Cadillac XT4 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nadchodzący Cadillac XT4 2021 to efektowny, luksusowy crossover dla małych samochodów, który będzie silnym konkurentem dla wielu modeli w tym samym segmencie. Oprócz atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego, ten SUV oferuje komfort i wyrafinowaną kabinę niż większość współczesnych konkurentów.

Podobnie jak poprzedni model, nowy Cadillac XT4 2021 jest oferowany z tym samym silnikiem. Właśnie ten SUV małego samochodu jest napędzany czterocylindrowym silnikiem z turbosprężarką o mocy 237 KM.

Aktualizacje Cadillac XT4 2021

Wygląd Caddilac XT4 2021 został zaktualizowany i wygląda nowocześnie. Cadillac wprowadza kilka ulepszeń w projekcie i dodaje więcej standardowych i opcjonalnych funkcji. Większość zmian wizualnych dotyczy przodu i tyłu. Nowy model otrzymuje charakterystyczne wykończenie reflektorów i świateł tylnych. Ponadto producent dodał praktyczną stylistykę zewnętrzną z odświeżoną kratką. Te same leki można również zobaczyć w większym modelu XT5.


Model sportowy to prawdziwy biznes. Ta wersja doda więcej zawieszenia Active Sport, imponujących 18-calowych kół i napędu na wszystkie koła z trybem jazdy w terenie. Cadillac oferuje również dwa nowe kolory farb metalicznych (Silver Dust i Garnet).

Gospodarze wnętrz Więcej techników

Kabina nowej generacji Cadillac XT4 2021 jest luksusowa, wygodna i przestronna. Musimy wspomnieć, że XT4 to SUV, który oferuje materiały wyższej jakości niż jakikolwiek inny model w swojej klasie. Deska rozdzielcza wygląda czysto, a górne panele drzwi pokryte są obszytą skórą syntetyczną skórą. Ponadto XT4 ma nowy, atrakcyjny 8-calowy system informacyjno-rozrywkowy z oprogramowaniem CUE firmy Cadillac. Apple CarPlay, Android Auto, zintegrowany hotspot Wi-Fi i system audio z siedmioma głośnikami są standardem.


✓ Możesz także sprawdzić:


Istnieje również wiele opcjonalnych udogodnień, takich jak nawigacja i system dźwiękowy Bose z 13 głośnikami. Pakiet technologiczny jest dostępny z (tylko luksusowe modele premium i sportowe). Ten panel ma cyfrowy zestaw wskaźników, wyświetlacz head-up i bezprzewodową ładowarkę do smartfona.

Funkcje bezpieczeństwa i asystowania kierowcy

Ponieważ jest to zaktualizowany model, możemy założyć większe bezpieczeństwo niż wcześniej. Obecny XT4 oferuje również świetny pakiet ochrony. Standardowo wyposażony jest w takie funkcje, jak ostrzeganie przed kolizją i automatyczne hamowanie awaryjne, monitorowanie martwego pola z ostrzeżeniem o ruchu z tyłu i adaptacyjny tempomat.

Cadillac XT4 2021 Pod maską

Pod maską nadchodzący Cadillac XT4 2021 jest napędzany czterocylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem o mocy 237 KM. Silnik ten przekazuje moc za pośrednictwem dziewięciobiegowej automatycznej skrzyni biegów i jest dostępny z napędem przednim lub na wszystkie koła. Obecny model z tym samym silnikiem przyspiesza od 0 do 60 mil na godzinę w 7,8 sekundy. Jeśli porównamy ten czas z najnowszym modelem BMW X1 działającym w 6,3 sekundy, XT4 przegrywa bitwę.

Tak jak poprzednio, ten SUV ma oszczędzający paliwo system dezaktywacji cylindrów, który dzięki XT4 zapewnia średnie oszacowania zużycia paliwa przez EPA. Model z napędem na przednie koła dostarcza 30 mpg na autostradzie, podczas gdy model z napędem na wszystkie koła dostarcza 29 mpg.

Data wydania i cena

Najnowszy Cadillac XT4 2021 to dobrze wyglądający SUV, który stanowi zagrożenie dla wielu SUV-ów na rynku. Model podstawowy, który oferuje świetny pakiet funkcji, zaczyna się od 36 690 euro. Jeśli potrzebujesz układu napędowego na wszystkie koła, możesz go dodać za kolejne 2500 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)