BMW X7 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Niemiecki flagowy model nowego BMW X7 2021 jest gotowy na dalsze aktualizacje. Model ten rozpoczął swoją podróż w 2019 roku, a lata później mamy pewne obawy, że nowy model pojawi się w tym roku. Jak zapewne wiesz, X7 staje się wizytówką BMW, a dzięki wysokiej sprzedaży, przeprojektowany model ponownie podbije pełnowymiarowy segment luksusu.

Oprócz eleganckiego i agresywnego designu, ten trzyrzędowy SUV oferuje dwa mocne silniki pod maską. Tak jak poprzednio, nowy model będzie standardowo używał tego samego 3-litrowego silnika Inline-6 ​​z turbosprężarką (xDrive40i), natomiast 4,4-litrowy silnik V8 z dwoma turbosprężarkami jest opcjonalny i znajduje się poniżej modelu xDrive50i.


Język projektowania BMW X7 2021

Nadchodzące BMW X7 2021 to SUV, który oferuje słynny język stylistyki BMW. Ten duży SUV wygląda dobrze i dobrze wygląda na drodze dzięki dużym kratkom w kształcie nerki i wąskim reflektorom LED, które podkreślają szerokość X7.

Według BMW, najnowszy X7 ma najlepszy język projektowania do wspierania postaci na rynku. Profil boczny pokazuje także nowe 21-calowe koła i opony typu run-flat. Zawsze możesz jednak wybrać pakiet obejmujący większe 22-calowe koła.


✓ Możesz także sprawdzić:

Z tyłu chromowany pasek jest obecny jako prawie identyczne tylne światła LED, które noszą sedan 7 Series. Będzie wiele dostosowań. Na przykład pakiet Dynamic Handling będzie dostępny z hamulcami sportowymi M, Active Comfort Drive z podglądem drogi i dyferencjałem sportowym M, który można wybrać wybierając wersję xDrive50i. Ten sam pakiet, oprócz sportowego mechanizmu różnicowego M o ograniczonym poślizgu, można kupić za 3850 USD na xDrive40i.

Doskonały komfort w środku

Nadchodzące BMW X7 2021 to SUV, który oferuje doskonały komfort i nowoczesną kabinę. Ponadto nowy X7 ma trzy rzędy siedzeń i wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów.

Tym razem producent dodał jeszcze więcej funkcji, a najnowszy X7 ma zaawansowany 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników, który jest nowoczesny i wysoce konfigurowalny. Opcjonalnie można uzyskać pakiet premium, który obejmuje zdalnie sterowany rozruch silnika, automatyczne zamykanie drzwi, elektryczne żaluzje i system stereo Harman Kardon o mocy 1500 W. Podstawowa wersja pakietu premium kosztuje tylko 1550 euro.


Wnętrze jest ogólnie doskonałe, a wszyscy pasażerowie mają wystarczająco dużo miejsca i miejsca na nogi. Ogólnie oparcia najnowszego X7 2021 w środkowym i tylnym rzędzie można obniżyć lub automatycznie powrócić za pomocą praktycznego przycisku w przestrzeni ładunkowej.

bezpieczeństwo

Lista aktywnych asystentów kierowcy zawiera dalsze funkcje. Model ten obejmuje wykrywanie martwego pola, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, ostrzeżenie o zderzeniu z tyłu, ostrzeżenie o zderzeniu czołowym, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu i informację o ograniczeniu prędkości.

Jednak w modelu xDrive50i kupujący otrzymują 360-stopniowy system kamery z widokiem z góry, który obsługuje parkowanie, wyświetlacz head-up, system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu i asystenta korków.

Układ napędowy BMW X7 2021

Najnowszy raport twierdzi, że nadchodzące BMW X7 2021 będzie zwlekaniem. Ten model będzie miał te same dwa układy napędowe, co jego poprzednik. Podstawowy X7 xDrive40i będzie korzystał z 3-litrowego silnika Inline-6 ​​z turbosprężarką, która może wygenerować 330 koni mechanicznych i moment obrotowy 330 funtów-stopę. Jednak według niektórych plotek nowy model będzie działał lepiej.

Jeśli roszczenie jest prawidłowe, spodziewalibyśmy się około 350 koni. Oprócz modelu podstawowego producent wprowadzi również mocniejszy silnik, który napędza model xDrive50i. Układ napędowy składa się z mocnego 4,4-litrowego silnika V8 z dwoma turbosprężarkami, które zapewniają 456 KM i moment obrotowy 479 funtów / stopę. Oba układy napędowe będą korzystać z 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów z manetkami zmiany biegów i oba będą miały maksymalne obciążenie przyczepy 7500 funtów.

Ile kosztuje BMW X7 2021?

Najnowszy X7 BMW 2021 przyniesie więcej odwołania. Ponadto xDrive40i zyskuje więcej funkcji i jeszcze lepszą wydajność. X7 wcale nie jest tanim SUV-em. W przypadku tego modelu musisz wyróżnić się z około 74 000 euro. Jeśli jednak wybierzesz mocniejszą xDrive50i, która jest wyposażona w 4,4-litrowy silnik V8 z dwoma turbosprężarkami, potrzebujesz nieco mniej niż 93 000 euro. Ponadto dobrze wyposażony xDrive40i może osiągnąć 100 000 euro, a model xDrive50i może szybko wzrosnąć do 121 000 euro.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)