BMW X4 2021: dane techniczne, cena, data wydania

BMW X4 2021 zostanie przebudowany i będzie reprezentować liczne ulepszenia. Według najnowszych wiadomości BMW X4 2021 trafi na ulice w przyszłym roku i możemy spodziewać się dalszych zmian w designie i designie.

Wygląd zewnętrzny nowego BMW X4 2021 zostanie zmieniony, a producent sprawi, że ten SUV będzie bardziej agresywny niż wcześniej. Wewnątrz zachodzą także pewne zmiany i możemy spodziewać się bardziej luksusowej kabiny. Wariant o wysokiej wydajności X4 M będzie również dostępny ponownie. Ta bestia będzie wyglądać bardziej agresywnie i będzie używać mocniejszego silnika niż model podstawowy.

Zmiany w nadwoziu BMW X4 2021

Nadchodzące BMW X4 2021 wprowadzi aktualizacje w połowie cyklu. Ten SUV nadal oferuje agresywny design i doskonałą aerodynamikę. Tym razem producent zastosuje więcej materiałów wysokiej jakości i rozszerzy funkcje, takie jak reflektory i zderzaki. Panel przedni jest, jak już pisaliśmy, agresywny i zawiera duży podwójny grill nerkowy, który jest również obecny w prawie wszystkich modelach Klasy X.


Reflektory LED są oferowane standardowo. Oprócz tego model ten oferuje sportowy spojler z tyłu, który zapewnia dodatkową porcję sportowego charakteru. BMW X4 2021 kontynuuje być dostarczane za pomocą standardowych felg 19-calowych oraz opcjonalnych felg 20-calowych. Ponadto, bardziej sportowy wariant X4 M napędza wysokiej jakości 20-calowe koła. Jeśli to nie wystarczy, producent oferuje również większe, pomalowane na czarno 21-calowe pięcioramienne felgi.

Przestronna i techniczna kabina

BWW X4 2021 jest piękny kompaktowy SUV, który oferuje kabiny Premium. Wewnątrz jest dużo miejsca. Dzięki dwóm rzędom siedzeń i wystarczającej ilości miejsca dla pięciu pasażerów, ten SUV ma również ładowność 19 stóp sześciennych i może zostać zwiększony o 51 stóp sześciennych ze złożonymi tylnymi siedzeniami. X4 przegrywa walkę z BMW X3 w tym dziale. X3 osiąga znacznie lepsze wyniki w tym obszarze i oferuje 29 stóp sześciennych przestrzeni za drugim rzędem i 63 stopy sześcienne ze złożonymi tylnymi siedzeniami.


✓ Możesz także sprawdzić:


Podstawowy model X4 jest dobrze wyposażony. Wyposażony jest w radio HD, 12-głośnikowy system dźwiękowy, Apple CarPlay i wreszcie automatyczną kompatybilność z Androidem. System audio-nawigacyjny wykorzystuje ekran o przekątnej 10,3 cala z najnowszą zaawansowaną funkcją sterowania gestami. Za pomocą tego systemu kierowca może sterować systemem audio-nawigacyjnym za pomocą pięciu prostych ruchów dłoni.

Zabarwienie

Nowe BMW X4 2021 ma piękną paletę dziewięciu kolorów. Należą do nich takie kolory, jak Jet Black, Alpine White, Flamenco Red, Dark Olive, Mineral White, Phytonic Blue, Glacier Silver, Dark Graphite, a także jeden z najpopularniejszych czarnych szafirów.

BMW X4 2021 Powertrain Dane techniczne

Nadchodzące BMW X4 2021 będzie dostępne z dwoma silnikami, z których jeden napędza mocny model X4 M. Model podstawowy jest dostępny z 2,0-litrowym układem napędowym Inline-4 z turbosprężarką o mocy 248 KM. Silnik ten jest wyposażony w 8-biegową automatyczną skrzynię biegów i standardowo jest wyposażony w napęd na wszystkie koła lub Xdrive.

BMW X4 M.

Jak zapewne już wiesz, w ubiegłym roku producent wprowadził pewne zmiany w modelu X4 M. Stary silnik został zastąpiony nowym turbodoładowanym Inline-6, który zapewnia 473 KM i moment obrotowy 442 funtów / stopę. Dzięki temu mocnemu silnikowi, wysokowydajny model M przyspiesza od 0 do 60 mil na godzinę w zaledwie 4,1 sekundy. Model konkurencji zajmuje 4 sekundy. System AWD jest również standardem w tym wariancie.

Cena i data wydania

Nadchodzące BMW X4 2021 to doskonale zaprojektowany SUV, który będzie wykorzystywał więcej technologii i materiałów wysokiej jakości niż jego poprzednicy. Z tego powodu musimy powiedzieć, że ten model nie jest tani. Cena początkowa modelu podstawowego wynosi 52 000 euro.

Wybór w pełni załadowanego modelu może zwiększyć cenę do 80 000 EUR. X4 M ma bardziej agresywny design. Ten model będzie dostępny od 62 000 €. Producent BMW wypuści swój najnowszy X4 pod koniec 2020 roku.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)