcjonalny. Holowanie jest przyzwoite w przypadku tak dużego SUV-a, a nowy Cadillac XT6 2021 może zarobić nawet 4000 funtów.

Cadillac XT6 2021 data i cena przyjazdu

Najnowszy Cadillac XT6 2021 to SUV, który będzie oferował rewolucyjny design. Ponadto kabina będzie lepsza, a nowy model wprowadzi wiele nowych technologii i materiałów wysokiej jakości.

Według Cadillaca nadchodzący X6 rozpocznie się za ponad 53 000 € i będzie dostępny w drugim kwartale 2021 roku.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)