BMW M2 2021: cena, dane techniczne, zdjęcia

Firma BMW nigdy nie przestaje zaspokajać unikalnych osiągnięć swoich fanów. Te nowe BMW M2 2021 bolide zachwyca siłą, agresywne zewnętrzne i atrakcyjnej cenie.

Wygląd zewnętrzny i wnętrze nowego BMW M2 2021

Aussehen hat bestimmte Änderungen erfahren. Gleichzeitig unterscheidet sich der Rücken praktisch nicht vom zivilen Modell. Es gibt jedoch deutliche Unterschiede. Beispielsweise ist ein Stoßfänger mit vertikalen Reflektoren massiver geworden, und auf dem Kofferraumdeckel ist ein kleiner Spoiler aufgetaucht. Brutale Luftaustauscher und Diffusoren im Hintergrund verleihen dem Auto einen einprägsamen und gewagten Look, wie es sich für einen Sport-Supersportwagen gehört. Die Motorhaube wurde hervorgehoben und die Nasenlöcher des Kühlergrills deutlich vergrößert. Die Radkästen wurden aufgebläht, und es wurde beschlossen, die 19. Räder einzusetzen. Eine kleine Kieme vor dem Bogen ist eher verziert.

Skórzane fotele zostały zastąpione fotelami sportowymi z bocznym podparciem, ogrzewaniem i regulacją elektryczną. Tylna sofa może pomieścić dwóch pasażerów. Jednak wielu może uznać to za zatłoczone. Pośrodku znajduje się podłokietnik, w którym można wygodnie schować różne małe przedmioty. Zainstalowano wyświetlacz z czerwonymi tarczami, a profile ruchu można ustawić na ekranie. Istnieją również cienkie płatki do ręcznego przełączania. 3-ramienna kierownica z chromowanymi wstawkami jest pokryta skórą z białymi przeszyciami. Na jego powierzchni znajduje się wiele przycisków do sterowania systemem multimedialnym.


Techniczne napełnianie i modyfikacje BMW M2 2021

Nowość jest wyposażona w dwie turbosprężarki i amortyzator węglowy, dzięki którym super sportowy samochód może łatwo pokonywać strome zakręty. Dostępne są dodatkowe hamulce sportowe M i ulepszony układ chłodzenia. Dźwięk z układu wydechowego jest ustawiany na określony tryb za naciśnięciem jednego przycisku. Wbudowany 6-cylindrowy silnik z wtryskiem i turbiną typu twin scroll.

Główne cechy techniczne są następujące: • Moc – 370 „koni”;
 • Przemieszczenie – 2979 cm³;
 • Moment obrotowy – 465 H * m przy 1400 rpm;
 • Prędkość maksymalna – 250 km / h;
 • Przyspieszenie do 100 km / h – 4,3 s;
 • Zużycie paliwa w mieście – 10,5 litra, na autostradzie – 6,4 litra;
 • Liczba kursów – 7;
 • Skrzynia biegów – robot.

Możesz kupić model z 6-biegową manualną skrzynią biegów i 7-biegowym robotem z podwójnym sprzęgłem. Za dodatkową opłatą możesz znieść ograniczenie prędkości i zwiększyć wydajność do 270 km / h. Nowe BMW M2 2021 F87 jest uważany za najtańszy z całej serii Monachium sportowego samochodu. Najpotężniejszą wersją jest opcja Konkurs, która miała swoją premierę w sierpniu 2018 r. Model jest wyposażony w trzylitrowy silnik i rozwija 410 koni, co stanowi 40 sił i 85 Nm więcej niż model standardowy. Dzięki opcjonalnemu pakietowi sterowników M regulator można łatwo zwiększyć do 280 km / h.

✓ Możesz także sprawdzić:

Nowe BMW M2 2021

Jeśli ocenisz złożoną pojemność, możliwości kontroli i koszty, to z pewnością nie będzie to zgodne z konkurencją. Jednak głównym celem firmy jest BMW M5, gdzie popyt znacznie przewyższa podaż. To pierwszy samochód z napędem na cztery koła, który jest idealnym rozwiązaniem na rosyjskie drogi. Będzie można wtedy jechać wzdłuż trasy i czuć się komfortowo w warunkach miejskich. Jeśli chodzi o M2 2021 , jego wentylatory muszą dostosować się do nierównej powierzchni z małą ilością wolnego miejsca.

Nowe BMW M2 2021 to sportowy model o pięknym designie, ksenonowym wyglądzie i doskonałej prędkości. Samochód z pewnością przyciągnie uwagę innych i nie pozostanie niezauważony. Właściciel pojazdu poczuje prawdziwą przyjemność i komfort jazdy.

Nowe BMW M2 2021 cena

 Nowe BMW M2 2021  wchodzi na rynek z ceną wejścia około 61.900 euro.

Zdjęcia BMW M2 2021

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)