BMW M4 2021: cena, dane techniczne, zdjęcia

Nowy BMW M4 2021 to potężny atleta na torach wyścigowych i autostrad. Jest idealny do driftu, zakrętu i długich linii prostych. Jeśli lubisz adrenalinę, ten samochód jest dla Ciebie. Ma reagującą kierownicę, która pozwala bez wysiłku pokonywać najtrudniejsze zakręty przy dużych prędkościach. Ten samochód sportowy został stworzony z myślą o żywych wrażeniach.

Nowe nadwozie BMW M4 2021

Nowe BMW M4 2021 to sport i adrenalina. Każdy z modeli zawsze to odtwarzał. Żywe motywy przypisują samochód wielu samochodom nowej generacji. Co widzieliśmy nowego? Przede wszystkim jest to przedni zderzak, zmieniony kształt maski, kąt reflektorów. W każdym detalu możesz poczuć ducha nowości.

Nowy BMW M4 2021 otrzymał jasne i nowoczesne szczegóły przedniej części, jasne światła z modnymi lampami LED. Przedni zderzak został zmodyfikowany o trzy sekcje wlotu powietrza. Ponadto spełnia swoje zadanie techniczne w 100% i nie służy jako zwykły element dekoracyjny, jak to często bywa w przypadku głównych konkurentów M4 2021 . Ta decyzja ma na celu maksymalizację dopływu zimnego powietrza do chłodzenia silnika i układu hamulcowego.


W samochodzie zmniejszyła się siła udźwigu i poprawiono właściwości aerodynamiczne samochodu. Osiągnięto to dzięki splitterowi, dyfuzorowi i spojlerowi węglowemu. Dynamiczny wygląd maszyny zostaje zachowany, nawet gdy nie jest w ruchu. Wszystko dzięki doskonałemu połączeniu dachu, spojlera i lusterka wstecznego.

✓ Możesz także sprawdzić:


18-calowe koła podstawowej wersji dopełniają całościowy wygląd maszyny. Wśród opcjonalnych rozwiązań producent oferuje felgi aluminiowe 19 i 20 cali. Układ wydechowy M Sport zapewnia wyrazisty i rozpoznawalny dźwięk „czterech”.

Wnętrze nowego BMW M4 2021

Salon nowe BMW M4 2021 jest wykonany w bardzo ekscytującym stylu. Jest pełen ekstrawagancji i niemieckiej ascezy, w której praktyczność i prostota łączą się w każdym szczególe. Można z całą pewnością powiedzieć, że wnętrze przenosi sportową atmosferę wyłącznie dzięki siedzeniom, które stanowią symbiozę sportowej adrenaliny i rodzinnej powściągliwości.

Automatyczna klimatyzacja jest standardem, jak również w wersji rozszerzonej. Profesjonalny system muzyczny daje poczucie bycia na koncercie ulubionego zespołu, a system nawigacji tej samej marki nie pozwoli ci zgubić się na nieznanych ulicach i ścieżkach.

Pojemność bagażnika wynosi 445 litrów, co jest po prostu imponującą liczbą dla coupé, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że „czwórka” to samochód sportowy z odpowiednimi zadaniami i celami.

Techniczne wypełnienie BMW M4 2021

BMW M4 2021 zastosowano pojedynczy silnik o pojemności 3 litrów. Jest wyposażony w turbosprężarkę i ma moc 431 KM. Moment obrotowy 550 Nm przy 1850–5500 obr./min. Jeśli jednak to ci nie wystarczy, producent jest gotowy zaoferować wzrost wydajności o 450 KM.

Bezpośredni podwójny wtrysk turbo i precyzyjne ustawienia gwarantują, że silnik reaguje minimalnym naciskiem na pedał przyspieszenia. Wszystko to zapewnia gwałtowne przyspieszenie i doskonałą przyczepność. Nowy lekki wał korbowy poprawia dynamikę i zmniejsza zużycie paliwa.


Sport BMW M4 2021 wykorzystuje dwa typy przekładni: „klasyczny” w postaci 6-biegowej manualnej skrzyni biegów i 7-biegowego robota z dwoma mokrymi sprzęgłami. Instrukcja jest wyposażona w funkcję zwiększania prędkości na zmniejszonym biegu. Prędkość maksymalna samochodu wynosi 250 km / h, a pierwszą setkę osiąga w 4,2 s. Nawiasem mówiąc, prędkość maksymalną można zwiększyć do 280 km / h za dodatkową opłatą.

Podstawą samochodu było BMW z trzeciego rzędu z wieloma ulepszeniami. Rozpórki McPhersona są zainstalowane z przodu, z tyłu znajduje się klasyczny „Multi-Link” z pasywnymi amortyzatorami. I na jaki czas, za dodatkową opłatą, zostanie zainstalowany kontrolowany pakiet amortyzatorów z trzema trybami.

Kierownica ze wzmacniaczem elektrycznym zapewnia dużą zwrotność, a szereg ustawień i opcji nie jest ukryty. Cztery hamulce mają perforowane hamulce tarczowe.

Zmienia nowe BMW M4 2021

Producent samochodów opracował 2 kompletne zestawy BMW M4 2021: Basic i Competition . Ale jak często nasi kierowcy są w gorszej sytuacji i nie mogą dostać sekundy.

Przedmiot obejmuje następujące urządzenia:

 • 2-strefowa klimatyzacja;
 • Optyka LED;
 • Asystenci ASC, DSC;
 • 6 poduszek;
 • świetna muzyka i nie tylko.

Do zalet nowego modelu należą:

 • świetny jasny projekt;
 • dobre osiągi silnika;
 • dobra praca obu skrzynek;
 • wysoka stabilność samochodu na drodze;
 • doskonała zwrotność i zachowanie kierownicy;
 • Płynna praca.

Nowe BMW M4 2021 cena

 Nowy BMW M4 2021  wchodzi na rynek z ceną wejścia około 87.900 euro.

Zdjęcia BMW M4 2021

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)