Acura RDX 2021: Informacje techniczne, cena, data wydania

Zwrotnica Acura RDX jest gotowa do dalszych aktualizacji. Ten mały luksusowy model nie widział żadnych zmian w 2020 roku. Jednak nadchodząca Acura RDX 2021 oferuje przekąski przez cały cykl. To ekscytujący model z wielu powodów. RDX wygląda wyjątkowo i bardzo sportowo. Ponadto ma przestronne wnętrze, a nawet przestrzeń ładunkowa jest duża.

Obsługa jest również niesamowita, a lista udogodnień technicznych imponująca. Jednak RDX 2021 wciąż nie ma opcjonalnego silnika. Ponadto funkcje opcjonalne są pakowane w pakiety. Ogólnie rzecz biorąc, Acura RDX jest idealną alternatywą, jeśli uznasz, że Audi Q5 lub Mercedes-Benz GLC są zbyt drogie.


Zewnętrzny lifting Acura RDX 2021

Zupełnie nowy Acura RDX 2021 jest wreszcie gotowy na przekąski w trakcie cyklu. Ten kompaktowy crossover został wprowadzony w 2019 roku w trzeciej generacji. Teraz, dwa lata później, producent dostarczy kolejne aktualizacje. Oczywiście nie oczekuj niczego podobnego do przeprojektowania. To mały lifting, a kilka kosmetycznych zmian jest więcej niż mile widziane.

Początkowo nowy RDX 2021 będzie dostępny jako dłuższy model. Mówiąc dokładniej, kompaktowy crossover będzie o 2,4 cala dłuższy i zyska 46 funtów. Bez wątpienia powinno to poprawić stabilność i właściwości jezdne. Ponadto Acura RDX zaktualizuje tylne światła w kształcie litery C, a profil boczny będzie wyglądał jeszcze bardziej sportowo. Przedni panel jest w dużej mierze zachowany, w tym pięciokątna kratka w kształcie diamentu.


Wyposażenie wewnętrzne i pakiety opcjonalne

Acura RDX 2021 podoba nam się jego przestronne wnętrze. Ponadto przestrzeń ładunkowa jest przestronna. Następny model otrzyma kilka ważnych aktualizacji. Obejmuje to nowy system informacyjno-rozrywkowy i liczne ulepszenia technologiczne. Z drugiej strony kompaktowy crossover nadal nie oferuje żadnych opcjonalnych funkcji. Właściwie tak, ale wyposażenie opcjonalne jest powiązane tylko z paczkami.

✓ Możesz także sprawdzić:


Jeśli potrzebujesz kamery 360 stopni, większego wyświetlacza typu head-up itp., Musisz kupić opcjonalny pakiet zaawansowany. Mówimy oczywiście o podstawowym wyposażeniu. W każdej chwili możesz kupić najlepsze warianty wyposażenia, takie jak A-Spec i korzystać ze wszystkich niezbędnych funkcji. Kabina jest dobrze przycięta i wygląda bardzo wysokiej jakości. Aby poprawić bezpieczeństwo, zdecydowanie zalecamy pakiet bezpieczeństwa AccuraWatch.

Specyfikacja silnika

Pod względem wydajności zostanie przesłana Acura RDX 2021 . Jest to jeden z głównych problemów z kompaktowym zwrotnicą. Są dwa powody. Pierwszym powodem jest słaba wydajność, a ogólna wydajność pozostaje w tyle za resztą konkurencji. Drugim powodem jest brak opcjonalnego wyboru silnika. Czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 litrów jest jedynym napędem w ofercie.

Wytwarza 272 koni mechanicznych i moment obrotowy 280 funtów / stopę. 10-biegowa automatyczna skrzynia biegów jest oferowana w standardzie. Napęd na przednie koła jest dostępny w każdym wariancie wyposażenia. Pobranie opcjonalnej konfiguracji AWD kosztuje dodatkowe 2000 USD. Ogólnie rzecz biorąc, wydajność jest niezawodna, ale jazda jest płynna, a prowadzenie jest doskonałe.

Acura RDX 2021 cena i data wydania

W ten sposób Acura RDX 2021 otrzymuje pewne subtelne aktualizacje na przyszłość. Ten kompaktowy crossover kosztuje teraz około 39 000 euro. Jeśli jednak załadujesz paczki lub opcjonalny system AWD, zapłacisz do 45 000 euro. RDX będzie dostępny w drugiej połowie 2020 r. Ten kompaktowy crossover jest wciąż tańszą alternatywą dla modeli luksusowych.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)