Aston Martin DBX 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Po latach oczekiwania Aston Martin wreszcie wypuści swój pierwszy SUV. Jest to model DBX oparty na koncepcji o tej samej nazwie. Kamery szpiegowskie uchwyciły zupełnie nagi prototyp, który był zabarwiony na jasny róż. Nadchodzący Aston Martin DBX 2021 z pewnością odniesie ogromny sukces.

Wnętrze będzie bardzo luksusowe i stylowe. Pod maską DBX użyje 4-litrowego silnika V8, który oferuje doskonałą wydajność. Zobaczysz wiele ekscytujących udogodnień, opcjonalne pakiety i wiele więcej. Wygląda na to, że jesteśmy nowym ulubionym SUV-em.

Zdjęcia szpiegowskie Aston Martin DBX 2021

Nowy Aston Martin DBX 2021 początkowo nie wyglądać jak elegancki jak pojęcie. Jednak najnowsze zdjęcia szpiegowskie pokazały, jak fajnie będzie wyglądał ten SUV. To klasyczna stylizacja Aston Martin. Projektanci wykonali świetną robotę, dostosowując elementy stylistyczne samochodów sportowych firmy do SUV-ów. Wielu fanów już zauważyło, jak nowy DBX wygląda jak rozciągnięty model DB11. Cokolwiek, tylko kształt jest inny. Ikoniczny kształt przedniej kratki firmy dominuje na przednim panelu.


Reflektory są wyjątkowe i atrakcyjne. Po bokach nowy DBX pokazuje górną część świateł i tylnych świateł. Za przednimi błotnikami widać chromowane listwy w kształcie litery L. Skrzydło dachu i spoiler tworzą sportową atmosferę. Z tyłu DBX jest wyposażony w wyloty spalin zintegrowane ze zderzakiem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo elegancki i sportowy SUV, który z pewnością zwróci uwagę na drodze.

Szczegóły wnętrza

Wnętrze zupełnie nowego Aston Martina DBX 2021 zaskoczyło nas wszystkich. Wygląda stylowo i nowocześnie, wszyscy to wiemy. Jednak producent zaoferuje tak wiele różnych pakietów. W szczególności oferta obejmuje do 11 pakietów. Obejmuje to takie pakiety, jak zwiedzanie, śnieg i rower.


✓ Możesz także sprawdzić:


Każdy z pakietów zawiera ważne urządzenia, których żaden inny producent samochodów nie ma do zaoferowania. Niezwykły ruch Astona Martina, musimy przyznać. Przestrzeń ładunkowa wynosi 22,3 stopy sześcienne z tylnymi siedzeniami. Nadal czekamy na oficjalne informacje o nowym DBX. Nie musisz się jednak martwić o zaawansowane funkcje i wygląd premium.

Zestaw dla zwierząt Aston Martin DBX 2021

Tak, projektowanie wnętrz jest łatwe do zauważenia, klasyczny pociąg Aston Martin. Jednak ten crossover SUV wcale nie jest typowym Astonem. Nadchodzący Aston Martin DBX 2021 zaoferuje paczkę zwierząt. Jeśli kupisz tę opcję, masz miejsce dla dużych psów i innych zwierząt domowych. Ponadto firma skoncentruje się na komforcie twoich drogich stworzeń. Obejmuje to przegrodę dla przestrzeni ładunkowej i szare skórzane łóżko wykonane z tkaniny.

Dostępna jest nawet ochrona, która chroni ból przed bezpańskimi pazurami. Przenośne myjki i miski dla psów to kolejna ekscytująca funkcja, którą DBX ma do zaoferowania. Snow Package dostarcza również bagażniki na narty, torby narciarskie i podgrzewacze do butów. Pakiet Event oferuje również koc, krzesła i kosz piknikowy. Bez wątpienia nowi klienci pokochają te funkcje.

DBX 2021 ma dużą wydajność

Aston Martin DBX 2021 ukrywa pod maską 4-litrowy silnik V8. To wyjście z podwójnym turbo napędza również modele Vantage i DB11. Jednak w DBX silnik ten wytwarza 542 koni mechanicznych i moment obrotowy 516 funtów / stopę. Jeśli chcesz więcej mocy, powinien być również oferowany 5,2-litrowy silnik V12.

Silnik ten zapewnia moc do 630 koni mechanicznych i skręt 516 funtów / stopę. Niektóre raporty wspominają nawet o trzeciej opcji układu napędowego. Wielu fanów uważa, że ​​Aston Martin planuje naelektryzować DBX lub zaoferować hybrydę.

Cena DBX 2021 i data wydania

Ceny nie są jeszcze dostępne. Aston Martin DBX 2021 będzie dostępny jeszcze w przyszłym roku. Wcześniej firma wyda oficjalną wersję w grudniu. Następnie znamy dokładne ceny i datę przyjazdu.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)