Audi Q3 2021: Informacje techniczne, cena, data wydania

Audi Q3 2021 to mały i imponujący SUV rodzinny, który jest bardzo ceniony w segmencie kompaktowych crossoverów. Producent Audi testuje obecnie swój nowy SUV Audi Q3 2021 , który wprowadzi pewne ulepszenia. Według najnowszego raportu model ten będzie dostępny u dealerów w 2020 roku.

Te nowe Audi Q3 2021 oferuje nieco inny wygląd zewnętrzny w stosunku do swojego poprzednika. Jednak ten model nadal ma dwa rzędy siedzeń i oferuje wystarczająco dużo miejsca dla pięciu pasażerów. Ponadto Audi Q3 będzie nadal jeździć na dobrze znanej platformie MQB, która jest dziś używana w wielu średnich i kompaktowych pojazdach.


Audi Q3 2021 Fascynujący design

Nadchodzące Audi Q3 2021 będzie dominować w segmencie kompaktowych crossoverów. Design tego modelu jest sportowy i atrakcyjny. Przód tego SUV-a ma mocne fałdy blachy i ostre krawędzie wokół reflektorów LED. Ponadto producent ponownie zastosuje jednoczęściową ośmiokątną kratkę, która wygląda odświeżona z większą ilością chromu wokół niej. Szerokie nadkola nadal zawierają 18-calowe koła, które są częścią podstawowego modelu. Opcjonalnie producent wprowadzi ważniejsze 19- lub 20-calowe koło na górnych owiewkach.

Z tyłu największą uwagę zwraca zintegrowany tylny spojler i dobrze wyglądające tylne światła LED. Jednak dzięki linii S klienci zyskują nieco bardziej agresywny przód z czarną kratką i diodowymi światłami przeciwmgielnymi.


Wnętrze

Wnętrze Audi Q3 2021 oferuje wysokiej jakości materiały i ostry, nowoczesny design. Oferuje lepszą relację jakości do ceny niż inne SUV-y tej samej klasy. Crossover 2-rzędowy / 5-osobowy ma więcej standardowych funkcji, w tym także większe bezpieczeństwo. Standardowe wyposażenie obejmuje cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala, 8,8-calowy ekran dotykowy, dwustrefową klimatyzację, Apple CarPlay / Android Auto, cztery porty USB, w tym porty USB-C, panoramiczny dach itp. na.


✓ Możesz także sprawdzić:

Funkcje bezpieczeństwa Audi Q3 basic model 2021 obejmują sześć poduszek powietrznych, Audi pre sense basic i przedni sens z rozpoznawaniem pasażerów i asystentem zjazdu ze wzniesienia.

Szczegóły dotyczące układu napędowego Audi Q3 2021

Najnowsze Audi Q3 2021 będzie dostępne tylko z jednym wyborem silników. Podobnie jak obecny model, nowy model będzie wykorzystywał 2,0-litrowy silnik Inline-4 z turbosprężarką o mocy 228 KM. Silnik ten jest wyposażony w 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów Tiptronic z trybem manualnej zmiany biegów.

Napęd na wszystkie koła Quattro powinien pozostać standardem, a dzięki temu ten model zapewnia doskonałą stabilność na wszystkich rodzajach dróg. Zużycie paliwa jest fantastyczne, a obecny model oferuje miasto o pojemności 19 mpg i autostradę o pojemności 27 mpg. Ten mały crossover jest również jednym z najszybszych. Dzięki paliwowi premium może on przejść od 0 do 60 mil na godzinę w zaledwie siedem sekund.

Ile kosztuje Audi Q3 2021?

Model Audi Q3 2021 nie jest tanim SUV-em. Cena detaliczna zalecana przez producenta dla tego SUV-a zaczyna się od 35 500 euro dla modelu premium. Jednak wybór ceny Premium S-Line wzrasta do 37 000 euro.

Prestige S, najlepiej wyposażony sprzęt, kosztuje 46 000 euro.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)