Acura MDX 2021: Informacje techniczne, cena, data wydania

Nowa Acura MDX 2021 doznają licznych zmian w przyszłości. Niepublikowane obrazy wyciekły do ​​sieci i mieliśmy okazję zobaczyć przeprojektowany model MDX. Lista zmian i aktualizacji jest bardzo długa. Obejmuje to ulepszenia wnętrza, ale aktualizacje wizualne są również wprowadzane na zewnątrz. Niektóre części zewnętrzne wyglądają teraz bliżej kompaktowego przełącznika RDX.

Należą do nich zmodyfikowana kratka i reflektory. Od wewnątrz MDX 2021 otrzymuje nowy system informacyjno-rozrywkowy, oświetlenie otoczenia i wiele więcej. Jeśli chodzi o wydajność, oczekujemy od Acury, że zostanie dostarczony zarówno napęd hybrydowy, jak i wysokowydajna wersja typu S.


Acura MDX 2021 Nowy projekt

Na najnowszych zdjęciach widzimy wiele nowych produktów. Nadchodząca Acura MDX 2021 ma teraz nową kratkę, która przypomina kratkę kompaktowego crossovera RDX. Reflektory są zaprojektowane w znanej formie, ale jednostki oświetleniowe są zupełnie inne. Ponadto otwory wentylacyjne pod światłami mają inny kształt.

Hood sieht länger aus und neue Zeichenlinien sind auf den ersten Blick sichtbar. Es scheint, dass das Ziel des Acura darin besteht, ein ähnliches Aussehen seines RDX-Modells zu erzielen. Das Styling ist jedoch einzigartig und sehr attraktiv. Viele Chromleisten und kürzlich überarbeitete Räder sind auch die Highlights des neuen Außendesigns.


Funkcje kabiny

Po ostatnim poważnym liftingu Acura MDX 2021 wreszcie zyskuje nowe wnętrze. Na początku kabina jest bardziej wyrafinowana i wygląda zaskakująco sportowo. Chociaż nie wszystkie szczegóły są dostępne, niektóre części są potwierdzone. Być może najbardziej znaczącą zmianą jest nowy system informacyjno-rozrywkowy. Obejmuje to również nowe standardowe i opcjonalne wyświetlacze, które stają się coraz większe.

✓ Możesz także sprawdzić:


Ponadto możemy spodziewać się szybszej reakcji i lepszego interfejsu użytkownika. Wnętrze pozostaje nienaruszone. Acura MDX 2021 może pomieścić siedmiu pasażerów. Przestrzeń kabiny jest przestronna i obejmuje przestrzeń ładunkową. Acura zwiększa również komfort dzięki nowej podstawowej tapicerce. Skórzane fotele są jednak opcjonalne w wyposażeniu podstawowym.

Układ napędowy Acura MDX 2021

Jeśli najnowsze raporty są dokładne, nowa Acura MDX 2021 utrzyma swój zakres silników. To powiedziawszy, istnieją dwie opcje silnika. Standardowy V6 o pojemności 3,5 litra zapewnia moc 300 KM i moment obrotowy 270 funtów / stopę. To urządzenie jest standardowo wyposażone w napęd na przednie koła i 9-biegową automatyczną skrzynię biegów. MDX jest oceniany na 20 mpg w mieście i 28 mpg na autostradzie.

Niektóre pogłoski sugerują poprawę wydajności i oszczędności paliwa, ale tak się nie stanie. Dostępna będzie również wersja MDX Type S. Ten wysokowydajny wariant oferuje V6 typu twin-turbo, który z pewnością generuje więcej mocy niż standardowy napęd V6. Nadal czekamy, aż Acura opublikuje wszystkie szczegóły.

Hybrydowy

Potwierdzony jest również nadchodzący hybrydowy MDX 2021 . Ta wersja łączy standardowy silnik V6 z parą silników elektrycznych. Jak sugerują niektóre raporty, wariant hybrydowy będzie wykorzystywał 7-biegową przekładnię z podwójnym sprzęgłem. Ponadto konfiguracja AWD jest oferowana w standardzie. Ten model generuje nieco więcej mocy niż podstawowa wersja zwrotnicy MDX.

Z tego powodu możemy liczyć na nieco ponad 300 koni, a wartości momentu obrotowego również ulegają poprawie. Najważniejszym punktem wersji hybrydowej będzie zużycie paliwa. Dane dotyczące efektywności paliwowej nie są jeszcze dostępne, ale możemy postawić na co najmniej 35 mpg.

Cena i data wydania

Cena nowego Acura MDX 2021 zaczyna się od 45 500 euro. Ten luksusowy crossover zaoferuje również wersję hybrydową, która będzie kosztować około 50 000 euro. Ulepszenia MDX Type S osiągają wartość 60 000 euro.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 głos, im mittleren: 5 von 5)