Cadillac XT5 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Średniej wielkości SUV Cadillac XT5 2021 został szpiegowany kilka dni temu, a pierwsze zdjęcia zostały opublikowane w Internecie. Według zdjęć nowy model został zaktualizowany i wygląda odważniej niż wcześniej. Szpiegowany muł testowy jest pokryty łagodnym kamuflażem i większość jego części jest widoczna. Przód tego SUV-a będzie dominował i stał się bardziej agresywny dzięki nowemu, wysadzanemu kamieniami systemowi reflektorów. Kabina jest coraz lepsza i możemy spodziewać się większego komfortu.

Zasadniczo większość zmian dokonuje się pod maską. Nadchodzący XT5 otrzyma nowy czterocylindrowy silnik turbo, który zapewnia 270 koni mechanicznych i moment obrotowy o wartości 295 funtów / stopę.

Cadillac XT5 2021 ma niewielką wersję

Model XT5 jest znany jako elegancki SUV, który oferuje doskonały design i jeszcze lepsze funkcje. Wygląda wyjątkowo i luksusowo. Według najnowszych zdjęć możemy zobaczyć, że model 2021 zostanie poddany drobnym zmianom zewnętrznym. Model Cadillac XT5 2021 nadal mierzy te same wymiary i kształty.


✓ Możesz także sprawdzić:

Ten SUV opiera się na popularnej koncepcji Escala. Ponadto oba modele mają wiele wskaźników. Starzejąca się kratka została przeprojektowana i wygląda bardziej agresywnie. Producent zainstalował także nowe klejnotowe reflektory. Profil boczny jest w dużej mierze zachowany i mieści wysokiej jakości 18-calowe koła. Ponadto możesz opcjonalnie uzyskać bardziej charakterystyczną 20-calową obręcz. Z tyłu wprowadza się minimalne zmiany. Producent przekształci tylne światła i doda mocniejsze zderzaki.


Konstrukcja i technologia kabiny

Wnętrze ostatnio obserwowanego Cadillaca XT5 2021 będzie nowoczesne, a producent zapewni bardziej standardowe funkcje. XT5 2021 jest również znana jako wiarygodny i bezpieczny SUV. Wyposażony jest w nowy system wspomagania kierowcy, który zapewnia większe bezpieczeństwo. Najważniejszym punktem tego działu jest zaawansowany system prowadzenia pojazdu. Ten system jest „bezpieczny” tylko na autostradach. Ten sam system wprowadzono również w wersji sedan CT6.


Kabina X5 jest nowoczesna i oferuje więcej wysokiej jakości materiałów niż wcześniej. Wewnątrz będzie dużo miejsca, a komfort będzie świetny. Nawet standardowy model będzie miał więcej funkcji. Tegoroczny model obejmuje tempomat, elektryczny hamulec postojowy, elektryczne przednie siedzenia, elektryczne ekspresowe okna góra / dół, bezkluczykowe wejście, dwustrefowa klimatyzacja, skórzana kierownica, system audio Bose z 8 głośnikami i podkładka do ładowania bezprzewodowego smartfona.

Dane techniczne zespołu napędowego

Następna generacja Cadillaca XT5 2021 nadal będą oferowane z tej samej V6 3,6 litra jako obecnego modelu. Silnik zapewnia 310 koni mechanicznych i moment obrotowy 270 funtów / stopę. Jest standardowo wyposażony w napęd na przednie koła i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. Układ napędu na wszystkie koła jest opcjonalny. Ten zespół napędowy jest szybki, niezawodny i responsywny.

Prezentowany jest także nowy silnik. Możesz uzyskać opcjonalny 2,0-litrowy czterocylindrowy silnik turbo, który wykorzystuje tę samą skrzynię biegów. Wytwarza 270 koni mechanicznych i moment obrotowy o wartości 295 funtów / stopę. Zasadniczo ten zespół napędowy zapewnia drożdże niż podstawowy układ napędowy, dzięki czemu możemy spodziewać się znacznie lepszej oszczędności paliwa.

Cadillac XT5 2021 cena i data wydania

Nadchodzący Cadillac XT5 2021 pojawi się w tym roku. Ponadto nowy model jest oznaczony tą samą ceną wywoławczą, co obecny model. Oznacza to, że średniej wielkości podstawowy SUV będzie kosztował 41 500 euro. Uaktualnienie do wyższych wariantów wyposażenia z większą liczbą funkcji i materiałami wysokiej jakości kosztuje ponad 70 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)