Audi Q5 2021: cena, specyfikacje, zdjęcia

Zwrotnice pewnie przewodzą ostatnio na rynku motoryzacyjnym. Są to wygodne samochody zaprojektowane z myślą o różnych warunkach drogowych. Jednym z najbardziej znanych i najpopularniejszych samochodów tego typu jest nowe Audi Q5 2021 – niemiecki crossover z technologią high-tech.

Wygląd zewnętrzny i wnętrze nowego Audi Q5 2021

Nowoczesne modele nowego Audi Q5 2021 są wyraziste i oferują przytulne, komfortowe wnętrze. Ten samochód jest idealny na rodzinne wycieczki. Wnętrze jest bardzo wygodne, a po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika osiągnie 1550 litrów. To bardzo imponujący wskaźnik. Różne rzeczy, torby i plecaki po prostu mieszczą się w bagażniku.

W zaktualizowanej karoserii Audi Q5 2021 dominują różne sportowe linie i zakręty. Przód wyposażony jest w elegancką kratkę z pojedynczą ramką z niskim wycięciem i dużymi wlotami powietrza. Całości dopełniają zwężone reflektory, które emanują agresją i podkreślają moc i dynamikę crossovera. Ponadto są one wyposażone w specjalne światła dzienne LED.


✓ Możesz także sprawdzić:

Wbudowana kamera pomaga rozpoznać zbliżające się samochody z dużej odległości, ułatwiając podróżowanie w nocy. Ulepszona geometria samochodu zaskakuje niskim oporem powietrza. Teraz samochód wydaje się latać z dużą prędkością nad autostradą.


Wnętrze stało się szersze i bardziej przestronne. Zapewnia poczucie przytulności i komfortu charakterystyczne tylko dla luksusowych samochodów. Przednie fotele są wystarczająco wysokie, aby lepiej monitorować drogę i czuć zachowanie samochodu. Zainstalowana wentylacja i ogrzewanie pomagają w wygodnym pokonywaniu dużych odległości w trudnych warunkach pogodowych. Systemy kontroli i zarządzania są tak kompaktowe i wygodne, jak to możliwe. Zawsze masz na uwadze wszystkie niezbędne informacje. Salon ma również podświetlenie z precyzyjną regulacją i strojeniem. Świetne rozwiązanie o zmierzchu!

Wygląda bardzo atrakcyjnie z wirtualnego kokpitu Audi Virtual Cockpit. Przekątna wyświetlacza wynosi 12,3 cala. Kolory zachwycają jasnością i nasyceniem, powierzchnia jest czysta i intuicyjna. Wszystkie informacje aktualnie wymagane przez sterownik znajdują się na panelu sterowania.


Charakterystyka techniczna nowego Audi Q5 2021

Nowe crossovery Audi Q5 2021 są wyposażone w nowoczesny dwulitrowy silnik TFSI z automatyczną skrzynią biegów S-Tronic. Obejmuje to również ulepszony napęd na wszystkie koła quattro ultra. Zapewnia najlepszą przyczepność na drodze i dostosowuje się do różnych warunków. Moc silnika z 4 cylindrami wynosi 249 „koni”, a maksymalna prędkość osiąga 237 km / h. Imponujące jest również przyspieszenie do „setek”. Jego wskaźnik wynosi 6,3 sekundy.

Dzięki zaktualizowanemu crossoverowi jednej z najbardziej znanych niemieckich marek możesz doświadczyć nieopisanej przyjemności. Jest dostosowany do różnych stylów jazdy, aby cieszyć się nim zarówno entuzjastyczni kierowcy terenowi, jak i zwykli kierowcy i podróżni. Projekt odpowiada wszystkim trendom w modzie, ale zachowano również niepowtarzalny styl.

Nowa cena AUDI Q5 2021

 Nowe Audi Q5 2021  wchodzi na rynek z ceną wejścia około 44.700 euro.

Zdjęcia AUDI Q5 2021

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)