Krok po kroku Opcje binarne Kurs handlowy Ksiazka poczty e-mail

Developera, który pisał dany kod. Dzięki książce mogę używać Direct Connect nie udostępniając 20GB, dzięki czemu zaoszczędziłem na zakupie nowego dysku twardego :- Ten trik z pewnością jest więcej warty niż te 43 zł, które zapłaciłem za książkę.

Opisuje różne ciekawe tematy o edycją plików i rozszerza umiejętność programowania. Zawiera także informacje o programach kompresujących i ukrywaniu informacji. Użytkowników grających w gry komputerowe z pewnością zainteresuje rozdział 8 o "oszukiwaniu gier". Polecam przeczytać tę książkę.

Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna i modyfikacja programów komputerowych

Jestem pod dużym wrażeniem treści i materiału zamieszczonego w tej książce. Każdy kto interesuje się w małym stopniu Hackingiem powinien ją przeczytać, a na pewno nie pożałuje czasu straconego. Nie dziwne jest, że ludzie chętnie ją kupują, co dało jej zaszczytne miejsce na liście najlepiej sprzedawanych wydawnictw. Jeśli tylko interesuje Ciebie ta tematyka, to nie wahaj się - Vademecum Szczególnie spodobał mi się rozdział o dyskietce.

Nigdy bym nie wpadł na to, że dyskietka może mieć 2GB :.

Podobne książki

Wszystko czytelnie krok po kroku opisane. Polecam : 5 oceniona przez: Roman Baran, Dzięki książce mogę wyciągać ze swoich ulubionych programów różne ikony, bitmapy a także mogę je podmieniać. Wszystko jest napisane zrozumiałym językiem, więc każdy powinien wszystko zrozumieć.

Krok po kroku Opcje binarne Kurs handlowy Ksiazka poczty e-mail

Dzięki książce mogę używać Direct Connect nie udostępniając 20GB, dzięki czemu zaoszczędziłem na zakupie nowego dysku twardego :- Ten trik z pewnością jest więcej warty niż te 43 zł, które zapłaciłem za książkę. Dużo ciekawych rozwiązań programistycznych, m.

Krok po kroku Opcje binarne Kurs handlowy Ksiazka poczty e-mail

Pascal, VisualBasic, Asembler Spodobała mi się ta książka, szczególnie rozdział o dyskietce. Ostatnio zrobiłem na dyskietce plików po 4GB!

Nie uwierzysz, jakie oczy miał mój kumpel, jak pokazałem mu listę najlepszych w pewnej grze! A wystarczyło tylko odpowiedni plik zmodyfikować, o czym kumpel nie wiedział. Ponieważ uczę się programować, to książka nauczyła mnie, jak robić takie pliki EXE, aby nikt nie mógł podmieniać napisów.

Ogólnie książka jest ciekawa, ale ma dwie wady: po pierwsze jest zbyt krótka a po drugie cena trochę za wysoka, ale książka chyba jest warta tej ceny. Niestety część zagadnień nie jest aktualna. Autor poświęca tez zdecydowanie za dużo miejsca na banalne tłumaczenie niektórych opcji.

Spis lekcji

Tytuł niezbyt pasuje do książki Niektóre programy opisane w tej książce wykorzystuje do crackowania Ale ogólnie jest oko :D 3 oceniona przez: Z perspektywy czasu uważam tę pozycję za, co najwyżej, przeciętną. Na pewno sprosta ona wymaganiom młodych ludzi, którzy chcą w prosty sposób oszukać mechanizm jakiejś gry ale wątpię by sprostała wymaganiom ludzi, którzy chcą pójść chociaż odrobinę dalej w temacie "edycji plików binarnych" oraz szeroko pojętej inżynierii wstecznej. Nie zawiera tak naprawdę wielu przydatnych wskazówek, które można by wykorzystać w praktyce chyba że dla kogoś praktyczną wiedzą jest oszukiwanie gier.

Krok po kroku Opcje binarne Kurs handlowy Ksiazka poczty e-mail

Za dużo uwagi autor poświęca obsłudze kilku wybranych programów. Można by tę pozycję spokojnie skrócić o połowę. No i tytuł "Vademecum hakera" jest mocno przesadzony.

Można by zostawić tylko "Edycja plików binarnych". Można by te kartki wypełnić większą ilością wskazówek itp.

Krok po kroku Opcje binarne Kurs handlowy Ksiazka poczty e-mail

Warte uwagi wydają się ostatnie rozdziały, p. Tylko trochę za mało tych ostatnich 20 stron Książka tylko dla bardzo, bardzo początkujących na rozgrzewkę. Wiedza z tej książki to absolutne podstawy, które sam powinieneś zdobyć!

Jeżeli dopiero się uczysz z tej książki to w ogóle zapomnij o hackingu.

Dowiesz się, jak obsługiwać programy wyspecjalizowane w pracy na plikach wykonywalnych. Poznasz możliwości, jakie daje analiza kodu. Co więcej Ukończywszy nasze szkolenie, będziesz znać podstawowe mnemoniki assemblera, bazowe sposoby manipulacji oprogramowaniem i rozmaite sztuczki, ułatwiające "zaglądanie" do kodu.

Krok po kroku Opcje binarne Kurs handlowy Ksiazka poczty e-mail

Poradnik hakera. Kurs video. Wstęp do inżynierii odwrotnej i modyfikowania programów komputerowych dostarczy Ci bardzo dużo wiedzy, a jednak kończy się na poziomie podstawowym, ponieważ zagadnienie inżynierii odwrotnej jest tak szerokie, że wymaga wielu godzin nauki. Nasze szkolenie stanowi świetny wstęp do dalszych, samodzielnych studiów tematu. Tu liczy się człowiek Inżynieria odwrotna to zagadnienie trudne. Specjalista w dziedzinie programowania zwrotnego musi nie tylko znać świetnie języki programowania i jego zasady, ale także - w pewnym sensie - działać niczym policyjny profiler: wczuć się w drugiego człowieka.

Windows XP PL. Kurs

Developera, który pisał dany kod. Musi zrozumieć jego sposób myślenia, ulubione ścieżki pracy, metodę, jaką wykorzystał do implementacji jakiegoś systemu czy też jego składnika. W procesie analizy programów specjalista skupia się na zrozumieniu logiki, jaką zaimplementował oryginalny programista. Często są to proste algorytmy, ale zdarzają się także oczywiście całe systemy o znacznym stopniu komplikacji.

Nie powinno to jednak przerażać - krok po kroku można rozbroić nawet najtrudniejszy algorytm. O autorze 1 Marcin Gomulak Marcin Gomulak — od najmłodszych lat pasjonuje się zagadnieniami związanymi z IT: od projektowania poziomów w edytorach gier po samodzielne pisanie nowych gier; chętnie posługuje się w tych celach elementami inżynierii odwrotnej.