Audi A4 2021: cena, dane techniczne, zdjęcia

Obecny model Audi A4 został zaprezentowany na Detroit Auto Show w 2016 roku. Po raz pierwszy w 2009 roku rodzina Audi A4 uzupełniła „Rookie” Allroad. Mówimy o czwartej generacji A4 B8. Do tej pory „czwórka” była dostarczana tylko w posiadłości Avant, sedanie i kabrioletach. Nowe Audi A4 2021 jeździ kombi, ma większy prześwit, samochód jest wyposażony w napęd Quattro z napędem na wszystkie koła. Ma ochronny korpus wykonany z tworzywa sztucznego na całym obwodzie samochodu. Łuki są bardzo szerokie, a opony mają wysoki profil.

Wygląd nowego Audi A4 2021

Przód samochodu wyróżnia się dużą sześciokątną kratką. Poprzeczki miały chromowane wykończenie. Przedni zderzak ma wbudowane kanały powietrzne. Ozdobą dziobu są reflektory o bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Masz złożoną geometrię. Światła dzienne mają podwójną linię. Same światła są diodami LED. Reflektory ksenonowe są standardem, diody LED matrycowe są opcjonalnie dostępne. Dodatkowa płatność daje kupującemu dynamiczne kierunkowskazy.

Plastikowy zestaw nadwozia, który rozciąga się na całe ciało, nie tylko chroni samochód, ale także sprawia, że ​​wygląda bardziej oryginalnie. Nadkola powiększone. Same tarcze są duże, są wyposażone w opony o wysokim profilu.


✓ Możesz także sprawdzić:

Dzięki napędowi na wszystkie koła i zwiększonemu o 34 mm prześwitowi samochód doskonale jeździ w terenie i po głębokim śniegu. Tył jest nie mniej atrakcyjny. Dekoracyjna wstawka zamontowana z tyłu dość dużego zderzaka. Duże tylne światła na diodach LED dopełniają solidny wygląd pojazdu. Dynamiczne kierunkowskazy można zainstalować za dodatkową opłatą dla tej opcji.


Wymiary:

  • Długość przewozu – 4750 mm;
  • Szerokość pojazdu – 1842 mm;
  • Wysokość pojazdu – 1493 mm;
  • Rozstaw osi – 2818 mm.

Wnętrze nowego Audi A4 2021

Wnętrze tego modelu ma rozpoznawalny wygląd. To stwierdzenie dotyczy zarówno podziału kabiny, jak i jej dekoracji. Producent oferuje duży wybór dodatkowych urządzeń. Jest to duża liczba elektronicznych asystentów i systemów, które zwiększają ogólne bezpieczeństwo pojazdu.


Fotel pasażera i fotel kierowcy są wyposażone w wiele ustawień, mają napęd elektryczny i mają anatomiczny profil. Pasażerowie z tyłu mają sofę dla trzech osób. W środkowej części znajduje się tunel transmisyjny, przez który pasażer nie czuje się komfortowo podczas jazdy.

Der Kofferraum hat ein ähnliches Volumen wie der Avant. In der Standardform entspricht es 505 Litern, und wenn Sie die Rückseite des Sofas falten – 1500 Liter. Die Rückseite des Rückensofas kann in Teile gefaltet werden.

Charakterystyka techniczna nowego Audi A4 2021

Aż do 249 „koni” siedzi pod maską dwulitrowego silnika wyposażonego w turbosprężarkę. Zautomatyzowana skrzynia biegów S-tronic i napęd na wszystkie koła Quattro uzupełniają pracę wraz z silnikiem. Ten ostatni ma samoblokujący mechanizm różnicowy w swoim składzie, dzięki któremu można rozłożyć moment obrotowy na przednią i tylną oś. Czterocylindrowy rzędowy wtrysk paliwa w elektrowni Audi A4 2021 odbywa się bezpośrednio w komorze spalania.

Tylko 6,1 sekundy – a strzałka prędkościomierza spada do kreski stu kilometrów na godzinę. Na ulicach miasta samochód „zjada” osiem litrów benzyny na sto kilometrów.

W zależności od rynku model może być wyposażony w inne czterocylindrowe elektrownie lub sześciocylindrowe elektrownie w kształcie litery V. Pojemność waha się od dwóch do trzech litrów, maksymalna wydajność mieści się w przedziale od 163 do 272 „koni”.

Nowa cena AUDI A4 2021

Premiera  nowego Audi A4 2021  w cenie początkowej około 33 600 euro.

Zdjęcia AUDI A4 2021

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)