Audi Q2 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Audi wprowadzi kilka aktualizacji dla nadchodzącego modelu Q2. Ponadto nowe Audi Q2 2021 zostało niedawno przetestowane i na podstawie pierwszego materiału szpiegowskiego możemy zauważyć, że niektóre przekąski odbywają się w połowie cyklu.

Podobnie jak obecnie najnowocześniejsze modele, Audi Q2 2021 wprowadza kilka nowych funkcji i zmian konstrukcyjnych. Zdjęcia pokazują, że producent prawdopodobnie dokona przeglądu przednich i tylnych zderzaków, a także zaktualizuje konstrukcję reflektorów za pomocą diod LED. Crossover Q2 jest produkowany na platformie MQB, która stanowi również podstawę jego starszego brata, modelu Q3.

Przeprojektowanie Audi Q2 2021

Pomimo niewielkiego kamuflażu, niedawno zauważony crossover SUV Audi Q2 2021 pokazuje, że zmiany konstrukcyjne będą zauważalne. Większość ludzi pomyli ten kompaktowy SUV z hatchbackiem ze względu na jego mały rozmiar. Podobnie jak wiele modeli VW, Q2 znajduje się na platformie MQB.


Z przodu będą pewne aktualizacje. Reflektory zasilane są światłami LED, a kratka ma nieco odważniejszy wzór niż wcześniej. Zmiany są ledwo widoczne z tyłu. Będą pewne zmiany zderzaka i tylne światła będą ostrzejsze. Ponadto możemy spodziewać się pewnego ulepszenia projektowego dla nowego SQ2 w porównaniu z modelem podstawowym.

Inne standardowe wyposażenie

Nie jest jeszcze jasne, jak obszerne będzie wnętrze Audi Q2 2021 . Według najnowszych wiadomości, producent samochodów Audi doda więcej materiałów wysokiej jakości, a niektórzy technicy zostaną adoptowani z większego modelu Q3.


✓ Możesz także sprawdzić:


Ponadto będzie więcej standardowych urządzeń niż pierwsza generacja. Jak zapewne wiesz, Q2 oferuje przyzwoitą przestrzeń ładunkową dzięki platformie MQB. Dzięki dwóm rzędom siedzeń Audi Q2 oferuje miejsce dla pięciu osób. Nowe wnętrze jest premium. Ponadto producent koncentruje się na zwiększeniu konkurencyjności tego modelu. Wewnątrz kultowy wirtualny kokpit Audi jest prezentowany jako nowy system multimedialny z dwoma ekranami.

Zmiany pod maską

Nadchodzące Audi Q2 2021 najprawdopodobniej będzie wyposażone w te same silniki, co pierwsza generacja. Do wyboru jest sześć silników, w tym trzy benzynowe i trzy wysokoprężne. Moc waha się między 114 a 188 KM. Ponadto najmocniejszą opcją jest nadal 2,0-litrowy diesel, który jest dostępny w dwóch różnych poziomach mocy od 150 i 200 koni. Silnik ten jest połączony z bardziej wydajną podwójną skrzynią biegów z napędem na wszystkie koła Quattro. Jednak wszystkie pozostałe wersje wykorzystują 6-biegową manualną skrzynię biegów i 7-biegowe podwójne sprzęgło S Tronic.

Wreszcie zostanie uruchomiona wersja e-Tron 2021 Q2. Ten model oferuje nieco lepszą wydajność. Co najważniejsze, urzędnicy twierdzą, że e-Tron może przejechać 300 mil na jednym ładowaniu.

Data wydania i cena Audi Q2 2021

Zaktualizowany Audi Q2 2021 , który został niedawno odkryty, będzie zawierał więcej przekąsek i kilka aktualizacji. Po kilku plotkach nowy model zostanie zaprezentowany w drugiej połowie 2020 r. I trafi do sprzedaży pod koniec roku lub na początku 2021 r.

Jednocześnie powinien zostać wydany SUV o wysokiej wydajności SQ2. Cena drugiej generacji Audi Q2 2021 wynosi 28 000 EUR, podczas gdy model SQ2 nie powinien przekraczać kwoty 40 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)