Alfa Romeo Giulia 2021: dane techniczne, cena, data wydania

Nową Alfa Romeo Giulia 2021 można zamówić w salonach w Holandii, Szwajcarii, Belgii, Austrii, Hiszpanii, Francji, Niemczech i we Włoszech. Kupujący mogą wybierać spośród trzech modeli wyposażenia: Quadrifoglio, Super i Base Giulia, a także pięciu opcji napędu. Aby uzyskać najwyższe osiągi, nowy model oferuje ekscytującą jakość jazdy i najwyższy poziom wydajności dzięki układowi napędu tylnych kół. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat specyfikacji silnika, przeprojektowania wnętrza i nadwozia oraz daty premiery i szczegółów cenowych.

Jakby wspomniane wyżej osobliwości nie były wystarczające, wyposażono go również w bezpośredni układ kierowniczy, ekskluzywną technologię AlfaLink dla układu zawieszenia oraz doskonały rozkład ciężaru. Ponadto łączy w sobie ultralekkie materiały, takie jak plastik, aluminiowe materiały kompozytowe i wyjątkowe osiągi silnika, aby osiągnąć idealny stosunek masy do wydajności.

Dla nowego modelu zaoferowano wiele rozwiązań technicznych, które odpowiadają tradycji marki. Zaawansowane technologie obejmują aktywny układ zawieszenia, który oferuje wyjątkowy komfort. Silne przerwy, które niszczą Giulię ze 100 km / hw odległości 32 m. Technologia wektorowania momentu obrotowego oferuje doskonały rozkład momentu obrotowego między tylne koła wyłącznie dla najwyższej klasy Quadrifoglio. Siła docisku jest również zarządzana przez aktywny Afa-Splitter AlfaTM przy dużych prędkościach.


Jeśli chodzi o elewacje zewnętrzne i wewnętrzne, nowy model Alfa Romeo Giulia 2021 charakteryzuje się wysokiej jakości powierzchniami, wyrafinowaną prostotą, architekturą techniczną, nienagannymi proporcjami i charakterystycznym włoskim designem. Sercem tego zwierzęcia jest 2,9-litrowy silnik V6 bi-turbo, który może wytworzyć imponujące 505 KM dla Giulia Quadrifoglio. Dzięki tej wydajności Quadrifoglio jest prawdopodobnie najmocniejszym modelem, jaki kiedykolwiek opracował jego producent.

✓ Możesz także sprawdzić:


Według Alfa Romeo, imponująca inżynieryjna produkcja energii pozwoliła na bezprecedensową generację czterocylindrowych silników aluminiowych. Do produkcji tych silników wykorzystywane są najnowocześniejsze procesy. Silniki wysokoprężne i benzynowe oferowane są w zależności od modelu (jak zobaczymy później).

Alfa Romeo Giulia 2021 strzał na zewnątrz

Jeśli spojrzysz na wygląd zewnętrzny nowej Giulii, zobaczysz duże podobieństwo z elementami stylistycznymi QV. Przedni profil jest nadal zdominowany przez środkową kratkę, która ma trójkątny kształt z chromowanym konturem. Reflektory i maska ​​są podobne do Quadrifoglio. Profile boczne i tylne również nie różnią się od QV. Tylne światła LED podkreślają osobowość i sylwetkę samochodu.

Ergonomia i wygląd charakteryzują reflektory, które są oferowane w trzech wersjach: moduł 35 W, technologia ksenonowa i halogen. Wreszcie, kierunkowskazy wykorzystują technologię LED, światła boczne, światła doświetlające zakręty i światła do jazdy dziennej, aby uzyskać maksymalną wydajność i niższe zużycie paliwa. Tutaj możesz obejrzeć wideo z zewnątrz.


Alfa Romeo Giulia 2021 architektura wnętrz

Wnętrze to arcydzieło designu mierzone układem. Dostępny jest 8,8-calowy system informacyjno-rozrywkowy, który łączy urządzenia ze smartfonami z systemem Android i Apple. System wykorzystuje wyrafinowaną technologię, która może przekierować Cię nawet bez technologii GPS dzięki technologii dead-reckoning i mapom 3D o wysokiej rozdzielczości.

W zależności od modelu Alfa Romeo Giulia 2021 , zestaw wskaźników ma 3-calowy lub 7-calowy wyświetlacz za kierownicą. Zestaw wskaźników oferuje ważne informacje, takie jak zużycie paliwa i wartości przyspieszenia bocznego. Jak widać na zdjęciach tutaj, delikatna skóra otacza większość powierzchni kabiny. Dostępne są również więcej niż dwie opcje kolorów.

Dostępne owiewki

Jak już wspomniano powyżej, nowy model jest dostępny w trzech wersjach: Super, Quadrifoglio i baza Giulia.

Dane techniczne

Rozstaw osi: 2510 mm
Długość: 4160 mm
Szerokość: 1560 mm
Wysokość: 1841 mm Pojemność
pasażerska: nie dotyczy ft³
Wolumen
ładunku: nie dotyczy ft³ Masa własna: 3325 funtów
Maksymalna prędkość: 191 mph
0-60: 3,8 s
MPG: nie dotyczy ( Miasto / Autobahn)
Dostępne kolory nadwozia: Rosso Alfa, Trofeo White Tri-Coat, Vesuvio Grey Metallic, Montecarlo Blue Metallic, Biały, Czarny, Rosso Competizione Tri-Coat, Silverstone Grey Metallic, Stomboli Grey Metallic, Vulcano Black Metallic…
Siła holowania: N / A lbs

Specyfikacja silnika

Dostępnych jest kilka silników wysokoprężnych i benzynowych. Alfa Romeo Giulia 2021 Quadrifoglio wyposażony w silnik biturbo 2,9 litra o mocy 505 koni mechanicznych. Dodatkowe opcje obejmują 2,0-litrowy czterocylindrowy silnik benzynowy dla 197 kucyków. Inną opcją jest olej napędowy, który wytwarza 177 koni mechanicznych.

W języku niemieckim Alfa Romeo powiedziała, że ​​należy spodziewać się jedynie 2,0-litrowego silnika benzynowego. Z drugiej strony Europa jest oferowana z 276 KM – czterobudżetowym.

Jak bezpieczna jest Alfa Romeo Giulia 2021

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo sedana Alfa Romeo Giulia 2021 , nowy model ma różnorodne wyposażenie bezpieczeństwa, takie jak sterowanie podwoziem, aktywny rozdzielacz aerodynamiczny i system wektorowania momentu obrotowego. Ponownie, rządowy test zderzeniowy, choć nie jest obecnie dostępny, powinien być bezbłędny ze względu na jego wyjątkowość. Więcej informacji znajdziesz w miarę zbliżania się daty premiery. Więcej informacji znajduje się w oficjalnej broszurze.

Alfa Romeo Giulia 2021 data wydania i cena

Różne plotki mówią, że nowa data premiery Alfa Romeo Giulia 2021 ma się rozpocząć na początku 2021 r. Ceny nie są jeszcze znane, ale wiarygodne raporty mówią, że najnowszy model prawdopodobnie osiągnie MSRP na poziomie 35 000 USD lub więcej. Przegląd GTA zostanie przeprowadzony w innym miejscu.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)